bugün

kimilerinin "sevgili" diye tabir ettiği, deliler gibi sevilen yarin (eğer tabi siz muhalif bir partiden iseniz) ak partili olması durumunda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklardır. sırf siyasi sebeplerden ötürü yarin kalbi kırılmamalıdır, sevdicektir, birtanedir.
gerçekler anlatılmalı ve anlayabiliyorsa ilişki devam ettirilmelidir. anlamıyorsa fazla uğraşmaya gerek yok, yol ver gitsin.
'ben seninle asla evlenmem' cümlesiyle karşılaşmanız muhtemeldir. ilk duyunca canınızı çok sıkabilir, ancak ne olursa olsun devam etmeliyim seviyorum salaklığına düşmeyin. bitirin. bir yıl sonrada bitse sonuçta bitmiş oluyor, hayatınızdan bir yılda saçmasapan bir insan için heba oluyor.

bir kaç ay sonra size türbanlı kadınları överken laf sokmak amaçlı 'ne yani ben olmasam onunla sevgili olur muydun' sorusunu sorduğunuzda 'ben oyle biriyle sevgili olmam ki direk evlenirim' cümlesini duyduğunuz halde devam ediyorsanız, yuh size. aklımı seveyim ya. insanın böyle gerzek dönemleri olabiliyor işte.
akp nin bu ülkeye yaptıklarını kısaca özetledikten sonra sevgilinin artık bir akp düşmanına dönüşmesiyle ilişki devam eder. yaptım ordan biliyorum.
(bkz: Vakit tamam seni terkediyorum)
(bkz: yarak kürek başlık açmak)
Yar ak partiliyse, yar ak partilidir yani. Cevap soruda yağni.
aradaki bir "r" harfi daha ekleyerek sorun çözülebilir.

yar(r)ak partili.
işte o noktadan sonra yari de terk ederim.
yar ak oldu, yar ak oldu şeklinde ağıt yakılması muhtemeldir.