1. 1.
  italyan formula 1 pilotu. zamanında bennetton renault takımında yarışırdı. daha sonra renault'un formula 1'den cekilmesiyle başka takımlarda yarıştıktan sonra şimdi yine renault firmasıyla yarışmaktadır. gecen sene renault takımının markalar şampiyonu olmasında pay sahibidir.
  2 ... berbay
 2. 2.
  1973 Roma doğumlu italyan formula 1 pilotu.
  2 ... oumar
 3. 3.
  dün takım arkadasşı alonso'yu geçen şahsiyettir.
  ... cutcut
 4. 4.
  2003 yılında pilotların pilotu seçilmiştir. diğer pilotlar virajlarda çılgın gibi birbirleriyle mücadele ederken o, sakin olmayı tercih eder. italyan pilot ölçülü ve ağırbaşlıdır. Tüm yeteneğini direksiyon başında kullanır.
  ... bloodrayne11
 5. 5.
  formula 1'in en sevimli pilotlarından biridir.
  ... swastika
 6. 6.
  kendi adını taşıyan motorsporları akedemisini açmıştır. okul motorsporlarının her dalında öğrenci yetiştirecek.
  ... black stocking
 7. 7.
  petrol ofisi'nin sponsor olduğu ve bu sebeple geçen sene pilotlarından biri olarak jason tahincioğlu'na katlanmak durumunda kalan gp2 takımının sahibi f1 pilotu.
  (bkz: Petrol Ofisi FMS)
  ... schenardi
 8. 8.
  futbolu bilen ve iyi oynayan f1 pilotu.
  ... sle7in
 9. 9.
  3 büyüklerde oynarsa sezon boyunca 15 golün altına düşmeyecek formula pilotu. acaba deivid de souza utanıyor mudur bunu seyrederken...
  ... metin oktay
 10. 10.
  bu maçtan sonra forvet bulamayan galatasaray'ın peşinde koşcağı isim olacaktır. haim fresco yine devreye girecek transfer imza aşamasına gelecektir. fakat son anda karar değiştirerek premier ligini tercih edecektir. (bkz: kehanet)
  ... illetyus