entry'ler (17)

traktörünü satan köylü

aksini düşünen şehirli: (bkz: traktör alıp istanbuldan köye dönmek)

çeviri yaparken delirmek

farklı dil grupları arasında çeviri yaparken oluşma ihtimali daha yüksektir. aynı ailede olanların birbiri arasındaki tercümesi daha kolaydır. google translatten istediği sonucu alamayanlar için alternatifler http://www.sozcukcevir.com sitesinde kelime ve iki translator (biri yandex biri bing) metin çeviri hizmeti ile birarada.

ibrahim ethem hacıosmanoğlu

erkek delisi. iq sorunlu. çakma mafya. feodal derebey. bla bla bla bitmez. memleketin delikanlısı işte. neler öğretmiş neler...

traktör alıp istanbuldan köye dönmek

çok doğru bir karardır. burda durmak hata.

ateistim bununla onur duyuyorum

geçenlerde praga gittim. en çok dikkatimi çeken şey trafikte insanların davranışları. ayağımı yola attığımda lap diye yakınımda hareket eden araçlar duruyor bana yol veriyordu. kendimi değerli hissettim. neyse dönüş istanbula. anlatmaya gerek yok!

şimdi;
1 - ateist : çeklerin %65 i ateist (taam 65 olmasın ama ciddi bir oranı)
2 - tanrıcı: türklerin %95 i inanan müslüman (taam 95 değil 80 olsun bazıları korkudan imanlı)

soru 1 - kim daha çok trafik kurallarına uyuyor 1 or 2?
soru 2 - kim çevresine karşı daha saygılı 1 or 2?

ok arkadaşım onur duymakta haklısın.

çok konuşan arkadaş

günlerdir çözüm bulamadığım yardım için googleadığım kişi. whatsapp facebook gruplarına tecavüz eder yeter dediğinde küser.

emine erdoğan ın brüksel de mağaza kapatması

o değilde ne almış kimse merak etmiyor. bakıp bakıp çıkıyor mu yoksa. benim para basan öyle kocam olacak paris bruksel mi tanırım. alttan girer üstten çıkarım aaaaaa.

jürgen klopp un liverpool fc ye menajer olması

çok yakışacak!

dondurma & kadayıf
votka & redbul
siyah & beyaz
çarşı & biliç

gibi...

o ses türkiye

yıllar geçtikçe kalitesi düşen program.

bir erkeğin kalitesini gösteren detaylar

zamanlaması iyi olan erkek. doğru zamanda doğru davranış ve doğru ifade onu öne çıkarır. derinlemesine analizde yapabiliyor ve giyimine kuşamına önem veriyorsa okeydir.

daha güzel bir dünya için ne yapmalıyız

insanları canlıları çevreyi sevip saygılı olmalı. bunu en iyi anlatan şarkı john lennonun imagine şarkısıdır belki de. defalarca yazıldı ancak şu satırları hatırlamakta fayda var.

Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...
Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...

londra

yazın gitmek istediğim ama gidemedim güzel şehir...

çevresinde sevilen sayılan

damat adayı tanıtım toplantısı sırasında kullanılan malum ifadedir.

25 yaşına gelmiş hala üniversitede okuyan erkek

bill gatese bak steve jobsa bak ve bırak bu işi.

uludağ sözlük kızlarının beceriksiz olmaları

kızlara laf atarak kız çekebileceğini sanan, kişiliğin 5 farklı dönemden geçerek geliştiğini öne süren freuda tepkidir bu tipler.

türk kızlarının yüzde99 u kezbandır

kız arkadaşı olmayan türk erkeğinin sitemidir. kedi ciğer denklemini anımsatır...

saç kestirirken tarif etme yöntemleri

yanlar 3 üstler 5 olsun sen de yorulma ben de!