bugün

25 mayıs 2017 genel sağlık sigortası rezaleti

arkadaşlar bugün eve bir zarf geldi baktım üzerinde sgk yazıyor. rahmetli anneannemin adına gelmiş bu zarf. neyse aldım inceledim meğerse borç bilgilendirmesi gibi bir zarf imiş gelen. hemen gittim sgk'ya efendi nedir bu dedim. güya rahmetli anneannem adına bir borç görünüyormuş. arkadaşlar anneannem 2 ekim 2015 tarihinde vefat etti şimdi sıkı durun güya rahmetlinin ölümünden sonraki tarihten sonra borcu varmış. yahu ağlasam mı gülsem mi? vefat etmiş birinin nasıl borcu olur. hem rahmetli sigortalı çalışan bile değildi emekli sandığı emeklisiydi. bu nasıl bir aymazlık nasıl bir soygundur. memur bile şaşırdı. sistemde bir yanlışlık olmuş, orada bazı işlemler yaptı ve borcun tamamen silindiğini söyledi. itiraf etmem gerekirse halende tam olarak silip silmediği konusunda şüphelerim var. zaten başlı başına insanları sömürmek üzerine icat edilmiş gss denen bu soygun sistemi artık insanları mezarda da rahat bırakmayacak anlaşılan.

her sabah ver mehteri diyerek siyasal erk'in kıçını yalayan kukla, eğer yüreği varsa bu soygun sistemini vatandaşların başına bela eden siyasileri eleştirsin bakalım. övünmeye gelince yollar yaptık, köprüler yaptık, yolsuzluğa gelince chp camileri ahıra çevirdi. cenabı allah sonumuzu hayretsin ne diyeyim başka.
güncel Önemli Başlıklar