bugün

40 yaşındayken bozdurup iki 20 lik de yapılabilir.
bedduası muhtemelen tutacak kadındır. helallik istemek lazımdır.
adam geri döndüğünde kendine bir 25 lik bulmuş olan kadındır. *
bu 30una gelen kadın çok yakın olduğunu sandığı 3-4 arkadaşıyla ilişkisini resmen ortak yaşayan , etrafındakilere paso akıl verip büyük büyük konuşan , üzüntüleri perişanlıkları gür sesle kahkahalar atarak aştığını gösterme meraklısı olan bi kadındır..

şimdi ben 35 yaşında bi adam olsam , 2 şıkkım tek tercih hakkım olsa , "ben evliliğe karşıyım aman zaten bakire de deiğilim evlilik çok rerörö " diyen her buluşmasında bana ayçayla firuzanın aşk hikayelerini anlatan , kendini bridget jones sanan 30luk hatunu seçmem..

giderim 19 yaşında hayatı çözmüş olduğunu sanan , yer yer nasıl davranması gerektiğini bilmeyen hatta kendi aklınca beni idare ettiğini sanan hatunu seçerim..

niye mi ? çünkü biri her şeye rağmen ağlayabilir.. salaksın sen dersen bozulur.. seviştikten sora sarılınca ayy beni seviyo diyecek kadar safıtr hala.. bakire olmasa bile.. ama diğeri aman sarılma yahu amma da sikimde modunda , bu ihtiyacını bile dile getirmeyi gururuna yediremeyen götü kalkık ikiyüzlünün tekidir..

ne diye 30luğu seçeyim ? o 30luk kendini seçmememi bile , benim pedofili bi sapık seçtiğimin de para peşindeki çıtır bi kaşar olduğuna verecek kadar özeleştireden yoksun..
isterse ego tatmini için, isterse kadın sorunlu olduğu için yapılsın. Hiç farketmez yapana yapan düşer.
(bkz: doktor mannathan)
geri zekalının birinden kurtulmuş kadın. 30 undaki hatun bırakılır mı lan mal? hem de 19 luk bir ergen için.
olayı normal karşılıyorsa hayatı algılamış sinirlenip üzülüyorsa hayatta et parçası olduğunu daha kavrayamamış kadındır. 19 lık çıtır demişken (bkz: olsada karabomde yalasak)
30luk kadının şansı, 19luk çıtırın gelecekte başına geleceğin gözüne sokulma ancak anlamama, erkeğin ise kafasını ilerde taşlara vurmasına sebep olacak olayların başlangıcıdır. zira şunu da unutmamak gerekir ki 30luk olup 19luklara taş çıkarmak da yine kadınların elindedir azıcık baksanız kendinize, poponuzu kaldırıp biraz spor yapsanız ve 45lik havasında giyinmeyip kendinizle barışsanız başınıza pek gelmeyecek durumdur.
(bkz: yapma sözlük damarıma basma)
bir kısmı da hak etmiştir.
ağzının tadını bilmeyen erkeğe denk gelmiştir. Uğraşsın dursundur.
19'luk çıtır için terkedebilecek kadar kişiliksiz bir adam ise iyi ki de 30'luk ablamızı terk etmiştir dedirten durumdur.
2011 model araba için satılan 1995 model arabayla kendini özdeşleştirecek olan kadındır.
40 yaşında olup da 20 yaşında bir kız için terk edilmediğine sevinmesi gereken kadındır.
boynuzlanması an meselesi olan erkeğin yanlış seçimidir.
not:bizim türk hatunlar 30 sonra daha bir akıllı,kendinde ve güzel oluyorlar. Tercihim 30-35 ve üzeri bayanlar. insanı abuk sabuk tantalarla yormazlar.
terkeden adamın zeka seviyesine uygun birine gitmesine sevinen kadınlığının en güzel çağındaki kadındır, akıllı adamlarca havada kapılacaktır.
açık konuşayım, benden 10 yaş büyük olmasına rağmen tercih sebebidir.

çünkü güzellik geçicidir aptallık baki kalır.

ekliyorum: bazı güzeller duruma bozulmuş galiba. eksi vereceğinize konuşun. (bkz: özel msj)
tam olgun çağında olan kadındır, gençtir, biri gider biri gelir. o ihaneti yapan insana üzülmeye bile değmez. hayat devam ediyor.
şanslı kadındır. zira oyle bir puştla yolları yakın zamanda ayırması en güzelidir.
yeni bir terk kavramını oluşturmak için yapılan eylemdir.

(bkz: 30 luk terk)
en güzel çağındadır kadın, aklı başında biriyle devam eder.
durumu çabuk atlatacak olan kadındır. ayrıca 30' na gelen bir erkekte saç dökülmesi başlar, hafiften göbeklenir tam baba kıvamına gelir şimdi yaşıtı bir kız ona mı bakar yoksa 25 yaşında dalyan gibi çocuğa mı, bence kadınlarla bu kadar uğraşmayın, 35' inde lolita şarkısı erkek için yapılmadı zaar. ayrıca yok favorilerdeki kırlar yok saçlardaki kırlar masalı yalan onlara bayılan kız sayısı gerçekten çok azdır. gerçekler acıdır beyler.
kendisi isterse ne 19luk çıtırlar götürür. nedense erkekler genç yaşta hep olgun kadınlara hasta oluyor, yaşlandıkça aman da genç olsun, tecrübesiz olsun, gözü açılmamış olsun, vücudu diri orası burası sarkmamış olsun mantığıyla hareket ediyorlar.
Salaklıktır. Kadını kadın yapan en büyük özellik olgunluğudur. 19 luk kız adamı aptal aptal düşünceleriyle bunaltır.

(bkz: neden beni sevdiğini söylemiyorsun)
(bkz: petek çinöz konserine gidelim mi)
(bkz: sinemada çok güzel aşk filmi var)
(bkz: benim saat 9 da evde olmam lazım)
(bkz: annemden izin alabilirsem gelirim)