entry'ler (103)

roaccutane

insanların yorumlarını okudukca sinir oldugum ilac. Herkes melek givbi bahsetmis 2. Aydan itibaren iyileşmeleri başlamışmış. Afedersiniz boyle isin ben amk o zaman. 3 gun sonra 90 gun olacak suratım bokun ötesinde. 4 sivilcem için bana bu ilacı veren doktorun da amk. Sayesinde o 4 sivilce 30 sivilce oldu. Hepsinin izleri kaldı. Şu an deri altımda bir sivilce var mosmor. Amk ya baska bir sey diyemiyorum.

ygs 2014 e girenlerin 2015 lilere tavsiyeleri

Ygs 2014e girmemis biri olarak ygs ile ilgili verebilecegim tek tavsiye ygs onemli degil diyenleri dinlemeyin. Gayet de önemli cünkü. Sözel ve dili gectim onlar lysde direkt sıyrılıyor. Ancak ozellikle sayısal sıralaması cok degismiyor. Ha siz diyosanız yok ben ygs sonuc belgemde o kötü sıralamayı görüp stresten geberircesine lys calısmak istiyoeum, sizin seciminiz. Sayısalın teminatıdır ygs be neresi onemsiz. *
Tm icin de iyi bir sıralama rahatlık sağlıyo ve sayısallar aradan cıkınca daha iyi oluyo ama tabi ygs onemsiz lysye bakıcam derseniz de siz bilirsiniz kıcınızı yırtıp yaptıgınız netle aldıgınız puanı ygsde sizden daha iyi olan biri az bucuk lys yaparak alıyor. Bu budur.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatımdan öyle muazzam şekilde memnun değilim ki sözlük, hayretler içindeyim. Sırf bu yüzdem kendimi bencil, memnuniyetsiz, şükürsüz bi şey olarak görmeye başlıyorum ama elimde değil. öyle bir mutsuzluk anının içinden geçiyor gibiyim, bitecek ama zamanını kestiremiyorum, bekliyorum.

vizeler fena koyacak yalnız. ehehe yaşasın.

tadını sevmemeye rağmen sigara içmek

bi alışkanlık olduğundan yadırganmaz. tırnak yemek gibi olduğunu farz edersek onu yiyenler de tadını beğendiğiden yemiyor neticede.

atatürk e sorulacak sorular

anket yapmayı sever misiniz??:))

eylül ayının hatırlattıkları

daha ilk gününden sonbahar tribine giren ergenleri hatırlattı bana ilk etapta. He he sarı yaprak he soğuk aç camı aç şimdi serinlersin sıcaktan. Teallam.

dünyanın en kısa ve hüzünlü şiiri

ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi.

her bundan sonra umrumda olmaz dediğimde çatır çatır umrumda oldu. Bir de caps lock açık yazıyorum öyle okunmalı.

bir insan başka 'bir' insan tarafından bu kadar mı sevilmez sözlük, o kadar sevilmiyo işte.

iz bırakan kitap cümleleri

çok bekledim, yoktunuz.

eceliyle ölen sivrisinek

alternatif yazar nicki olabilir. Ehe.

aşk

didik didik arayıp bulanını görmedim, öyle birden, havadan sudan oluyor bu allahın cezası. ceza işte ama aranıyor. bulunamıyor. Garip.

mantıksız şarkı sözleri

aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

ulduz ve kargalar da baya bir iz bırakmıştı bende her açıdan, bir çocuğun hissetmesi gereken duyguları canlandıran kitaptı, okutulmalı.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

(bkz: talihsiz serüvenler dizisi) hem de tartışmasız. bi daha baştan 13'e kadar okurum, okutur kendini.

sigarayı yeni bırakmış kişilere tavsiyeler

bırakın, bıraktığınız yerde kalsın. çok mantıklı.

yalnızları mutlu eden şeyler

yağmur sesi. bi de huzur garantiliymiş.

sevgilisi olanlara tavsiyeler

teknik olarak onların bize vermesi gereken tavsiye değil midir. ben yalnızlıktan ölücem de sen verdiğim tavsiyeye uymak istiycen mi? mesela.

piranayasaksocektirenadam

http://m.uludagsozluk.com/e/18689062/ birinin kendisine acilen çıkan şeyin tahin değil tayin olduğunu öğretmesi gereken 98'li liseli kardeş.

edit: eksilemiş ayrıca, ühü ühü.