bugün

entry'ler (38)

eksi müzik

ekşi sözlükle alakalı olup olmadığını merak ettiğim rock metal müzik sitesi.içeriği ve görünüşüyle güzele benziyor.takipteyiz efem.

linki verelim de tam olsun :

http://www.eksimuzik.com

ulusoy

yaptığımız yolculukta (nerden nereye olduğu lazım değil) bize eşlik eden host-hostes arası bi muavini olan firma.yol üstündeki mola yerlerinden birinde ,durup dururken boyumun kaç cm olduğunu sormasından sonra artık göz teması bile kurmamaya çalıştım.kendisine selam ederim.ibne.

futboldan anlamayan erkekler

football manager oynamamış,avrupa'dan futbol tarzı programları seyretmemiş ve de en kötüsü türkiye'deki ligimizi takip etmeyerek büyük gaflete düşmüş olan erkek kişisidir.

prezervatif almaktan utanmak

zor bir durumdur.hele ki eczacı bayansa.

vbulletin

lisanssız vbulletin kullandığınızı anlaması için forumunuzun 200-300 üyeyi aşması gerekiyormuş.

football manager 2008

ekran görüntüleriyle gaza geldiğim oyun.

8 eylul 2007 malta turkiye maci

garanti 3 puan gözüyle bakılan bir karşılaşmanın nasıl bu hale geldiğini aklım almıyor. üstelik gruptan çıkma davası var ortada. yeter artık diyoruz. türkiye girsin şu euro 2008'e de biraz zor bu maçtan sonra!

büyük sözlük projesi

tüm sözlüklerin tek çatı altında toplanması olayından sonra 'sözlüğün ismi n'olcak' sorunsalının doğmasına neden olacak proje.

bilgisayarın markasını monitörün markası sanmak

monitörün bilgisayarın ana parçası olduğunu zannetmek ve televizyon gibi düşünmekten (televizyonun markası da üzerinde yazar ya)ileri gelen yanlış düşünce.

dondurma çubuğu

kampanyası olan dondurmalarda üzerlerinde bedava yazar(şansınıza).siz de o çubuğu verip bedava dondurma alırsınız. eskiden kendimizi bu işe çok kaptırmıştık. hatta arkadaşlarla bedava çıkmayan çubukların üzerine ispirtolu kalemle bedava filan yazardık ki bakkalcı amca da bize küfür eder geri yollardı.

bingol de ayinin linc edilmesi

görüntüleri televizyon'da izlediğimde şok oldum. hayvanın çığlıkları ve kaçmaya çalışma çabalarını o kadar iyi anladım ki.zavallı ayı oracıkta öldü. içim bi acayip oldu. şimdi bunun hesabını size sormazlar mı öteki tarafta?

f1 als

F1 pilotlarından giancarlo fisichella'nın futboluyla göz doldurduğu maçtır.

2007 uefa kupası şampiyonu kayserispor

(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)

bilgisayar basindan kalkmayan anne

babayla birlikte oyunlarda yarışırlar: yok senin puanın bu ,benim puanım daha yüksek gibilerinden. genelde de basit oyunları oynarlar. başka oyunları da öğretmek istersiniz ama 'ben anlamam onlardan' derler.

patrick kluivert

bir dönem newcastle united'ta da oynayan ancak burda istediğini bulamayan süper forvet.barcelona'daki zamanları çok iyiydi, hatta kluivert isminden korkulurdu.

hong kong

gökdelenleri ve modernliğiyle göz büyüleyen güzel şehir.

sean archer

castor troy'dan kötü performans sergileyen kişiydi. ancak adamın genel karizması işi bitiriyordu. filmde çocuğu öldürülmüştü castor troy tarafından ve çocuğunun intikamını almak için castor troy'u enseleyeyim derken kendini castor troy ile yüzü değişmiş biçimde buldu. film mutlu son'la bitti .castor troy öldürüldü. sean archer eski yüğzüne geri döndü.*

yasasin cocugunuz kaka yapti

çocuğun kaka yapması, yani içerisinde birikmiş kötü maddeleri atması onun üzerine titreyen aile fertleri tarafından sevindirici olay olarak algılanır. hatta nazar değmesin diyen kişiler de görmüşlüğüm var.*

telefonda seks yapmak

-aşkım telefona üfle..
*üffff(üfleme efekti)
-ohh t.şaklarım ferahladı.. gibi diyalogların çoğaltılmasıyla da örnekler artabilir. telefonda seks budur. sanal seksin bir diğer versiyonudur.

toplumunda kendi fikri disindaki herkesi oldurmek

sabit fikirliliğin aşmış derecesidir. insan kendi bildiğini kabul eder ve dünya ayaklansa bildiğinden dönmez. fikirlere açık olmak ve demokratik olmak en güzelidir işte.