bugün

entry'ler (59)

sözlük yazarı olan bir bayanın ahlak seviyesi

Baslik sahibinden daha serefli daha haysiyetli daha namuslu ve daha zeki olan sozluk kizlaridir.
(bkz: ahlaksizliklarin ahlak bekciligi yapmasi)
(bkz: bayan degil kadin diyeceksin)

uludağ sözlük için çok fazla zekiyim

Ekşi sozluk caylakliginda kalmis virane uludag sozluk yazari ezikligidir.
Azinin ustune cakacan oturtacan boyle tipleri. Tipsiz erif.

alevi ile sünni arasındaki fark ne

Mevlana ile usame bin ladin arasinda ki fark kadar belirgindir.

recep tayyip erdoğan

Tipik sunni islamci.

her eylemde alevileri öne süren şerefsizler

Daha once firsat bulduklari her platformda haklarini ariyan kurtler icin kullanilan yalanci kardeslik edebiyatinin alevilere uyarlanmis versiyonu.Bundan sonra soyleyenecek laf alevi sunni kardeş ayrim yapan kalleştir.

allahım ne kadar tatlıyım

ekşi sözlukten calinmis yaraticiliktan uzak ezik sozluk yazarinin actigi baslik.
(bkz: yazık kimin çoçuğuysa)

sözlügün en cinsel yazarı

(bkz: böbrek avı)
(bkz: böbreği burda mi istersin paket mi olsun)

insan

Beser turunun bir üst leveli.
Bir alt leveli icin
(bkz: esfale safilin)

cafer sübhani

mezhepçi pislik el kaide zihniyetli onun bunun evlatlarının sırf şii diye hakaret ettikleri şii alimlerinden biridir.
bu namusuz kitap okumamıs kültürsüzler, utanmadan iftira atarlar. . iftiracı köpeklere deseniz haydi nerde yazmıs bunu gösterde bilelim, yıllar önce çıktıgı delige girmek için hamle yaparlar. din adına iftira atan mezhepçi bölücü piçlere diyoruz ki, müslüman olmak için birinci ve degişmez sart insan olmaktır.

namaz kılıyor kuran okuyorum ama müslüman olmadım

akepe hükümeti iş başındayken söylenmiş söz.
hayır tuhaflık neresinde.dindar gençlik yetiştiriyoruz diye raks eden gençler ile övünen başbakanın ülkesinden söylenmiştir. evet efendim yaladık yutuyoruz.

ak parti hakkındaki gercek

tıkır tıkır işleyen bir amerika projesi .

oruç tutmayanı taciz eden ülkücü

oruç tutmayan bağnaz bir ülkücüdür. büyük ihtimal kendisine karşı koyarsanız, 'ben sedat pekerin yiyeniyim' söylemini duyacaksınız. ergendir henüz. ilerde pişman olacağı eylemleri bu gün apaçık yapmaktadır.

dövme yaptırmanın günah olması

yaygın olarak yanlış bilinen dini bir öğreti. genellikle gusul abdesti için engel olundugu söylenmektedir. bilakis gusul için derinin altı değil deri derinin üst tarafının yıkanmıs olması gerekir.

müslüman ülkesinde sokak ortasında zina etmek

evrensel kural içinde yer yüzündeki tüm ülkelerde sakıncalı ve cezai durum ile karşılanacak ahlak dışı eylemdir.
islam termonolojisinde ise 'imanın en küçük parçası insanlardan haya etmektir. eger insanlardan da haya edilmiyorsa artık haya perdesi yırtılmıs ve iman çerçevesinden çıkılmış demektir.

(bkz: ede get imansız)

hz muhammedin getirdiği muazzam demokrasi

dinden bir haberlerin, hz peygambere iftira atmasından başka bir önerme degildir. zira islam dinin kurucusu hz peygamber degil bilakis dinin sahibi Allah'tır. peygamber ise sadece Allah'ın emirlerini kusursuz bir şekilde uygulamakla görevli bir elçidir. peygamberin uygulayıcısı oldugu sistemde kuran da islam ve islam dinine mensup olanlarada verilen isim müslümanlıktır.

'...Bugün size dininizi kemale erdirdim, üzerinizdeki nimetimi tamamladım ve size din olarak islam'ı seçip beğendim.'(maide/3)

hüseyin çelik

insanları önce birleştiriyoruz dediler sonra kürt, türk, laz, çerkez, ayırdılar.bizim dinsel sorunumuz yok dediler, ülkelerin de hanifi mezhebi dışındaki mezhepleri dışlayıp alevileri düşman ilan ettiler. işte bu işi yapanların temsilciliğini üstlenen kişidir.

mehmet metiner

altan tan ın en eski yol arkadaşıdır. yollar ayrılınca arkadaşlık dostluk ve yaşadıkları günleri inkar edecek kadar karakterlidir!. son durum karakterine bir şey katmadığı gibi eksiltmemiştir. bildigimiz mehmet metiner.
kendisine verilecek bir makam karşılığında biat kültürüne olan merakından, eskisini inkar edip yenisine biat edip uzlaşması zor değildir. kral öldü yaşasın yeni kral tezinin en güzel örneğidir.
bir gün olur apo serbest kalır ve hemen arkasında flashlar patlayınca bir kafa görüp bu kim diye merak ederseniz, işte resimdeki yüzü belli olmayan o merak edeceğiniz kişi olabilir. n'apmıyoruz evet şaşırmıyoruz.

cumhuriyet halk partisi

türkiye'de yaşayan halkın degil, kemalist ve kendilerini farklı gören elit kesimin partisi.
(bkz: beyaz türk lerin partisi)

fazıl say

ideolojisi, hayata bakışı ve tüm diğer şeyleri ile birlikte erol köse'den bile daha antipatik olduğunu söylebilirim.
edit: yazım hatası

çocuklar duymasın

bir dizide ancak bu kadar gereksiz bu kadar saçma ve bu kadar çok gülme efekti konur. 10 dakika izlemek için kastım geçen, artık cümlelerin değil harflerin arasına gülme efekti hatta bir ara yüzdeki mimiklere bile gülme efekti koymuşlardı.. hayatım da izlediğim en kötü dizi. zaten hiç komik değil.gülümsetmeyi geçtim, sıkmasalardı yine olurdu. sinirim lan, böyle insanlar böyle saçma sapan şeyler yapar ve bok gibi para götürürler.küfürlük feci küfürlük bir durum ama n'apmıyoruz etmiyoruz işte etmiyoruz etmiyoruz lan ananııı.....