bugün

entry'ler (550)

recep tayyip erdoğan

çıkıp bir gün evet çaldım var mı ulan derse, onu destekleyecek bir sürü insankılıksızlarının ortaya çıkacağı adam.

abdullah öcalan

rte'nin ''sayın'' orospu çocuğu.

bim için alternatif markalar

bonibon benzeri için:

(bkz: bimbambom)

oğlum bak git

videonun özeti:

ergen vs temizlikçi abimiz= auhhhhahhhhhh

atatürk ilkelerinin milli eğitim den kaldırılması

her daim atatürk'ün ilkeleri ve o'nun başyapıtı türkiye cumhuriyeti'ni nasıl olurda böleriz, parçalarız, sileriz kendi ideolojimizi nakşederiz emellerinin bir dizi yansımaları.

ön sevişme

cinsel birleşim öncesi ilişkinin daha haz vermesi için yapılması gerekendir. aksi halde vahşileşmenin bir yararı yoktur.

günde 20 eti browni intense yiyen insan

büyük olasılıkla bir kızdır.

orda mısın sorusuna verilecek alternatif cevaplar

- orda mısın?
+ yarı yoldayım.

los angeles lakers boston celtics 2010 nba finali

kobe'ye destek olunması halinde lakers'ın ipi göğüsleyeceği seridir. kobe hariç (buna gasol'u da ekleyebiliriz; zira playoff'larda iyi iş çıkardı) diğer ilk 5 oyuncularının ve bench'den gelenlerin katkısı sınırlı sayıda. lamar odom'un tutukluğu, bynum'ın sakat oynaması ve fisher'ın istikrarsızlığı, ron artest'in belirsizliği ibreyi boston'a itsede, bu serinin 2008'in binevi rovanşı olması sebebiyle farklı bir lakers izleyebiliriz.

devrim arabaları nı gözleri nemli izleyen kemalist

milli duyguların tezahürüdür. ''üretme: tüket'' demiyen türk insanıdır.

fb türkiye kupasını kazanırsa yapılacak ilk üç şey

1- uyanmak.
2- 'ama güzel rüyaydı' demek.
3- uyuyup bidaha rüya görmek.

atatürk geceleri kalkıp defter mi okuyor

engin ardıç adlı sabah gazetesi yazarının anıtkabir defterini kaldırma teklifinin salakça gerekçesi.

oradaki anı defterinin bir sevgi, saygı gösterisi, içindekilerin paylaşımı olduğunu bu yazar adam bilmiyor mu? elbetteki biliyor. ancak hani bunu; atatürk'e karşı çemkiremiyorum, hakaret edemiyorum diye dolaylı yollardan saçma salak bir gerekçe bulup kendini böyle ifade ediyor. hem bunu dile getirirken de bi yandan oraya küfürlü sözler, hakaretler yazan şerefsizleri de savunmuş oluyor bi nevi. hani atatürk mü okuyor diyor ya bunları, e okuyamayacağından herkes diledği çirkinliği kussun deftere onun mantığına göre? bunu da aynı gerekçeyle savunsaymış keşke. zahmet olmazdı eminim.

ezel sevişirken dayı nın alternatif sözleri

yeter yeğen!

mustafa kemal atatürk

bu topraklarda onun kurduğu cumhuriyet'te yaşadağım için gurur duyduğum eşsiz, yüce insan.

türklerin medarıiftiharıdır.* herkes hangi mandaya girelim tercihi yapıyorken, o ulusal bağımsızlık mücadelesine inanmış, bunun öncü lideri olarak, yanına halkını alıp, askeri bireyleri de bu yönde teşvik ederek bu mücadeleye girişmiştir. pek tabiki tek başına yapmamıştır bunu. adamda bir hz musa'nın asası veya doğaüstü güçler yoktur; ama bunu zihinlere yayan tek insandır. bir kurtuluş savaşı başlatmıştır, bir ütopyayı gerçekleştirmiştir. bütün olumsuzluklara rağmen bir olağanüstülük yaratmıştır. vatanseverliğin anlamını koymuştur.

halktan kopuk olduğunu söylemek ise, şu anda* veyahut geçmişte birilerinin yaptığı eylemleri atatürk'e yıkmaktan başka bir b*k değldir. ya da onun yaptıklarını bilerek ve isteyerek görmezden gelmektir. halkın iradesine inanmasaydı eğer; onları ne bu mücadeleye dahil ederdi, ne de onların çağdaş uygarlık düzeyine çıkması için devrimler yapardı.

birilerini s*klemiş, değer vermiş ki, bak çok bile gelmiş..

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

(bkz: çöp kutusu lokantası)

ülkesinde üretilen ürünleri kötüleyen kişi

kendisine ikinci, üçüncü sınıf kalitede ürünler satıldığı için kötüleyen insandır. çünkü kendi ürettiğimiz ürünlerin en kalitelisini ve üstelik ucuz bi şekilde yurt dışına ihraç edip, en kötüsünü kendi ülkesindeki insanlarına kakalayan bir zihniyet söz konusu. işin salaklığı ve acı tarafı, ben yurtdışındaki insanla ülkemizde üretilen aynı ürünü farklı kalitede giyiyorum ya da yiyorum ve üstelik ondan daha fazla para ödüyorum. hem paramla rezil oluyorum hem de kendi insanını aşağılayan bir muameleyle karşılaşıyorum. kendi insanımız bile bize 'siz ancak buna layıksınız' der gibi bende bir intibah uyanıyorken, siz kendi ülkenizdeki insanı düşünmeyip ilk önce onları memnun edin, ondan sonra deyin ki, yabancı ürün almayın! ulan milleti yabancı mal almaya mecbur bırakan bizzat sensin be memleketlim(!)

rte nin abd nin basina gecmesi durumunda olacaklar

fethullah gülen'i dışişleri bakanı yapması olası olacaklardır.

başkasının anısını kendi yaşamış gibi anlatan mal

anı araklayıcısıdır.

aşk

hiç bitmeyecek olan... 'sen'.

sevgiliyle uyumak

insanı hoş duygularda uçuran en güzel şey. nefesler karışır, dudaklar birleşir, tenler değer, günaydınlığa doğru uyunulur sarılarak...