bugün

sevdiği entry'ler

hostesin memesine dokunmak

garip bir hayal. dikkatli olmak gerekir stewardın şeyine de denk gelebilirsin.

edit: cahiller için yazayım. steward sizin tabirinizle host yada hostes bey evladım.

andınızın zorla okutulması

Arnavutum ve andımızı okumaktan hiç gocunmadım. Hep beraber bu ülke sınırları içinde yaşıyoruz ve türklere müteşekkir olmalıyız. Nedense kürtler dışında bu ülkede hiçbir millet mağdur edebiyatı yapmıyor.

kendi esnafı dayak yiyince zevke gelen yavşaklar

halada zevk aliyorum o esnafin %80 i kurt ve suyu devirdigi icin turiste saldiracak kadarda serefsizlerse dahada haz alirim.

yatarak para kazandıracak işler

fahişelik .

garsona bahşiş veren aptal

bunu! bunu alın garson yapın!

garsonlukta bahşiş için daha iyi hizmet verilir, sırıtılır, şebeklik yapılır. yapmadan da maaşını alır işini yaparsın evet. yapmanın da ödülü olmalıdır ama. karşındakinin böyle beklentisi yoksa dert değildir zaten. adam yada hatun gelmiş, ilgilenmiş, güleryüzlü davranmış ağzına kadar mao suratlı uyuz insanlarla dolu dünyada! sen de teşekkür niyetine bi' 5 lira ver be adam! bayramda ne bok yemeye bahşiş muhabbeti dönüyor peki? git fakire ver o zaman da o da bayram etsin veletlere vereceğini. hem veletler sana hizmette sunmuyor!

garsonluk yapmadım ama anlamak için yapmaya gerek yok.

garsona bahşiş veren aptal

aptal degildir. hayatta bazi kurallar vardir, uymak ya da uymamak senin elindedir. tum dunya' da bahsis orani diye bir sey varken, tum dunya aptal olamaz sanirim. simitciye de verme demiyor kimse tabii. ama bazi seyler vardir iste.

18 yaşında olmasına rağmen bakire olan kız

Başlığı açana sesleniyorum imkansız olduğunu düşünüyorsan bu yaşına beyinsiz nasıl geldiğine bak onunda imkansız olması gerekiyor.

gözlemeyi eliyle yiyen görgüsüz

ayyy igrenç sey hem gözleme yiyor bi de üstüne eliyle yiyor. nolacak bu memleketin hali bu görgüsüzlerle.
edit: görgüsüzüm.

gözlemeyi eliyle yiyen görgüsüz

tiki dizileri yapa yapa bir nesli bu hale getirdiler. kendilerini dizilerdeki kaslı, yakışıklı, kokteylden kokteyle akan porsche'lu zengin erkeklerden sanmaya başlıyorlar bir süre sonra.

ezan sesinin rahatsız edici olması

ooooo kız kaldırmaya çalışan liseli ergen ateist başlığı. bu dalyarakların doğduğunda kulağına ezan okunur unutmayalım.

eve gelen temizlikçi bayana sakso çektirmek

yaz zamanı tv'ler yayınlayacak bir şey bulamayıp küçük emrah filmlerine abanıyor.

filmi izlerken oya aydoğan a abanamayan gençlerimiz de haliyle gelip buraya abanıyorlar.

orta yaşlı kadınların azgın olması

Gdi yine tipini tiktigimin ergen veledi.

orta yaşlı kadınların azgın olması

18 yaşındaki erkeklere bakar bu karılar. istese anında girerim ama cilveli bakışları tavırları insanı deli eder.

saykix

11. nesil yeni yazarımız. henüz çaylak ama alışacak elbet. kendisine hoş geldin diyoruz, iyi bir yazar olması dileğiyle.

fethullah gülen

ona hem hoca diyen,bir de çekinmeden ardına efendiyi ekleyen şahsiyetler var oldukça,var olmaya devam edecek rejim karşıtıdır.Açtığı okullar ve özel kurumlarla gençlerin beynini yıkamaya çalışmakta ve ne yazık ülkedeki siyasi kavgalar nedeniyle bu faaliyetleri göz ardı(!) edilmektedir.Sonuç:Bu okullarda yetişen ve ya o kusumlardan maddi destek gören,Gerçekten de beyni yıkanmış,aydınlığa kavuşturulmaları zaruri bir avuç insan!

fethullah gülen

ermeni piçi.