bugün

entry'ler (26)

marcus tullius

Manitam olur kendisi,öyle atıp tuttuğuna bakmayın burda poncik bir yüreği vardır. Kötü söz nedir bilmez. zor duruma düşene dayanamaz merhametlidir.benden başka kimseyi ağlatmaz.
adam deli yahu gözyaşımla sarhoş oluyor.
Bazı sözlük hanımları benim olana el uzatıyormuş diye duydum ama şimdilik sürüncemede kaldı. Önümüzdeki maçlara bakıcaz.

terlik giyen kızların çok tatlı olması

Olabilir mi öyle bir şey?
Lütfen olsun çünkü

sözlük erkekleri

Ahh canlarım, keşke ordan burdan duyduğunuz yarım yamalak bilgilerle entry girmeseniz. Güneşe doğru uçan kelebekler gibi hızla geliyorum yanınıza sonra kanatlarım yanıyor sizin o boş bakışınızı görünce.

fıstık ezmesi

ve üzerine eklenen muz dilimleriyle aşk yaşarım.

iz bırakan kitap cümleleri

"aşık oldukları halde okullarına, işlerine giden, sanki hiçbir şey değişmemiş gibi davranan insanlardan hep iğrenmişimdir. midemi bulandırır vasat sevgililer. tabii aslında onları da anlamak gerek! ait oldukları burjuva sınıfının bir gereği olarak kontrolsüz hareketin en büyük düşmanı olmaya mecbur bırakılmışlardır. kontrolsüzlük, anormallik, farklılık bütün bunlar korkutucu gelir burjuvaya."

kadın çantası

içine düştüğüm bir girdap. öyle çekiyor ki insanı içine kurtulman "na-mümkün". bir an için sisteme ayak uyduruyorum. sonra çanta ile mağazadan çıktıktan sonra kapitalizme sövüp sosyalist oluyorum. taa ki bir sonraki çantayı görene kadar.

güzel, şeytani, gereksiz ama beni mutlu eden bir döngü.

kızlık zarı dikimi yasaklansın

bu kampanyadan önce erkeklere yavşak olmak yasaklanırsa daha güzel olur. zira sizin yavşaklığınız yüzünden bazı kadınlar bu yollara giriyor.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Artık bol bol zamanım var yazmak için. Karanlık tarafı bir kadının gözüyle görün istiyorum. Umarım korkmazsınız.

stres atma yöntemleri

bulaşık yıkıyorum. temiz olan bardakları bile yıkadığımı bilirim zamanında. tencerelerde pek işe yaramıyor ama onlar ağır olduğu için herhalde çok verim alamıyorum hatta zorlandığımdan daha da stres bastığı bile oluyor. hele de cam tencere kapaklarını. bir kırsam al başına belayı.

bilinmeyen bir kadının mektubu

Yaşasın platonik aşıkların onurlu mücadelesi!

25 yaş bunalımı

Nasıl bir girdiysem şu bunalıma, üç sene geçti hala çıkamadım.

içi çürümüş ete dönen insanlardan. Bencilliklerden, acımasızlıklardan, kendinde ne eksikse en çok onun bekçiliğini yapanlardan. Sözüm ona namuslulardan. Menfaatçilerden. Sürekli karşındaki insanın üzerinde hak talep edenlerden. Dikkat çekmek için sürekli hasta olanlardan. Etrafındaki insanları birey olarak kabul etmeyenlerden.Saçma,
içi boş dayanaksız fikirlerini korkunç şekilde inanarak savunanlardan. Birinin bir başkasını nasıl ve ne kadar sevdiğini tartıp dile getirenlerden. Sevgi ve vicdan sömürülerinden. Körü körüne bir düşünceye bağlı olup ömrü boyunca kendini asla geliştirmeyenlerden. Asla öz eleştiri yapmayanlardan. Sürekli mağduru oynayanlardan. yalancılardan. Yaşadıkları hiçbir şeyden ibret almayanlanlardan. Yanlış yaptım demeyi eziklik sayanlardan. Emek hırsızlarından. Kadın düşmanlarından. Erkekleri kullanan hemcinslerimden. insanların tercihlerine iğrenç şekilde müdahale edenlerden. Kavgadan kaçanlardan. Korkaklardan. Arsızlardan. Beynini ve hislerini asla ve asla karşı tarafı anlamak için kullanmayanlardan. Kibirlilerden. insan ayıranlardan. Sabit fikirlilerden...

Özledim ya çok özledim. Özlemekten uyuyamaz hale geldim. Hayatımdan gidenleride gitmek zorunda kalanları da özledim. ayrım yapmaksızın özledim.

yırtık pantolon giyen 35 yaş üzeri erkek

Neden utansınlar yahu biraz da vücutları düzgünse mükemmel gözükebilirler.

erkekleri sinir eden kadın davranışları

Saçını neden açtın, şimdi neden topuz yaptın ki. Çok bakımsızsın, şimdi bu gösteriş neden. O eteği çıkart o pantalon dar. Çok beklettin, bu ne hız nereye yetişiyorsun. Boğma beni, çok ilgisizsin. Arkadaşlarımla anlaşamıyosun, çok samimi olmanızı istemiyorum. Çok kıskançsın,
sen beni sevmiyosun. Çok konuşuyosun çok sessizsin. Sarhoş olma, sünger gibi içme.

Yettiniz be. Gidin kumda oynayın.

üniversitenin içerisinde migros marketinin olması

Abi bizde şok vardı kurtarmıyor mu? Hazırlıkta ki sığırlar get A shock derdi (şoka uğramak) evet komik değil evet iğrenç. Benim canım yandı sizinde yansın.

hayatın ve geçimin çok zor olması

Umut eziyetin süresini artırır sadece biliyorsunuz değil mi? Kimse size gül bahçesi vaad etmedi. Eziyet eziyettir ve çekilir.
Hayat zor geçinmek ondanda zor. Mucburiyetlerinizi azaltın umut etmeye devam edin.

absolute zero

Popi olmanın yolu absolute zerodan geçer dediler, popi olmak istemiyorum dedim. Olman lazım dediler. Söz dinledim geldim. Bu adamı sevmedim çok fazla romantik.

Bende sana sataştım, artık bende herkes gibiyim.

an itibariyle bulunmak istediğiniz yerler

Viyana, ben gitmedim göremedim ama beni tanıyan herkes benim orda olmam gerektiğini söylüyor.
Bende isteyeyim dedim.

günde kaç tek sigara içiyorsun

Son sigaramı yaklaşık 6 aydır tüketiyorum. Bir türlü bitmiyor ne hikmetse