bugün

beyaz sarayının mimarisini camiye benzetip camiye çevirmesiyle icraatlarına başlardı. sonra lan burada her şey satılmış bana yapcak iş kalmamış diye zenciye menciye ananıda al git afrikaya diye sataşabilirdi.
abd'nin tayyip'in başına geçmesi ile birlikte türkiye'de olanları gördükten sonra pek inanmadığım olacaklar durumudur.
kriz teğet geçecek, nüfusun %15i işsiz kalacak.
abd darbe paronayası ile tanışacaktır. darbe de darbe diye yatıp kalkar olacaktır.
cia tarafından öldürülmek. inanmayanlar john f. kennedy'yi bir okusunlar.
amerikan halkının görebileceği en milliyetçi yönetimlerden biri ortaya çıkacaktır.
nba all star etkinliklerinin açılışlarında kurban kesilir, kanı da hido nun alnına sürülürdü.
abd ikiz kulelerden de beter çökecektir.*
amerika'nın sonunun geldiğinin göstergesidir. fakat bir sorun vardır:
(bkz: amerika rte yi kabul eder mi)

edit: imla
+ türkiye'nin başındayken de davos'a gelmem demiştim, hâlâ daha davosa gitmem, o zamandan beri benim için bitmiştir...

türkçe anlamayanlar için ingilizce söylüyorum;

-you go mother go...
*
"you take your mother, and go!"

one minute ingilizcesi bu kadar oluyor.

tanım: amerika birleşik devletleri israil ile ilişkilerini kesip daha insancıl bir yapıya büründürülmesine sebep olacak olaydır. ayrıca abd'nin gelmiş geçmiş en iyi başkanı olurdu.
fethullah gülen'i dışişleri bakanı yapması olası olacaklardır.
Maliye bakanı belki yine unakıtan olurdu ve sevgili eşi de bu sefer "rabbime sordum okmeydanı ssk dedi" incisiyle rocky mountain dictionary'de * gündeme otururdu. *
abd'yi bile avrupa birliği'ne sokmaya çalışırdı.

yapar mı yapar?! *