bugün

minibüsteki 2 li koltuğun 4 te 3 ünü kaplayan insandır. az önce kendisiyle yolculuk yaptım mesela. keyfi gayet yerindeydi. bense her virajda düşme tehlikesi geçiriyordum. bacaklarını 175 derecelik açıyla açmıştı. ayrıca sağ kolunu da hayvan gibi açmıştı kendisi. ben kendisine değmemek için neredeyse havada oturuyordum. baktım anlayacağı yok önce bi öff çektim. ama kendisi anlamamakta ısrarcıydı. ben de dayanamayıp kolunuzu çeker misiniz dedim. bunu söylerken ki amacım aslında biraz toparlan be adam demekti. ama o beni anlamadı. anlamadı...
yapılan istatistiklere göre bu insanların yaş ortalaması 53.8'in üzerindeymiş.
(bkz: götten element uydurmak)
(bkz: küsürat verince daha inandırı olmak)
toplumun en cahil ve obez kişileri olur bu kişiler bırakınız yayılsınlar bu eyvanların doğasına müdahale etmeyeceksin başınıda ağrıtmayacaksın.
koltuğa yayıldıkları için g..tünüzün yarısını dışarıda bırakmak zorunda olduğunuz öküzlerdir bunlar.
minibüsü magarabüs'le karıştıran insandır.
(bkz: ayının koltuğa nasıl yayıldığını görmüş geçirmiş yazarlar)
*
not: bu entry sadece bkzdan oluştuğu ve bkzında 50 karakteri aştığı için giremediğim entry oldu. böyle bir şeyler yazıp doldurayım dedim. ee naber uuser. neyse formatı şey etmeden entryi sonlandıralım.
ayı oğlu ayılığını test ettirip onaylatan insandır.
adam gibi uyarılmayı haketmeyen hıyardır. başıma çok kez geldi bu olay, her seferinde de sert bir uyarı yapmışımdır, her seferinde de 150 derece açık olan bacaklar, yarıya inmiştir.
toplu taşıma araçlarından tiksintiye neden olan insan grubudur.yolculuk boyunca bir an önce inip yanından defolması için dua edilir arada ters ters bakılır ama adam zaten hanzonun önde gideni olduğu için çakmaz.
insanın sinir sistemini alt üst etmekle beraber, ufak bir itme operasyonu ile kendinize yer bulma çabalarınızı, rahatsız olmuşçasına tip tip bakışlarla sonlandıran insan modeli.
"tapulu malın mı lan" deyince "ahanda tapusu" diyebilecek kapasiteyede sahiptir kendisi.

(bkz: yaklaşma toz olursun)
(bkz: dürt kaç)
muhtemelen erkek cinsinden bir insandır. bacaklarını yaya yaya oturur hayvan gibi. yanında oturanı da, ayaktaki insanları da rahatsız eder bu tür hayvanlar. bacaklarının yarısı dışarıdadır. sesinizi çıkarmaya bi tarafınız yemez, yolculuk böyle gider. sonra aynı şeyleri başka bir zaman başka bir yerde de yapar bu hayvanlar. bu şekilde de devam eder. böyle hayatın aq.