bugün

entry'ler (255)

yar ak partili ise olabilecekler

(bkz: Vakit tamam seni terkediyorum)

sıla gençoğlu

Türk populer müziğini ayakta tutan kadın kişisi.

ricardo quaresma vs lionel messi

(bkz: ya yok artık ebenin amı)
(bkz: turgay şeren)

kürt çocuklarının çok güzel ve zeki olması

Bütün çocuklar güzel ve zekidir. tabii olarak kürt çocukları da öyle beyinleri yıkanmadan önce.

dedemin insanları

Girit göçmeni bir ailenin çocuğu olarak mutlaka izlemem gerekir diye düşündüğüm filmdir.

muharrem ince

Meclisteki gerçek vekilimiz..

yılmaz özdil

hala enter tuşuna çok basıyor diye eleştirilen doğrucu davut yazar.. Adama kızıyorsunuz çok entera basıyor diye siz bu başlık altında senelerdir aynı şeyi yazıyorsunuz beğenmiyorsanız okumayın olsun bitsin.! ama yok çok koyuyor belli ki.

dur

ben de

yılmaz özdil i

eleştireyim bir

hah çok yaratıcı

oldu

tüm şakirtler

+ verir şimdi

bana

yaşasın !

recep tayyip erdoğan ın en sevilen yönleri

çark etmeleridir efendim. pek bir severiz bu yönünü milletçe.

--spoiler--
"Şahsen ben böyle bir sorumluluğun altına giremem.Parası olan var parası olmayan var.Parası olan bastıracak parayı askerlik yapacak böyle bişey olamaz.Gittiğim her yerde kimle görüştüysem kenar köşedeki fakir vatandaşım bedelli askerliğe sıcak bakmıyor." (R.T. ERDOĞAN 2010 )

Bedelli askerlik konusu 9 yıl boyunca partimizin gündeminde oldu. Terörle mücadelede zafiyet olmaması için dikkatle gözlem yaptık. Genelkurmayla istişare halinde olduk.Perşembe günü mecliste olacak ( R.T. ERDOĞAN 2011 )
--spoiler--

yaran facebook iletileri

evet bu arkadaş ta benim öğrencim...

Ben:Hapşuuu!
Annem:çok ders çalış.
Ben:Hep beraber
Kardesim:Töbe de lan...

asgari ücretle çalışanlar ölsün o zaman

haklı bir serzeniş. Onu geçtim işsizler ne yapsın ?

pkk nin vermek istediği subliminal mesaj

(bkz: biz orospu çocuğuyuz) demek istiyorlar efendim.

necip hablemitoğlu

ergenekon öldürmüştür.
(bkz: yersen)

türk ve kürdün eşit haklara sahip olduğu türkiye

bu eşitlik akp iktidarında kürtler lehine bozulmuştur.
(bkz: habur karşılaması)
(bkz: türk deyince faşist kürt deyince özgürlükçü)

aleviler müslüman mıdır

(bkz: kime ne)
(bkz: Allah bilir)

kadir mısıroğlu

cumhuriyetin bütün değerlerine (istiklal marşına Atatürk'e) hakaretler edenama ilginçtir hala alkışlanan sözüm ona tarihçi.

7 numaraya en çok yakışan futbolcular

recep ile haydar
(bkz: yedi numara)

osmanlı yı bir halt sananlar

ancak bilgi fukaralarının sahip olabileceği düşünce.
sıkıldım bu tarz başlıklardan sözlük. Osmanlıyı yüceltmek için cumhuriyeti kötülemek ne kadar yanlışsa cumhuriyeti yüceltmek için osmanlıyı karalamak da o kadar yanlıştır. Osmanlı tarihi iyisiyle kötüsüyle sevabıyla günahıyla bizim tarihimizdir. Türkiye Cumhuriyeti osmanlı'nın küllerinden doğan onun mirasçısı genç bir devlettir. Zaten cumhuriyetin tüm kurucu kadroları osmanlı paşasıydı. pategonyadan gelmedi hiç biri.Mustafa Kemal aynı devlet teşkilatlanması üzerine kurdu devletimizi.

atatürk olmasaydı da bu vatanı kurtarırdık

Hz muhammed olmasaydı başka bir peygamber gelirdi, fatih olmasaydı istanbul'u gene alırdık, baban korunsaydı sen olmazdın vb. türevleri olan mantıksız bir savdır.
(bkz: ihtimaller tarihi)
(bkz: bir ihtimal daha var)

hakkı devrim

Hem muhafazakar takılan hem de bu millettin bütün değerlerine saldıran bir adam.
(bkz: Atatürk)
(bkz: hz muhammed)

laikçi kadın komşusu olan yakışıklı müslüman

Atatürkçü laik kızlara böylesine hakaret ederek islamın en büyük günahı olan kul hakkını çiğneyerek Allaha hizmet ettiğini düşünen zavallı bir hedenin hödüsü.