bugün

entry'ler (20)

dolar

kimlerin cebini dolduruyor acaba bizimkini boşaltırken diye düşündüren, gün içerisinde değer kazanan para birimi. -.-

feministlerin potansiyel salak olması

görülmeyen gerçektir.

peynir eritmesi

babannem o kadar güzel yapardı ki cidden tavayı sıyırırdık. kavga ederdik bunun için.

ruhuna fatiha canım sabiham

kimberly reyhan

kendisi türk-amerikan taptaze bir vlogger.

videoları çok özgün ve türkçe müzikler kullanıyor. üstelik her videosunda illaki bir şey öğretiyor insana. kedili kuşlu bir vlogda bir şekilde boticelli, van gogh geçiyor mesela. bir de cidden çok güzel bir kız. çok fazla emek veriyor videolarına, başarılar diliyorum. umarım yakın zamanda hak ettiği yere gelir. ^_^

mısır ekmeği

bir egeli olarak bence tadı güzel değil. tamam yokluk içinde karadeniz insanı bir şekilde yapmış etmiş ama sevemiyorum tadını.

defne samyeli

en son instagrama attığı bikinili fotosu ile beni kendine hayran bırakan güzellik.

denizde tüy bulmak

nedense değişik bir hüzne boğuyor beni. uğur getirdiğini de ilk defa duyuyorum.

la casa de papel

türkiyede izlemeyen bir benim kaldığım dizi. game of thrones da izlememiştim.

sözlükçülerin en tuhaf korkuları

hayalini kurduğum şehirlerde, kaldırımlarda yürüyemeden ölmek.

mine tugay

estetik güzeli. hayallerinizi yıktığım için özür dilerim beyler. ama benim de yıkıldı emin olun. doğal turuncu bile değil.

jack daniels vs black label

olmeca tekilanın aldığı versus. böyle misket limonu kesicen dörde, alıcan tuzluğu da çıkcan balkona. ohhh

meme arasına penis koymalı seks

bir seks türü. italyan derler bizim orda buna. italya'da da brezilyalı deniyormuş. brezilya'da da başka bir ülke yanılmıyorsam.

hindi gibi bir şey yani.

lana del rey

nerede hangi ellerde acaba özledik.. sesi soluğu çıkmıyor. üç dört yıl önce ortalığı kasıp kavuran şarkıcı.

büklüm büklüm

çok güzel şarkı be. hem hüzünlü hem de böyle dans ettiriyor insanı. her duyguyla gideri var.

hıristiyan

hristiyan olarak yazılmaz. doğrusu başlıktaki gibidir. dünyadaki en yaygın dindir.

sözlük yazarlarının en sevmediği huyları

tembelliğim. erinmem, üşenmem. kalkıp yapsana kızım. yok yeaa sonra yaparım diye diye yaş 26 oluyo iki ay sonra

vajina dudakları sarkmış kız

taşakları sarkmış türk erkeği tarafından eleştirelen kız.

hatıranız olan son kişi ölünce ölmek

hüzünlü bir gerçek. var olmanın hiçbir anlamı kalmıyor seni hatırlayan kimse olmayınca. mezar taşında yazan bir isimden ibaret oluyorsun sadece.

harf notu

hakikaten az puanla kaçırınca fena koyan hede.

hoşlanılan kızın katil gibi tipin var demesi

duygularınızın karşılıksız olduğunu gösterir. hem de en ağırından bir ifade ile