bugün

Orda olsam kan verirdim.
Ege universitesinde yatmakta olan hastamiz icin acil b rh (-) kana ihtiyac vardir. Calistigim icin mesajlara cok bakamiyorum. Iletisim: 0532 322 49 98

Edit: eger eksi'de yazarligi olan yazar arkadaslarim da orada duyurursa cok makbule gecer.

Edit2: bu entry'i eksileyen orospu çocuğu kim acaba cok merak ettim bak.
upupup.
Hadi bulunur inşallah, up.
Başka mecralarda duyurabilecek arkadaşlar mevcutsa çok güzel olur.
(bkz: up)
Arkadaş lütfen biraz destek olun Başlığa, belki civarda biri çıkar.
Faydalı olabilecek başlık.
başlık yukarda kalsın. yakınlarda olan arkadaşlarda yardım etsin.
kayıp kedi aramıyorlar, önemi olan bu. Ve rağbet edilmesi gereken duyurulardır.
başlık üstte kalsın bi faydamız olsun rabbim acil şifalar nasib eylesin...
istanbul bakırköy devlet hastanesinde yatan bir hasta için çok acil b rh (-) kan lazımdır.
iletişim:
aykut kocaman
0539 426 3482

konu üzerinden espri yapmayın.
ege üniversitesinde 14 yaşında kanser hastası bir kız için,

a rh pozitif kana ihtiyaç vardır.

0531 403 73 33

nazmi bey.
https://twitter.com/smari...status/846427027393646597

lütfen, rt...
https://twitter.com/smari...status/846427027393646597

lütfen, rt...
Arkadaşlar çok acil..
''Dokuz Eylül üniversite hastanesinde 7 aylık ikiz bebekleri, annenin lösemi olması sebebiyle anne karnindan alınıp küveze konulmuş. Yaşam mücadelesi veren anne için çok acele B rh (+) pozitif trombosit kana ihtiyaç vardır. Anne zamanla yarışıyor. irtibat icin babası Şehmus Anlı: 0507 421 98 61''

izmir'de ikamet eden B rh (+) arkadaşlarımızın dikkatine ve hassasiyetine..
as20: lütfen duyarlanalım arkadaşlar !
Arkadaşlar ACiL durum rica ediyorum izmir'de oturan arkadaşlarım paylaşırlarsa sevinirim...lütfen kopyala yapıştır yapıp yayalım.
Dokuz Eylül üniversite hastanesinde 7 aylık ikiz bebekleri, annenin lösemi olması sebebiyle anne karnindan alınıp küvoze konmuş. Yaşam mücadelesi veren anne için çok acele B rh (+) pozitif trombosit kana ihtiyaç vardır. Anne zamanla yarışıyor. irtibat icin babası Şehmus Anlı: 0507 421 98 61 paylaş yapmayın arkadaşlarınız göremez.

Diğer sözlüklerde kullanıcı hesabı olan arkadaşlarımızda kopyalayıp yapıştırsınlar.
yukarı taşınması gereken başlık.
yukarıya taşınması gereken başlık.

dokuz eylül üniversitesi'nde yatan 7 aylık ikiz annesi lösemi hastası kardeşimizin b rh (+) trombosit kana acil ihtiyacı olduğunu duyurabileceğimiz başlıktır. lütfen desteğinizi esirgemeyin.
Acill !!
iSTANBUL GAZi OSMANPAŞA HASTANESiNDE YATMAKTA OLAN 3 YAŞINDAKi LÖSEMi HASTASı çocuk iÇiN B rh(-) KANA iHTiYAÇ VARDıR. iSTANBULDA YAŞAYAN ,iSTANBUL DıŞıNDA YAŞAYIP ORADA TANIDIĞI OLAN, KAN VERMEK iSTEYENlerin dikkatine iLETiŞiM: EMRAH ÇETiN 0505 292 79 46.

edit: allah eksileyen arkadaşın başına vermesin.
edit2: çocuk yengemin yiğeni.
up up up.
anlamıyorum her meydan da kan bağışı aracı bulunuyor nereye gidiyor bu kadar kan.

up..
duyarlılık beklenen duyurulardır.
(bkz: up up)