bugün

entry'ler (19)

mega holdings

Benim bulaştığım bulaştığıma bin pişman olduğum bir iştir. borçlandığıma mı yanayım kandırıldığıma mı, bana göre bir iş değil 750$+KDV = kazığı yediniz efendim, biraz da gaz verirler tamam. şükür kurtuldum ama borçlar başa bela.

bankadan devamlı telefon ile aranmak

Borcunuz varsa muhtemelen aranma sayınız artar.

atatürk ü çok zeki bir insan sanmak

Mustafa Kemal' in okuduğu kitap sayısı 3977 dir ve okuduğu kitapların özet şeklinde altı çizili halde yayımlanmış hali vardır, Atatürk' ün zekasından şüphe edenler özet halini bile okuyamazlar , kısacası bu insanlarla münakaşaya girmeyiniz, Değil Sayın Tayyip Erdoğan şu dönemde kimse ile kıyaslamayınız, Atatürk bir idoldür.

atatürk ü çok zeki bir insan sanmak

Mustafa Kemal' in okuduğu kitap sayısı 3977 dir ve okuduğu kitapların özet şeklinde altı çizili halde yayımlanmış hali vardır, Atatürk' ün zekasından şüphe edenler özet halini bile okuyamazlar , kısacası bu insanlarla münakaşaya girmeyiniz, Değil Sayın Tayyip Erdoğan şu dönemde kimse ile kıyaslamayınız, Atatürk bir idoldür.

hahaha ayyy koptum

Kezban kız yorumudur , normali sesli güldümmm olmalıdır 😄 .

bim kalitesinde eğitim veren üniversiteler

Çömü, uludağ üniversitesi fen edebiyat fakültesi.

gelmiş geçmiş en felsefi söz

Düşünüyorum öyleyse varım yada üşeniyorum öyle yarın .

sen bilirsin in anlamı

Ne bok yersen ye nasılsa ağzına sıçarım.

müdür müdür müdür

Satış hedefleri tutmayınca yüzüne bakmayan kişi . Kuzenim yazdı .

müdür müdür müdür

Satış hedefleri tutmayınca yüzüne bakmayan kişi . Kuzenim yazdı .

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

+ Seni Seviyorum
- Olabilir
- Ne yapayım
- Neden
- Bende seni seviyorum ( laf olsun diye söylenmeyince güzel ) .

the walking dead

Kaçıncı bölümde kaldım, sezonlar karıştı, vay arkadaş bu yabancılar neden ikide bir sezon bitiriyor dediğim yabancı dizi. Güzeldir eğlencelidir ama mümkünse üst üste izleyin daha güzel oluyor 1 hafta beklemek sıkıntılı oluyor.

sabahattin ali

Uzun hikaye filmini izleyip çok etkilendiğim lisede Kuyucaklı Yusuf adlı eserini okuduğum mükemmel bir yazardır.

eskileri özlemek

Eskiler her zaman özlenir, yaşanılan an her zaman kötü gelirken geçmiş daima güzeldir ama unutmamak gerekir ki bugünde geçmiş olacaktır. Anın tadını çıkarmak lazım ha ben tadını çıkartıyor muyum? Hayır .Yaşayın istediğiniz gibi bea.

terk eden mi kaybeder yoksa terk edilen mi

Her zaman terk edilen kaybeder, terk edilme acısı ağır, terk etmek kolay eğer sevmiyorsan tabi. Seviyorsan ikiside zor.

annenin ölmesi

Allah kimsenin başına vermesin düşünmek bile istemiyorum, Allah annesini kaybedenlere sabır versin, keşke anneler babalar ölümsüz olsa.

kocan kadar konuş

Kitabını okuyalı 2 ay oldu, çok beğendim ancak filmini izlemeyi düşünmüyorum, kitabını okuduğum eserin filmini beğenemiyorum , bıraksınlar da kitaptaki gibi hayal dünyamızda kalsınlar.

beyaz iphone kullanan erkek

i phone un beyaz olanının makbul olduğunun farkında olan insandır.

feyyat gökçe

Feyyat hoca candır, gerisi heyecandır dedirten üniversite öğrencisi olduğunuzu hissettiren, olumsuz yorum yapanları anlamadığım, 4 yıllık üniversite eğitiminden sonra formasyonda karşıma çıkan iyi ki formasyon almışım diyeceğim derslerine hevesle gittiğim , çarşamba günüm full olmasına rağmen akşam 20.30 daki dersine koşarak girdiğim hiç devamsızlık yapmadığım tek hoca.