bugün

Anladığım kadarıyla bir süredir kullanmak için davet kodu gerekiyor. Benim olduğum yere 13:00 - 23:00 saatleri arasında teslimat yapıyor. işten dönünce markete gitmekle uğraşamıyorum, sanalmarket de bıktırmıştı. Pek güzel olmuş anlayacağınız..
Ortak liste olayını kim akıl ettiyse helal olsun. Google drive’da dosya paylaşır gibi liste oluşturuyorsun, evdeki herkes girip o listeye kendi eksiğini ekleyebiliyor. Hiç whatsapp’tan falan konuşmaya bile gerek yok direk uygulama üzerinde hallediyorsun. Zaten whatsapptan yazılan her şeyi unutuyordum. Çok iyi oldu… *
online market alışverişi yapılan uygulama.

geçen hafta evde hasta yatarken yüklü bir miktar alışveriş yaparak ilk kez denemiş oldum. istediğiniz saat aralığını seçebiliyorsunuz bu açıdan oldukça iyi, bir de ilk alışverişte teslimat ücretsiz. 120 tl'lik alışveriş yapmıştım fakat 90 tl tuttu, paraf kart'a 100 tl üzerine 30 tl indirim yapıyormuş bu da ekstra güzel oldu.
getir mantığında çalışan yeni uygulama. kampanya yapmışlar şu an ilk alışverişe 20tl indirim yapıyorlar.

(donanımhaber ölücüsü detected)
iste gelsin uygulamasını kullandığımdan beri hayatım kolaylaştı malum corona sıkıntı yaratıyor ailemi ve kendimi bu uygulamayla daha güvende hissediyorum kendimi dışarıdan izole ederek.
iste gelsin benim için vazgeçilmez bir uygulama oldu. Gayet hızlı ve başarılı fiyat olarak da benzeri uygulamalardan çok daha iyi fiyatlarla karşıma çıkıyor.
Tam bana göre bir uygulama trafik kazası geçirdim bacaklarım alçıda teşekkürler iste gelsin. Aradığım her şeye çok rahat ulaşabiliyorum gayet uygun fiyatlarla büyük süpermarketlerden çok daha uygun fiyatlara denk geliyorum.
istegelsin'in tam aradığım uygulama olduğunu sipariş ettiğim yemeğin ardından, dışarıdan gelirken gelirken prezervatif almadığımda onlardan istemem üzerine sadece 50 liraya benim için prezervatif aldıklarında anladım. Türkçe dil desteği olduğu için 5 yıldız.

Ne yapıyorsunuz burada iq? Yapay zeka oldum ben de.
(bkz: para mı var amk)
3 küçük çocuğum var ve dışarı alışveriş için çıkmak çok zor bunun için iste gelsin uygulaması bana göre üstelik hastalık sebebiyle daha güvende hissediyoruz.
Annem yaşlı olduğu için genelde markete gittiğinde market çalışanları yardım ederdi eşyaları eve taşımak için. Şimdi iste gelsin var. Almak istediği her şey kapısına kadar geliyor üstelik ücret de ödemiyor.
kurucusu sedat yıldırım'dır.
özellikle pandemi döneminde çok rastladım fakat alışveriş yapmamıştım. bu ay ilk defa paraf kart kampanyası vesilesiyle ilk kez denedim, memnun kaldım.
online market alışverişi yapabileceğiniz mobil uygulama. Özellikle pandemi döneminde gerçekten çok işe yarıyor. Üstelik pandemi dönemi nedeniyle çok fazla kampanya ve indirim kodu dağıttılar, dağıtmaya devam ediyorlar. Bunlar sayesinde ayrıca indirimli alışveriş de yapabiliyorsunuz. indirim kodu için https://1indirimkodu.com/istegelsin-indirim-kodu/ sayfasını takip edebilirsiniz.
murat ülker'in oğlu yahya ülker'in sahibi olduğu internet satış sitesi.
Migros sanal market'in mallıklarından bunalıp buraya kaçtık. inşallah sorun yaşamayız.