bugün

entry'ler (338)

sözlük yazarlarının ruh halleri

hayli farkındalık dolu ve iyi.

evladına orospu çocuğu diyen anne

Bumeranglı küfürdür.

sözlük yazarlarının nick lerini seçme nedenleri

hep sorarım da ondan.

5 milyon dolarlık evinin camını silen ebru polat

reklam kokan haraketler bunlar hatun profilden saçı düzgün dursun die amma çaba vermiş.

kızların erkeklere söylemek istedikleri

duy lan beni duyyyyy.

yanlizlik tarihi

Bu gece ilk kez geldi aklıma yanlizligimin tarihi,herşeyin tarihie bakariz ,yanlizligim napmis bugüne kadar ne zaman yükselmiş ne zaman inmis tabi nerden bakinca kime gore inmis çıkmış , yanlizligimin bana ait oluşun güzel kılan seni çoğu şey gibi istemeden de olsa seçimimsin. Tarihine baktim da cok eskiden ber benimlesin küçüklugum duyulmayisim var etmis seni köklerini çok derinden capalayarak atmislar el birligiyle farkinda olmadan farkinda olmamalari onlarin suçsuz kilmasa da ! Zaman geciyor (cok uzun bi tasvir sekline uymayan ) zamanla sana dokundukca ki kimi zaman sana dokunmamak icin etrafinda ne sekiller cizdim sinek isirigina dokunmamak icin , sonra dokundum sana duydum seni anladım ki seni ilk ben duymadan kimse duyamazmis senin farkina varmam lazımmış ki derman bulabiliyim sana dokundum oksadim sardim seni her yandan baktim yokluklara , sonra mi... en aci anlar onlardi sanki o acimasiz insanlardan sonra seni bide ben duymamisim yillarca sonrasini biliosun değiştim degisiyorum degisicem de ... Onların öğrettiği gibi olmayarak!

bu kez pek bi bafilli yanlizlik

Ağzı bozuk üstelik duyulmamisligim verdiği öfkeden belli.

yanlizlik bensiz kalsin

Beni ne sevsin ne de nefret etsin olsam da olsun olmasam da onun için kafaya takıp sarmasin bana.

pasli bir yanlizlik

Uzun zamandir yanliz kalınmamis demek...

görmediği birine aşık olan insan

çok yanlız kalmış artık kendine sarmaktanda sıkılmış insan , ilk gelene gider.

görmediği birine aşık olan insan

çok yanlız kalmış artık kendine sarmaktanda sıkılmış insan , ilk gelene gider .

en sevilen çizgi film karakterleri

şu an itibariyle , Çılgın hırsız yani gru .

buyrun yardımcı olayım diyen satış elemanı

beni her zaman sorumluluk altına sokan insandır , o bana yardım edince ben de kendımı bişey almak zorunda hissediyorum .

kendinden yaşça büyük adamlara aşık olan kızlar

belli bi yaşa kadar olabilir ama sonrası baba özlemidir derim.

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

öğrendim ki kımsenın umru değilim ve kendime dönmeye kara verdim , ahh ne varsa bende varr .

gitmekle eylem yapana unutmakla devrim yapmak

beni istemeyeni ben hiç istemem hıh .

great teacher onizuka

great teacher onizuka nedir dıye baktım heralde onemlı dedım bı baktım anime cıktı .buna da başlık açılır mı arkadaş.

düzce denince akla gelenler

deprem.

sözlük yazarlarının başarıları

hem okula hem işe gidip 2.73 luk bir ortalamaya sahip olmak .

tkp meclise yürüyecek

%1 lık bır oy oranı da olsa en azından her zaman safını bellı etmiş topluluk .