bugün

entry'ler (21)

alinur aktaş

bursada değişiklikler yapacağı belliydi. BELEDiYE BÜROKRATLARI VE ŞiRKET GENEL MÜDÜRLERi, BUSKi YÖNETiCiLERiYLE BiR ARAYA GElip su ve ulaşımda indirim yapılmaya karar vermişler. Tebrik ediyorum valla kimse yapmadı şunu.

aliya izzet begovic

güçlü bir lider ve siyasetçiydi. bosna halkı bizim için hep kıymetli olmuştur ama bursada çok ayrı yerleri vardır. Aramızdaki gönül bağı çok kuvvetli. hatta en son 2014 de sayın recep altepe balkanların onursal başkanı seçildi yanlış hatırlamıyorsam.

cengiz göllü bursa cup

BURSA BÜYÜKŞEHiR BELEDiYESi TARAFINDAN BU YIL DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENEN ULUSLARARASI müsabakadır. bu yıl şampiyonluğu PROTON SARATOV kazandı.

bursanın tarihi çarşıları

yüzyıllık tarihleriyle geçmişe ışık tutan, senelerdir insanların merakını cezbedip ziyaret etmelerine ve kültürümüzü anlamalarına olanak sağlayan çarşılardır. Korunması bizler için çok önemlidir. kültürüne kıymet veren bursa belediyesi sayesinde zamanla aldıkları tahribatların izleri aslına uygun onarılmaya çalışılıyor.

bursa mobil eğitim projesi

tamamen ücretsiz olan BÜYÜKŞEHiR BELEDiYESi TARAFINDAN TAM DONANIMLI OTOBÜSLERLE MAHALLELERDE EV HANIMLARINA YÖNELiK OLARAK DÜZENLENEN projedir.

çekirge meydan projesi

Osmangazi Belediyesi’nin Çekirge Meydanı’na yeni bir görünüm kazandıracak projesidir. ‘Çekirge Meydanı Proje Yarışması’yla değişikliğin halka sorulup uygulandığı bir projedir.

sokak köpeğine tümör ameliyatı

Bursa’da karnında 6 kiloluk tümör bulunan sokak köpeğini Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi bir operasyonla kurtarmış. Haberin güzelliği, umut ve mutluluk hislerini beraberinde getirmesi daha ne denir bilemedim.

bursa büyükşehir belediyesi

Başarılı belediye sıralaması yapacak olursam ilk üçe kesinlikle alacağım belediyedir. Tarihi dokuyu koruyarak restorasyon yapabilmek de ayrı başarıdır elbette.

kutül amare zaferi sergisi

Kut Zaferimizin bu sebepten üstü örtülmeye çalışıldı. Çanakkale zaferinin hemen ardından elde edilen bu zaferi 101 sene sonra anıyoruz. Sergide, Osmanlı´nın ve ecdadımızın ne kadar güçlü ve cesur bir ordusu olduğunu gösteriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe sergiye büyük destek verdi.

görsel

6ncı bursa bilim şenliği

Bursa Büyükşehir belediyesi katkılarıyla TÜYAP'da başlayan 5-6-7 Mayıs'da da devam edecek olan THY sponsorluğunda, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı desteğiyle, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi'nin ev sahipliğini yaptığı 6.Bursa Bilim Şenliğidir.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

insanın baba olası geliyor be böyle şeyleri görünce.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

hem çocuğunuzun kendisine olan güveni pekişecek hem de büyük derbiyi izleyeceksiniz. harika bir olay.

11 inci nesillerin mal olması

Yazan malin hayatta hic bir basarisi yoktur tek becerisi sözlüktür ondada günde minimum 3 kere küfür duyar.

ağlayan bir insana söylenmeyecek sözler

Sessiz agla rahatsiz oluyom.
Yada icine agla banane.

hadisleri reddediyorum

Her kes dösüyo caylagin 7 hanesi kaldi.

en çok karı kız olan üniversite bölümü

Ebelik erkekler alinmiyodur heralde aklimda deli sorular.

hala kız meslek lisesi var mı sorunsalı

He var kizlar okuyo ama erkekler daha cok gidiyo bu liselere.

türk kızlarının beğendiği erkek tipi

Ata sozu deyilsede deyimdir. Siken yarar.

yazarların hayattaki en büyük pişmanlığı

Bir saat önce gördügüm pastayi yemedim simdi mutfakta yok bu oldu.

uludağ sözlük popüler olmayan yazarlar derneği

Bi ümit belki ünlü olurum diye girilen dernektir.