bugün

kadinlar rahat rahat disari cikamayacak mi artik bu memlekette ?

ananiza, baciniza, sevgilinize soyleyin gece yalniz disari cikmasinlar.

it kopuk dolu anasini siktigimin memleketi.

bir adet onun bunun cocugu barindiran olay.
Biz kendimiz bulur yakalar cezasını veririz.
Allah ım kimsenin başına vermesin. insanlardaki bu cesaret nasıl birşey anlamak mümkün değil ! bu tür olayların sonucunda çok ağır yaptırımlar uygulanmalı ve verilen ceza halka bildirilmeli ki caydırıcı olsun. malesef ki dünyanın her yerinde bu olaylar yaşanmakta. keşke yaşanmasa ama insanlardaki vicdan eksikliği bu duruma sebep. birde şunu söylemek isterim ki orta doğu da adamın tecavüzü düşünecek hali mi kaldı. her kötülüğü her iğrençliği bu bölgeye yormak ne derece doğru. her yerden haberiniz varmış gibi işte ortadoğu işte ülkemiz fasafisoları midemi bulandırıyor. ! bu sebeple aşağıdaki bilgiyi buraya yapıştırıyorum !!

Dünyada tecavüz oranlarının en yaygın olduğu ülkeler :

10 – ETiYOPYA

Etiyopy kadına yapılan şiddet oranlarının en yüksek olduğu ülkelerdendir. Birleşmiş Milletler raporuna göre Etiyopya’daki kadınların yaklaşık %60’i cinsel suçlara maruz kalmaktadır.

Etiyopya’da atla kız kaçırıp,zorla evlenme olayı çok yaygındır. 11 yasındaki kızların bile zorla evlenilmek için kaçırıldığına rastlanılmaktadır. Etiyopya’daki hükümet sivillere karşı tecavüz suçlamalarının merkezindedir.

9 – SRi LANKA

Sri Lanka devleti ülkede görülen tecavüz olayları için baş sorumlu tutulmaktadır. Tamil gerillaları ile yaklaşık 4 yıl önce biten savaştan sonra Sri Lanka devlet güvenlik güçlerinin ele geçirdikleri potansiyel kadın suçlulara yaygın bir biçimde tecavüz ettikleri saptanmıştır. Birleşmiş Milletler raporuna göre Sri Lankalı erkeklerin yaklaşık %14,7’sı hayatlarının belirli dönemlerinde tecavüze yeltendikleri, tecavüzü düşündükleri saptanmıştır.

8 – KANADA

Kanada’da tecavüz oranları yüksek seyretmektedir. Ülkede toplam 2,516,918 bildirilmiş tecavüz olayı yaşanmıştır. Bu sayı dünyadaki tecavüz oranlarının %6’sina tekabül etmektedir.Kanada’da her 3 kadından 1’sı çeşitli cinsel tacize maruz kalmaktadır.

7 – FRANSA

Fransa’da tecavüz 1980 yılına kadar suç sayılmamaktaydı. Ülkede yapılan çalışmalara göre yaklaşık olarak yılda 75 bin kadın tecavüze uğramaktadır.

6 – ALMANYA

Almanya tarihinde 240 bin kadının tecavüze uğrarken hayatını kaybettiği kaydedilmiştir. Bu ülkede de tecavüz oranı çok yüksektir.

5 – iNGiLTERE

Dünyada turistler için cazibe merkezi olan Ingiltere’de tecavüz oranı yılda yaklaşık 85 bin kadına tekabül etmektedir. Ayrıca yılda yaklaşık 400 bin kadın cinsel tacize uğramaktadır.

4 – HiNDiSTAN

Son yıllarda toplu ve vahşi tecavüzlerle gündeme gelen Hindistan’da tecavüz oranları oldukça yüksektir ve yıllara göre ivme kazanmaktadır. Uzmanlar yılda yaklaşık 25 bin tecavüzün yasal olarak bildirildiğini ancak devlete bildirilmeyen tecavüz oranının çok yüksek olduğunu vurgulamakta. Uzmanların araştırmalarına göre Hindistan’da her 22 dakikada bir tecavüz olayı gerçekleşmektedir.

3 – iSVEÇ

Dünyada refahıyla ve yüksek yaşam standartlarıyla öne çıkan isveç, en çok tecavüz olaylarının görüldüğü ülkeler arasındadır. Araştırmalara göre her 4 kadından birisi tecavüze maruz kalmaktadır. Avrupa’da en çok tecavüz olayı yaşanan ülkelerin başında isveç gelmektedir.

2 – GÜNEY AFRiKA

Yılda ortalama 70 bin tecavüz ve cinsel saldırı olayı yaşanmaktadır. Güney Afrika’da en çok görülen tecavüz olayı çocuklara ve bebeklere yapılan tecavüzdür. Tecavüz olaylarında verilen tutukluluk hali yaklaşık 2 yıldır.

1 – AMERiKA

Dünyada en çok tecavüzün gerçekleştiği ülke Amerika’dır. Amerika’da her 6 kadından birisi, her 33 erkekten de birisi tecavüz olayına maruz kalmıştır. Uzmanlar Amerika’da yaşanılan tecavüz olaylarının sadece %16’sının rapor edildiğini tahmin etmektedir.
suriyelinin yaptığı tecavüzdür. akp ye oy verenlerin de başına gelir umarım.
Memleket aşığı insanı bile soğuttular. Türkiye bu işte. 50 tane ırk barındır, avrupa birliği de avrupa birliği deyip dur, ama halk orta afrika sanki. Ich liebe deutschland.
Haline Diyecek bir şey bulunamayan olay.

Sövsen sövecek hal kalmadı. Bulup içeri tıktığında ne olacak? Kendi ellerinle besleyeceksin bay orospu çocuğunu.

Hepsini yaptım inşallah içerde biri işini bitirir.

Edit: bu arada kızın tarif ettiği adam Suriyeli sıfatına uyacak türden biri. Hadi hayırlısı.
BU iŞiN SONU KADINLARIN SiLAHLANMASINA KADAR VARACAAK SONRA BU SiLAHLANMADAN KAOSUN ADIMLARI ATILMIŞ OLACAK. SONUNA KADAR DESTEKLENMESi GEREKEN BiR OLAY BU KADINLARIN SiLAHLANMASI OLAYI. BU ŞEREF YOKSUNU iT SÜRÜLERiNi TEK TEK AVLAMADAN BU iŞiN SONU GELMEYECEK.
umarım suriyeli çıkmaz yoksa kıyamet kopar.
Akboy atechsonun nedense türkiye'deki güvenlik boşluğuna, başıboşluğa, polisin caydırıcı bir tutum sergilemediği gerçeğine pek dokunmadığı haber. Hatırlatalım kadın cinayetleri ve kadına şiddet akepe döneminde on kat artmış ve halen dünya sıralamasında en üstlerde yer almaktadır.
özünde insanlık dramı olan olaydır. ülkemizde ne yazık ki gerekli yaptırımlar olmaması ve hemcinslerimizin bir çoğunun eğitimsiz ve cinsel yönden aç insanlar olması sebebi ile üzülerek okuyoruz bu tip haberleri neredeyse her gün.. tüm bunlar yetmiyormuş gibi kültürümüze ve her ne kadar çok sağlıklı olmasa da en azından var olan toplum düzenimize tamamen yabancı milyonlarca insanı da kattılar sınırlarımız içerisine..

olaya maruz kalan kardeşimize ve sevenlerine sabırlar diliyorum. etrafımızda bu tip şeylere denk gelirsek veya böyle bir durum olacağını hissedersek engellemek elimizde bunu unutmayalım..
o bölgede o saat devriye yazılan polis memurlarının derhal silvan'a, silopi'ye, çukurca'ya filan işte bir yere ama mutlaka postalanmasını gerektiren olay.

bunun lamı cimi yok. en keka yerde tecavüzü engelleyemiyorsan yürü kampların arasına polis kardeş.
Tecavüzcüler hadım edilsin diye yasa tasarısı mecliste konuşulurken mınakoduumun hümanistleri Tarafından "yha ama insan bedenine devlet eliyle yapılan hiçbi müdahaleyi Meşru bulmuyorum" diyen pembe fularlı ibnelerin içinde zerre vicdan azabı duymadığı tecavüz olayıdır.

Unutanlar vardır belki;

(bkz: Serpil Yeşilyurt)
Ulan varya cidden bu memleketin sonu ne olacak. Baya bir merak konusu doğrusu. Böyle Orospu çocuklarının yaşamaya da hakkı yok. Nerede burdaki adalet.
evde zorla tutulan yüzde 50 çıkmış sokağa...
Her gün böyle haberlere uyanıyoruz, her gün böyle kaç kızın hayatı mahvoluyor. O kız şimdi ne durumdadır düşündükçe içimden bir şeyler kopuyor. En kötüsü de her seferinde bu son olsun diyoruz ama her şey daha da kötüye gidiyor. Ne yapılır bu pislikler nasıl durdurulur artık aklım durdu fikir getiremiyorum ama bitsin artık. Çocukların, kadınların hayatı mahvolmasın, hava karardıktan sonra evimize giderken titreyerek yürümeyelim artık.
yapanın pendik ahalisinden, 33 yaşında, evli, 2 çocuk babası bir it olduğu açığa çıkan tecavüzdür.

http://www.milliyet.com.t...z-dehseti-gundem-2184518/

bilmem kaç entry boyunca saçmalayanlar dağılabilir.
Ülkemizin ayıbı olaydır. Biz artık yüreğimiz ağzımızda olmadan dışarı çıkamayacak mıyız?!
tam da şimdi okudum bu haberi, sözlüğü açtım ve başlığını gördüm. hakikaten aklım almıyor. aklımdan bir sürü şey geçti ya birkaç dakikada...

sokakta dahi hiç kimseye bulaşmadan kendi yolunda yürüyemeyecek mi bir genç kız ya da çoluklu çocuklu bir anne? dışarı çıkmaya korkar oluyor insan...birkaç sefer şehir dışına çıktım kültür gezisi niyetiyle ya da herhangi bir üniversitede bir konferans için...şükürler olsun böyle bir durumla karşılaşmadım ama, beni sözleriyle rahatsız eden tiplerle karşılaştım. hele ki o şehrin yabancısı olduğunu anlıyorsa ve yalnız olduğunu görüyorsa ve de yalan söyleyemiyorsan o zaman bittiğinin resmi...erkeksen çok kolay yurt dışına çık, şehir dışına çık...kadın ise "ne işi var ki?" arkadaşıyla oturup evine gidemez, bir etkinliğe katılamaz, eve dönme ihtimali hep aklında bir yerde...

nasıl olacak bilmiyorum ama...insan olanlarla güzel bir dünyada yaşamak isterdim. niye böyle insanlarla imtihan oluyoruz bazen diye düşünüyorum.
--spoiler--
Bu sabah Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri'nin düzenlediği operasyonda Pendik'te evinde yakalanan saldırganın 33 yaşında evli ve 2 çocuk babası ve servis şoförü olduğu ortaya çıktı. Saldırganın ayrıca uyuşturucudan, dolandırıcılık ve hırsızlıktan poliste kaydının olduğu öğrenildi.
--spoiler--

zanlı servis şoförüymüş. uyuşturucu, hırsızlık ve dolandırıcılıktan sabıkalıservis şoförüymüş...

kaynak: http://www.ntv.com.tr/tur...ti,A_yOI37YX0aHrNp0vDTeUA
uyuşturucu ve hırsızlıktan sabıkalı bu tip sıfatı bellileri bu sistem sokaklara bırakıyor,bu tipler de geliyor rahat rahat yürürüz diyebileceğimiz istanbulda kalan tek yerde rezalet yaşatıyor. allah belanızı versin, ortalık caddede amele kaynıyordu son gittiğimde mahvetmişsiniz her tarafı.
şehrin göbeğinde yaşanan dehşet olayıdır.

zanlının servis şöförü olması daha da vahim. umarız okul servisi değildir yoksa çocukları kimlere emanet ettiğimizi düşünün.

dahası böyle geceleri olan grup eğlencelerinde bir iki tane centilmen çıkıp kız arkadaşlarını evine bırakması önemli. bakın bu pislikler yer, bölge dinlemiyor. tek gördükleri birine her istediklerini yapabileceklerini düşünüyorlar. ne yazık ki güvenli bir şehirde yaşamıyoruz.
'' kızın o saatte dışarıda ne işi vardı '' diyenler twitter da vikviklemeye başlamış bile. soyunuz kurusun.

bunları her türlü linç edeceksin. ben artık bu konuda humanist duygularımın son damlasını bile harcadım. Kadınların artık silahlanması gerektiğini de düşünüyorum. biber gazı olur, Çakı olur ya da gidip krav maga falan öğrenelim. bu o... çocukları yaşasa ne yaşamasa ne ? yasalar da korumamalı onları artık. öldürülüp ya da eşşek sudan gelene kadar darp edilip sonra arkalarından '' o saatte kızın peşinde ne işi vardı ? ayrıca nefsine hakim olsaydı. haketti! '' densin artık.

ve ayrıca dualarım kız kardeşimle. inşallah psikolojik destek alır ve sağlıklı bir şekilde atlatması sağlanır.

not: siz bana bakmayın bu sefer hapse tıkılan da biz oluruz aq memleketinde. ama bi krav maga olmasa bile kick boks falan öğrenmek fena fikir değil.
Bağdat caddesindeyken bunu okumam...
Üstelik bostancıda oturuyo olmam...
Allah korusun ya nasıl bir dünyada yaşıyoruz.
Bunu yapan pendikte oturan varoş, kalitesiz ve muhtemelen gün yüzü görmemiş bir k*rt. işte bu yüzden yıllardır bostancı kızıltoprak arasında bariyer ve güvenlik koyun her elini kolunu sallayan giremesin diyoruz. Ha bunu yapamıyorsanız biz oranın sakinlerine bu tipleri bulduğumuz yerde komalık etme hakkını verin ki bu tip olaylar vuku bulmasın.
O saatte o kadının dışarıda ne işi varmış? Sorusunu akla getirir.
Benim namuslu bacılarımın hepsi o saatlerde evlerinde çay içiyor, güllerin savaşını izliyorlardı..
Dikkatli olmak lazım biraz..
18:00dan sonra karının-kızın sokağa çıkması yasaklanmalı..