bugün

entry'ler (45)

tecavüzlerin kaynağı din ve din adamlarıdır

Yıllar boyu cinsel güdüleri saçma emirler yüzünden bastırılan adam gidiyor dağıttığı bir akşam o iğrenç suçu işliyor, suçlu olan o ahmak herif ve onun, güdülerini bu gibi eylemlerle açığa vurmasına sebep olan dini emirlerdir. Elbette güdülerini bastıran herkes bu iğrenç suçu işlemez, karakter olarak yatkınlıkta gereklidir. Gerçi peygamberi sübyancı olanın...

ahlaki değerler kurallarda değil içinizdedir

''Üstümdeki yıldızlı gök ve içimdeki ahlak kuralları'' -Kant.
Edit:ahlaki kurallar yazılı ve değişmez olmamalıdır, olaydan olaya değişkenlik gösterilebilmelidir, yoksa ahlaklı değil ahmak olur insanlar.

islama hakaret etmek silik sebebi sayılsın

Allah yok, islam yalan, muhammed sübyancı. Moderatörlere selam, eğer böyle bir uygulama olacaksa(ki olmaz) ilk beni uçurun.

kadir mısıroğlu vs richard dawkins

dawkins'in primatların insanlara evrilişindeki kayıp araformu bulmasıyla sonuçlanacak versusdur.
bilim kazanır, mısıroğlu'da ölünce kemikleri ülkemizdeki herhangi bir müzeye yerleştirilir, prestijimiz artar.

gila

Çok iyi bir Beach House şarkısıdır.

atatürk vs ismet inönü

Tesla döver.

atomu parçalayan sözlük yazarları

atomu parçalamak artık o kadar gündemde değil, daha güncel bir deyimle sarkzm yapabilirdin. neden biraz gündemi takip etmiyorsun küçük dostum ? mesela higgs bozonunu bulan sözlük yazarları, hodron çarpıştırıcısıyla ışık hızını aşan sözlük yazarları, kuantum mekaniğini ve izafiyet teorisini birleştirip, sicim teorisini ispatlayan sözlük yazarları...
Üzdün bizi küçük beyinli adam.

yodel

https://www.youtube.com/watch?v=B00nfVc4FPI
yodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle ooyodel adle eedle idle oo

hz meryem in sevişmediğine inanmak

sevişmiştir.

komünistlerin karılarını paylaşması

''karınızı gönderin'' gibi çok güzel felix tweeti temasıdır.
Katılmıyoruz tabii ki.

ateistler ölümle nasıl yüzleşecekler

muhtemelen biz ölene kadar, bilinci bilgisayarlara aktarma ile ilgili çalışmalar sonuç verir. yani yüzleşmeyebiliriz. yüzleşirsekte allahla bilardo oynamayı çok istiyorum.

ateist ahlakı

şimdi şunu açıklığa kavuşturalım dindar honky donkyler, sübyancıların, çıkarcıların, cahillerin, kadın haklarına ve eğitime önem vermeyenlerin, saçma ve batıl inançları olanların ve daha bir sürü saçma ve yetersiz özelliklere sahip olan insanların anlayamayacağı şeydir.

bu arada evet bir çoğumuz kibirlidir de. ne diyelim o kadar kozmoloji, fizik okusaydınız sizde olurdunuz * şaka yapıyorum hiçbir şey anlamazdınız.

sözlük yazarlarının çalabildiği enstrumanlar

klavye çalıyoruz, piyanomuz yok.

tip1 uygarlık

Tüm ülkelerden, inançlardan ve insanları ayıran, ötekileştiren şeylerden kurtulup, insanlığın tek bir çatı altında birleştiği uygarlık tipidir. Olması gereken budur. Evrenin sonsuz olduğunu bildiğimiz için, matematiksel olarak bu uygarlık çeşidinden ve üst modellerinden binlerce hatta milyonlarca olduğunu söyleyebiliriz, bu yüzden başka uzaylı ırkları tarafından kolonileştirilmeden birleşmeli ve bilime öncelik vermeliyiz. Belki bu son cümle biraz fantastik- bilimkurgu söylevi gibi duruyor olabilir ama dediğim gibi evren sonsuz olduğundan matematiksel olarak tüm ihtimallerin bir yerlerde mutlaka gerçekleşmiş olması gerekir, bunu diyen bilimdir, yani uzayda yaşam olması ''yüz milyarda bir'' ihtimal bile olsa bu ihtimal, evren sonsuz olduğundan sonsuz defa gerçekleşmiş olması gerekir. Yani söylediklerim matematiksel olarak gerçek.

Bu yüzden bırakın savaşları, inançları, ırkları da bir kaç galaksi kolonileştirelim.

Daha detaylı bilgi için:
>> https://www.youtube.com/watch?v=iwjsfhyKbeA

avrupa nın maskesinin düşmesi

Modernizm bunu gerektirir, Avrupa haklı, herkes kendi başının çaresine baksın. Potansiyelini kullanamayan bir ülke, kullanabilecek olan bir ülke tarafından sömürülür, iyide olur. Zira doğanın kanunu bu.

uyku felci

Sağlık eğitimi alan bir insan olarak son derece ilginç bulduğum bir deneyim. Belki 2 belki 3 defa yaşadım bu sene. hipnopompik sanrılar çok ilginç oluyor ama maalesef bende çok uzun sürmüyor çünkü hemen anlıyorum sanrı yada rüya olduğunu. Evinizin içinde darth vader'ı görseniz sizde anlardınız emin olun. insanı dehşete düşüren asıl şey geçici felç olmak. Sesinizin çıkmaması, bedeninizin kıpırdamaması vs.

gecenin şiiri

LETHE *

Göğsüme gel, sen acıma bilmez, sağır can,
Tapılası kaplan, aldırışsız ifrit, gel;
Gönül ister ki titrek ellerim şu tel tel,
Derin yelenin içine dalsın bir zaman;

Senin rayihanla dolu eteklerine
Acılı başım gömülüp kalsın isterim,
Yok olup giden sevgimin koklasam derim
Tatlı küf kokusunu derinden derine.

Ölümden daha tatlı bir uykuya varsam !
Uyuyuversem ! benim neyime yaşamak
Yüreğim titremeden, bakır gibi parlak,
Pürüzsüz tenini öpüşlerimle sarsam.

Dingin hıçkırıklarımı boğup yutacak
Tek yer senin kucağının uçurumudur ;
Ağzında hep o yaman unutuş durur
Ve öpüşlerinden Lete boşanır ancak.

Yazgıma, ki bütün zevkim oldu şimdiden,
Boyun eğeceğim sonuna dek saygılı;
Uysal kurban, işlenmemiş suçtan yargılı,
işkencesi coşkusuyla daha artan ben,

Kurtulurum elbet çektiğim bu azaptan,
Nepentes*ler, baldıranlar emerek bütün
O güzelim uçlarından dimdik göğsünün,
Ki altında yürek olmadı hiçbir zaman.

* Le Lethe: Cehennemdeki ırmaklardan biri. Suyundan içen ölüler acılarını ve yeryüzü zevklerini unuturlarmış. (Unutmak’tan türemiş ailegorik bir tanrıçanın adı, Hesiodos’a göre kavga tanrıçası. Eris’in kızı.)
* Nepentes: Eski Yunan’da üzüntüye, karasevdaya iyi geldiğine inanılan bir ilaç.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=lCdF3KuRimg
bob dylan- love minus zero.

no limit guys.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=6g8eRnks9bM

uzayda doğan bebek uzaylı mı olur

teknik olarak hepimiz uzaylıyız aşın bunları dostum. gece gece kasmayın.