bugün

maşallah, maşallah..
bize nasip olur inşallah.
dedirtir.
rekabeti arttırır.

bir tek sana güzel ya da yakışıklı gelmeyecek. e gençsin kanın kaynıyor. elbet gönlü kayacak. e sırf öyle diye gidip elin tipsiziyle de çıkılmaz.

iki ucu boklu değnek.
karşı cinste ana kıstası güzellik/yakışıklılık olan bireyleri göstermiştir. büyüyüp, olgunlaşınca hayat daha çekilmez bir hal alıyor. keşke her şey o kadar basit olsaydı.
görsel
Evet...
Boyle mevzularda altin kural şudur, herkes tip o kadar da onemli degil diyerek sığ düsunmedigini ispatlamaya calisir ama ikili iliskilerde ilk irtiba her zaman icin nasil gorundugunuzle alakalidir. Saat satan zenci gibi tipin olduktan sonra ne kadar durust ya da ne kadar kulturlu oldugunu hic bir kiz sallamaz cunku sana bunu gosterme şansi vermezler. Ama ortamlarda " benim icin onemli degil " diye kendi reklamlarini yaparlar. Bu numaralari yemeyin.

Tipini begenmedigi birisyle flort ediyorsan caresiz durumda olmalisin. Tipsiz birinin tipini begeniyorsan keza oyle.

Cok guzel ya da cok yakisikli olmasi iyi bir histir, kiskanclik olmamasi durumunda iliski uzun surer. Bazi insanlarda kendisinden daha cirkin birisiyle birlikte olup iliskinin "ustun" tarafi ben olayim kompleksi vardir. Bu guzellik olmaz, maaş olur; maaş olmaz eğitim olur ama illa ki bi yonden ustun olma derdindedir. Eger boyle ariza bi tip degilse ne mutlu size.
Flört güzel bir şey karşı tarafla alakası yok.