bugün

uludağ sözlükteki bazı kadınların karaktersizliğidir. bu bir genelleme değildir, lafın sahibi kendisini biliyor.

öncelikle böyle başlık açacak erkek değilim. değildim. ulu orta fazla konuşmayı da sevmem ama artık bu vurdumduymazlığa da tahammül edemiyorum.

eyy birlikte o kadar entry girdiğimiz hatunlar ! sırf sizin ilgi alanınıza girebilmek için gece gündüz burada entry girdim ben. verdiğiniz şukelalar yetmedi. iyi yazar demiştiniz, gizliden takip etmiştiniz. ama saflık sende oğlum! ne ilgi bekliyorsun elin hatunlarından?

aynı başlığa girmelerimiz, birbirimize artı oy vermelerimiz.. inanmıştım ya. mesaj atacak demiştim. tanışmak isteyecek demiştim. o da fos çıktı iyi mi?

bu sözlüğü sizleri düşürmek için üye olmuştum. aynı yerde yazıyorduk. bir nevi aynı işi yapıyorduk. sen işe almış gibiydin beni. borçlu hissederdim kendimi sana.

bu yazıyı yazmamın tek sebebi sözlükten yıllardır hatun düşüremem ve dert ortaklarımın bana hak vermesi. zaten entrylerinizle aranızdaki hatunlar belli oluyor ama herkes sizi tanısın! biraz vicdan azabı çekin !

sefil hayatınızda benim gibi hayvanla mutlu olabilirsiniz. nasıl severseniz sevin ama sevin.. yürüdüğümüz yol bir olsun. hiç sanmıyorum ama.
dalga geçtiğini sanan yazar tespiti. sözde.

komik değilsiniz ya cidden.
komik olmaya çalışmayan aksine bu konuda sitem eden yazar beyanıdır.
güncel Önemli Başlıklar