bugün

entry'ler (127)

sony xperia t3

henüz alalı bir ay kadar olmasına rağmen arka kabın köşelerinin sökülmesiyle dumura uğratmış telefon. diğer özellikleri idare eder.
bir de şu arka kısım değiştirilebiliniyor mu merak ettiğimdir? pmlerinizi esirgemeyiniz arkadaşlar.

seçenek sözlük

yeni açılmış bir spot sözlüğü. ahanda link http://secenek.sozlukspot.com/

sony xperia ion

en kısa sürede almak istediğim ekranıyla ilgimi çeken telefon. kamerası da ayrı bir güzel sanki.
kullanan yazarların görüşünü almak isterim elbet.

erkeklerde bakılan ilk yer

popo değil göt.

safkan türkler in son temsilcileri izmirliler dir

safkan türk yoktur.

geziciler şimdi ne yapıyor sorunsalı

mastürbasyon öncesi sözlükte ön sevişme yapıyoruz.

motorola moto g

aa bak ben bunun için girmiştim sözlüğe. unutmuşum.
bir nevi illegal nexus'tur kendisi. tıpkı general mobile discovery gibi f/p ürünüdür. ayrıca gm discovery yerine tercih edilebilir. son derece hızlı ve saf android. tek sorunu o ekranın altındaki saçma boşluk. onun haricinde muhteşem bir telefon. alın, aldırın arkadaşlar.

10 çocuğu da kız doğmuş kürt hüznü

"10 çocuğu da kız doğmuş kürt hüznü" diye başlık açıp "acıların en büyüğüdür" diye tanım yapan bir başka malı ortaya çıkarmıştır. bize onun tanımını yap kardeş. o hüznün.

kürt ırkı vs leopar ırkı

bozkurt köpek filan da işin içine girerse ortalığı karıştırıcak karşılaştırma.

ateistlerin ramazanda huzursuzlanmaları

yanlış. ben sıcacık pizzasını yerken huzursuzlanmayan bir ateist gördüm az önce. valla bende pek huzurluyum. buz gibi bir kolayla iyi gidiyor.

egzotik sözlük

bana tek getirisi whatsapp grubu diyenlerin pm yoluyla millete götünü başını attığı oluşum. ıslanmana da yardımcı olmuştur belki..

kürtlerin gitmesi için referanduma gitmek

aylar sonra sözlüğe giren şahsımı deliye döndüren önerme.
bir bok mu değişmez amına koyim? sözlükte bir tek yararlı bişi gören var mı? ben en iyisi reklam yapıyım. :/

kürtlerin gözünden bakmak

monitör var işte. iki yanında hoparlörler. 3 sekme var. ne biliyim telefon yere düşmüş bak. bir iki yavşak var. şu an baktığım sekmede. değişik değil aslında.

pringles

sour cream&onion olanın bok gibi olduğu cips. original siker.

fifa 14 vs pes 14

fifa oynadığım ancak pes 2014'ün tadına bakamadığım için yorum yapamadığım karşılaştırma. pes daha samimi ama. daha rahat oynanıyor bak. sikiyim gerçekçiliğini.

sözlükte taciz

tacizci kardeşe güldüğüm başlık.

egzotik sözlük

yazarlarının sözlük ormanlarında hindistan cevizi yiyip bol bol sevişip sonra kumsaldan denize inip orada yine seviştiği, akşamları da doğal uyuşturucular kullanıp parti yaptıkları, sonra yine seviştikleri marjinal sözlük. 1.nesil alımları devam ediyormuş.

sözlük yazarlarının rüyaları

rüyamda moderatör oldum arkşlar.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

bir şeyler yapmaya çalışıyorum, uğraşıyorum ancak kimse kılını bile kıpırdatmıyor.

ben bu yazıyı ona yazdım

sözlükteki en saçma başlıktır. amınakodumun az gelişmişleri.