bugün

entry'ler (309)

cehennemin girişindeki olası yazılar

hoş geldiniz:
uzun sakallılar, cübbeliler, takkeliler, tespihçiler, hacılar, hocalar....

hoş geldiniz:
din tüccarlığı yapanlar, dini duyguları sömürenler...

hoş geldiniz:
hadis uyduranlar, fıkıh uyduranlar, mezhep uyduranlar...

hoş geldiniz:
kadınları siyah poşete koyanlar, kadınları köle yapanlar, kadınları şeytan görenler...

hoş geldiniz:
adaletsiz olanlar, dürüst olmayanlar, iftiracılar, yalancılar...

hoş geldiniz:
mal biriktirenler, altın biriktirenler, müsrifler...

hoş geldiniz:

AKLETMEYENLER!

YUNUS SÜRESi 100. AYET:
Ve O aklını kullanmayanları pisliğe mahkun eder!

ben ayrılmak istiyorum diyene verilecek cevaplar

(bkz: (vid #142268))

ya da

görsel

reza zarrab

ebru gündeş, gidiyor gönlünün efendisi.

sünnet olmanın islam la bir ilgisi olmaması

Sünnet olma olayı yahudilikten gelme ve islamda olmayan bir şeydir tıpkı takke giyme ve tesbih gibi. Kaan Göktaş ın ''Oldu da maşallah'' kitabına bir göz atabilirsiniz.
''Hadis ve sayir kaynaklarda Hz. Muhammed’in sünnet edildiğine dair bir emare yok. Hatta onun hayatındaki en abuk sabuk ayrıntılara girilmesine, peygambere her türlü çirkin iftira atılmasına rağmen, onun sünnet edildiğine dair bir ayrıntıya rastlamıyoruz. Çünkü yok. Şöyle bir iddia var: O doğuştan sünnetliydi… Ancak doğuştan sünnet dediğiniz şey, aslında bir anomali, yani cinsel işlev bozukluğuna yol açan bir rahatsızlık. Bu iddiayı da şöyle çürütüyoruz: Hz. Muhammed’in eşleri ve çocukları vardı.

Peki ya ilk Müslümanlar, Halifeler?

ilk Halifelerin hayatı da çok ayrıntılı anlatılmasına rağmen, onlarda da sünnete rastlamıyoruz. Mesela Hz. Ömer, 55 yaşında Müslüman olan bir adam, sünnet olmuyor. Hz. Ali çocuk yaşta Müslüman olduğu halde sünnet edilmedi. Evlatlığı Zeyd ve ilk ezanı okuyan Bilal Habeşi de öyle. Bunun dışında peygamberin torunlarının sünnet edildiğine dair de hiçbir bilgi yok.''

Bilinen tek bilimsel yanı: cinsel hazzı azalttığı.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

''AMA'' dan sonra söylenen her söz.

ne yani deli ibrahim de mi ecdadımız oluyor

kendi öz kardeşlerini katleden,boğduran, babalarını sürgüne yollayıp ölümlerine sebep olan ve harem sahibi bazı kişiler de oluyor.

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

savaş, ölüm, bunlardan habersiz öteki türkiye.

çaresizliği anlatan en iyi şiir

''kim anlayacak şimdi iki yana düşmüş kollarımı?
tanrım bari sen anlat en çok dili bilen sensin''

bülent parlak

bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz

bakire olan erkek bakire kızla evlensin.

bir kürt yerde sürüklendi diye ülkeyi karıştırmak

ufff faşolar çooq salaqsınız yeahh (sizin seviyeniz bu)!

selahattin demirtaş

bazı ileri zekalı arkadaşlar hala hdppkk bilmem falan diyolar. ulan sizin hdp- 6 milyon oy ve 80 mv almış, tbmm de yer alan yasal bir parti- ile bir derdiniz varsa gidin 6 milyon insandan ve en başta kendi devletinizden, hükümetinizden, başbakanınızdan ve cumhurbaşkanınızdan hesap sorun. Onlar değil miydi hdp ile her gün görüşen, imralı ya heyet gönderen, kandille görüşen? 2 yıldır devam eden ateşkesi sağlayan ki bundan dolayı hiç bir şehit cenazesi gelmedi. Asıl soru şu: Ne oldu da birden bire seçimlerden sonra 2 ayda 100 den fazla asker polisin ölmesi? hdp ve kürtler en güzel dönemini yaşarken neden bunu bozsun ki? ha bu arada 7 haziran seçimlerinde hangi parti istediğini alamamıştı da kudurmuştu?

sümeyye erdoğan ın 7 banyolu köşk kiralaması

olum sümeyye başörtülü olduğundan türkiye de okuyamadı gitti amerika da harvard ta okudu. bıraksaydınız burada okusaydı şimdi köşk möşk kiralamazdı bizim gibi 3+1 de zor bela geçinirdi. hep siz yüzünüzden..

yeni yılın beklentileri karşılayayaması

evet gençler 15 gün geçti ve yeni yıl beklentilerimizi hala karşılamadı.yine ölümler,polisler,protestolar,ikiyüzlü yürüyüşler... neyse 2016'da her şey daha iyi olacak ne kadar kaldi ki yeni bir yıla.

kürtçe öğreneceklere tavsiyeler

bu videolardan faydalanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=aKYEgfbjlck

https://www.youtube.com/watch?v=MXr8vX40VZk

ciddi ciddi öğrencilerimle ilgilenicem diyen pdrci

yeni mezundur,heyecanlıdır. hiç bir şey yapmayın bekleyin 1 yıl sonra O'da artık odasında öğretmenlik yapacaktır.

kürtsüz yaşam alanı

hayvanat bahçesine gidin tam istediginiz yasama alanı.

dinsiz ve kürtsüz bir türkiye

sirktir.

bir insanın milliyetçi olma sebebi

beyin out!
gaz in!

ne mutlu türkü dinleyene

o gider pop dinler, bu gider rock dinler,bir başkası arabesk dinler. herkesin bir popisi var. ben de diyorumki:
"ne mutlu türkü dinleyene!"
MK

kendini türk hisseden herkes türktür

ben kendimi çok yakışıklı,kıvanç gibi hissediyorum lakin kızlar bakmıyor bana.burada yanlış olan ne peki? hissetmekle olmuyor ya da kızlar aptal ya da türk degilim ya da hissetmiyorum bu böyle gider hacı bu arada cumanız mûbarek olsun.