bugün

Sanırım zeki ve baklavaları olanlar diyeceklerdir.
görsel
istediği gibi şekillendirebildikleri ama sert çıkışları da olan erkeklerdir. böyle erkekleri elde ederlerse de zaten elde ettikleri erkekler aptaldır.
Fiziksel olarak uzun boylu ve çok kilolo olmaması yeterlidir.
karakter olarak merhametli,zeki,çalışkan,insanları yargılamayan tabikide.
kesinlikle (bkz: ben değilim).
zengin, yakışıklı, karizmatik, bakımlı, vücudu başarılı, boyu 1.92 olan bir tiptir.

yazar burada kendisine atıfta bulunmuştur.
hepsi uzun erkek istiyo ama uzun boylunun uzun kısa boylunun kısa diye bişey yok tabii, iyi akşamlar..
Ne vereyim ablama ne verecek Ablam bana demezlermi adama?
efendilik + göze hoş gelmesi + kariyer.

Neden elemek zorundayız? bence üçü de önemli.
Baba tipli erkeklerdir .
Leğen götlü erkek.
yüzünden çok yüreği güzel olandır.
Güçlü, korumacı, kıskanç.
Sadık sadık sadık.
Zengin, umursamaz, güçlü, onu yöneten.
dört harf.

jcma
Meric tipli erkekler.
görsel
Bence az yakışıklı sevecen arkasında duran güvenen güven veren çok klasik oldu be ama olsun.
fazla kullanışlı olan tip.
ne kadar uçarı bir tip varsa onlar.
Piç sevdikleri şehir efsanesidir. Kaçamak için kazanova süreklilik için alfa.
Romantik ama çok değil,maço ama biraz,kıskansın ama çok değil,espirili olsun ama çok gülmesin,ağır başlı olsun ama çok ta sessiz olmasınlı bir f tipi erkek

Edit: oysaki bir ironiydi sadece
sözde: mutlu etsin, iyi bir insan olsun, güvenilir olsun, dürüst olsun, tip çok önemli değil

gerçekte: geniş omuzlu olsun, kaslı olsun, uzun boylu olsun, zengin olsun, yakışıklı olsun, ortam piçi olsun

kızlar kişiliğe önem veriyormuş. hassssiktir lan ordan.
ikiye ayrılır efendim, bir onları duygu yoğunluğu ile besleyen erkekler. iki onları maddi anlamda besleyen erkekler. günümüzde bu iki ifade birbirinden ayrı gözüksede günümüz kızlarında her iki tarafa aynı anda eğilim görülebilmektedir.