entry'ler (16)

evde bardakta mısır yapmak

buram buram konserve koksa da... biraz mayonez, biraz nar ekşisi

6 eylül 2010 u2 istanbul konseri

''bitiminde kendimi -yiğidim aslanım-ı mırıldanır buldum'' şeklinde yorumlara ortam hazırlayan konser.

hatalarını soran kadına hatalarını anlatmak

anlatan kişinin hayatının hatası.. sonunda atılacak triplere katlanamayacaksan hiç sorulmamış farzet.

kadınlar ne ister

sorulmasının saçmalığı ışığında, 'o an olmayan her şey' cevabının alınmasıyla göz yaşartan soru.

ispanya nın dünya şampiyonluğu için ne dediler

- gözünü seveyim ahtapotun,bir de bize el atsa..

erkeğin aramasını beklemeyip kendisi arayan kız

eylemi gerçeşkleştirmeden önce mutlaka kafasında onlarca senaryo yazmıştır. malum erkek ve..

zamanı geri almak

herkesin hayatında en az 1 kere, yapamayacağını bile bile isteyip, yapamadığı hareket.

uyumadan önce düşünülenler

genelde düşünüyomuş gibi yapıp olmadık hayaller kurarlar.

sahibinden com

bu aralar, babamın araba almak için dadandığı site.

güvenlik kamerasına bakıp saç taramak

asetat kullanmak yerine aynasını makyaj yapmak için kullananlarla aynı tür varlıkların eylemi..

kaybettikten sonra sevdiğini anlamak

tamamen palavradır. yanındayken kullanılmıştır o insan,şımarılmıştır sevgisiyle.gittiğinde anladıım dese de,hikaye.. naz yapacak kimsesi kalmamıştır muhteremin, oynatacak bir piyonu..

sevgiliyle göz göze gelip gülümsemek

kimseye söyleyemediğin, yanına yaklaşamadığın durumlarda uzaktan uzağa bakıp 'özledim' demenin başka bir yolu.

salaş

göze hitap konusunda sorunlar yaşansa da içinde cevher taşıyabilen mekanlar.

aklım hep sende

en kolay söylenen yalanlardan biri. aklım hep sende ama arada bir kullandığımdan pek bir yer işgal etmiyorsun.

iyiler hep kazanir

duyduğumda, ''hadi canım ordan'' diyesimi getirten cümle.

ankara

kalabalıklığının beni daraltmadığı, sokaklarında gezerken yüzümün sürekli güldüğü, iç ısıtmasada kasvet vermeyen, sürekli yaşamaya başladığımda daha da içine gireceğimi düşündüğüm şehir.