bugün

entry'ler (14)

sek soğuk şekersiz süt içenler derneği

ballı ya da neskuikli içenler tarafından dışlanacak insanların derneğidir.

tavşanlı

lise hayatımı geçirmem gereken, bir uzun saçlı erkek gördüğümde gözlerime inanamıyorum tepkisini vermemi sağlatan,yazın sinekleriyle sıcak saatler yaşatan,rugan ayakkabılı gençliğin tavan yaptığı ilçe.

bu sen olamazsin

filmlerde buyum lan!buyum işte tepkisini duymak istememi sağlatan,genellikle korkmuş ya da safa yatan insan tipinin söylediği cümledir.

yağmur

çoğu zaman (filmlerde,romanlarda) romantik bir hadise gibi gözüken ama çoğu zaman işkence gibi yaşanan hava olayıdır.örneğin okula giderken pantolon,(annenin sözünü dinlemediysen)converslerinin,ıslanması.

tayyip in msn kullanmasi

namaz kılan,abdest alan msn ifadelerini görmemizi sağlatacak olay.

oksijen

osurma eyleminin çok gerçekleştiği ortamlarda azaldığı düşünülen gazdır.

anadolu lisesi

puanla,çalışan girsin abicim mantığıyla yola çıkan iki saatlik k.çı kırık bir sınavla alan okul çeşitidir.

matematigi seviyorum

benim gibi sözel yeteneği olan şahısın söyleyeceği son söz.

sakizin ayakkabiya yapismasi

benim gibi evin içine ayakkabılarınzla giriyorsanız eğer annenizden çok azar işitmenizi sağlayacak pis bir durum.

gitme donmezsin

''konmayı öğrenmezsen,düşmek var elbet..''gibi şahane sözü içinde barındıran ogün sanlısoy şarkısı.

coğrafya

dünyada yaşayan ve dayatılan kadar düşünebilen varlıklar olarak hepimizin çevremizdeki 'bazı'olayları neden-sonuç ilişkisine bağlamamızı sağlatan ders.

the prestige

izlerken bitmeyecek sandığınız ama bitincede vay be tepkisini çıkarmadan edemeyeceğiniz,senaryosuyla insanı dehşete düşüren film.

yeni bir aska hazir olmamak

çevrendeki sana aşık olma aşamasına gelmiş kurbanlarının canını yakmak,acı çektirmek, durumuna ortam hazırlayan duygusal bir durum.

chris cornell

2007 rock n coke sahnesine çıkan,şahane gözlere sahip şahıs.