bugün

kaybedecek bir seyi oldugunu dusunmeyen kizdir. ilişkide strateji uygulamayan aklı başında kişidir. cosmopolitan cosmogirl vs dergilerden akıl almamıştır. ayakta alkışlanası insandır. ama tabi bunu yerinde ve zamanında yaptığında şahanedir. yoksa herif sizi hiçbir şekilde sallamıyoken kalkıp aramak aptallık olabilir.
erkeğin taktiğini başarıyla yerine getirmiş kızdır. zaten senin aramanı senin kudurmanı bekliyor o be kızım. seni oyalamasın da. ha mutluysan o başka.
alkışı hakeden kızdır.
gereksiz bir tabuya uymayan kızdır. takdir edilesidir.
bu dergilerdeki testler saçma sapan makaleler oldugu sürece olmıycak bir hadisedir.
seven kızdır,eğer kendisi hatalıysa gurur yapmayıp sevdiği insanın gönlünü almaya çalışan kızdır ve erkek çok kırılmadıysa veya seviyorsa çok büyük ihtimal karşılığını alacaktır bu hareketinin.
tabiki birde vicdansız şerefsizlerin eline düşmüş onları seven kızlar vardır,erkekler onları süründürmek kendi egolarını tatmin etmek için ellerinden gelen eziyeti çektirirler o kıza
eylemi gerçeşkleştirmeden önce mutlaka kafasında onlarca senaryo yazmıştır. malum erkek ve..
kaybedıcek bırseyı kalmayan barı o elımden gıtmesın zaten aramıcak neresınden donersem kardır dıyıp arayan çaresiz kız modeli.
mantıklı kızdır.yok önce o arasın yok çok meraklı görünmeyim ayaklarına yatıp sinsilik yapmaz hiç değilse. içinden geldiği gibi davranmıştır çok da iyi etmiştir. kaçan kovalanır da nereye kadar arkadaş eman öff.
klişelere söven , tabuları yıkan kızdır. ne yani aradığı için ne kaybeder. geçelim bu işleri hanım ablalar içinden geliyosa yaşa. ilk önce arayabilirsin de, af da dileyebilirsin ilk adımları sen de atabilirsin ısırmazlar böyle yapınca. valla.
hani nerde?

tanım: ya yoktur ya da kız değildir. kedidir kedi!
aradığı erkekle konuşmak isteyen kızdır, bilir ki erkek konuşmak istese oda arar, kim aramış diye bik bik kendi kendine trip yapmayan kızdır bu.
sanırım benim o. kaybedicek bişeyin olmadığını düşünmenin yanı sıra.. her gün defalarca candan ciğerden konuştuğun insan eğer seni arayıp sormuyorsa trip atmak yerine arayıp derdinin sorunun ne olduğunu bunu paylaşmakta yarar vardır. ister negatif olsun sonuç ister pozitif herşeyden önce insanlıktır yapılması gerekir.
erkeğin aramasını beklemeyen sabırsız kızdır. bir süre sonra yüze vuracaktır, isyan edecek, sevgiliden soğuyacak, bi daha aramayacaktır.
aşka beklentiler yüklemeyip içinden geldiği gibi davranan kızdır.
öncelikle hah hah ahah hahah diye bi pöykürdükten sonra diyorum ki an itibariyle (bkz: pmkhlv).
bişe kaybettim mi? hayır.
tanımsa: alnından öpülesi kız.

edit: 6 ay kaybettim. aramayın kızlar
yıllar önce hayatını kaybetmiş şu an arkasından dua edilen kızdır.
ufaldıkça ufalan kızdır. siktiri çekmek şart olur.
kontörü vardır.
(bkz: erkeğin aramasını beklemeyip kendi arayan kız)
nerede lan o!! öhmm... evlenilesi kızdır.*
(bkz: helal olsun)
kendini kasmayan,taktik kurbanı olmayan,let it be diyebilen kızdır.
en azından bekleme süresini azaltan kızdır.
görsel
fırça atan kızdır.