bugün

entry'ler (48)

murat baydın

Devlet tiyatrolarının parlamaya başlayan yeni yüzü. Behzat ç 82. veya 83. bölümdede kendisi konuk oyuncu olarak göreceğiz.

olsun sonuçta yendik

yenildiği belirtilen manisaspor değildir. bu açık ve nettir yenilen mağlup edilen gönül verdiği takımına saldıranlardır. fenerbahçe düşmanlarına karşı durmaya gelmiş bir dişi kanaryanın gurur dolu tümcesidir. kendisine helal olsundur.

nükleer enerji vs güneş enerjisi

Ulan bizim her şeyimiz Avrupa'dan gerideyken, güneşimiz ilerdeymiş. Aşağılık kompleksimizi demoralize etti adamlar! Bu ileri durumumuzu da devletten, hükümetten değil GSR Enerji diye bi firmadan duyuyoruz. Madem güneşimiz bu kadar iyi, madem bu söyledikleri yönetmelik çıkınca daha ucuza elektrik tüketcez, neyi bekliyoruz anlamadım anasını satiym... Elin yabancısı da güneşimizle ilgileniyomuş, onlara mal olmadan bize mal olur umarım...

http://www.hurriyet.com.t...konomi/17577768.asp?top=1

şah inn paradise

gün itibari ile 2011 yaz sezonunu açan alternatif tatil köyü açılış fiyatı olarakta 39 euro belirlenmiş. 2011 sezonu fiyat listesi için http://www.sahinnparadise...=2011+Sezon+Fiyat+Listesi+ . ayrıca hazreti google ın dediğine göre 2011 sezonu için 1 milyon$ para harcamışlar tatil köyünü modernize etmek için. http://www.turizminsesi.c...dise-yenileniyor-9892.htm

ezik et

etlerin özel bir formülle ezilerek yapılan köfte. üst bostancıda aynı isme sahip restoranları var. bünyede bağımlılık yapan, hastası olunan köfte.

sabah uyanabilmek için yapılması gerekenler

burna gelen buram buram sucuklu yumurta kokusu birebirdir bu sorun için. daha uykuda ike almaya başlarsınız kokusunu hemen akabinde sizi dürten bir el hissedersiniz yarı ayık gözlerle ayılmaya çalışırken o anahtar kelime kulağınıza gelir sabah oldu artık tek yapılması gereken beklemeden çapaklardan kurtulmaktır yeter miktar su ile tabi akılda sucuklu yumurtada vardır.

sözlük yazarlarının aldıkları ilk kaset

ilk olmasada düş sokağı sakinleri üç albümü 5 sefer aldığım albüm olmuştur. yok arkadaş bir kaseti sağlam tutamadık her seferinde yitti gitti.

yatakta şişme bebek gibi davranan kadın

uzun zamandır evli olan kadındır. zira seks sadece yapılması gereken bir eylemdir ona göre.

işten dönen eşine kapıyı güleryüzle açan kadın

evliliğimin ilk iki ayında birlikte yaşadığım kadındır. Hazır yeri gelmişken (bkz: wanted)

edit:imla hala yeterince ingiliz olamamışız vesselam. elinde az kullanılmış ingilizce imla klavuzu olan varmı.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlüklere ilk takılmaya başladığımda + ları - leri çok önemsiyordum. yok ekşideki karmam zirve yapsın yok kimsenin etlisine sütlüsüne dokunmayayım diye düşünürdüm taki inciyle tanışana kadar artık hiç umruma gelmiyor -ler sanal bir olay deyip geçebiliyorum. isterse milyon tane - versinleer diyorum. bu hayat benim için ve artık çok daha özgür olduğumu hissediyorum. iyiki varsın inci.

80 cm lik dev fare

ilk 20 santimden sonrası fare olamayacak yaratık.

sözlük yazarlarının hayattan beklentileri

Elimdeki projeyi olumlu şekilde sonlandırarak ülkenin en büyük iki firmasınada satabilmek. Bunu yaptığımda zaten direk bahamalara gideceğim. Olası bütçe 3 milyon dolar anasını satayım.

facebook ta hayde klibi saçmalığı

bir yerden sonra gider (bkz: dedeler)i izlerim daha iyi dedirten klip

belediyenin inci sözlük için otobüs kaldırması

içinde yolculuk yaptığım otobüstür.sanıldığı gibide bedava değildir herkes akbilini kullanmak durumundadır.

80 000 kişilik stadyum konusuna gelince stadyum adı üzerinde olimpiyatlar için yapılmıştır ve atletizm başta olmak üzere sportif faliyetler için kullanılmaktadır.( zira aletizm ile alakalı bir program olduğunda ibb ali samiyene yönlendirilmektedir)http://tr.wikipedia.org/w...BCrk_Olimpiyat_Stad%C4%B1

Atatürk Olimpiyat Stadyumu Olimpiyatlara hazırlık projesi kapsamında Türk Atletizmine ve Futboluna hizmet etmesi amacıyla yaptırılmıştır. der tanıtımlarındada . ayrıca stadyumun açılış tarihi 2002 yılına denk gelmektedir. geçtiğimiz yıllarda galatasaray ve beşiktaş tarafından da kullanılmıştır.

türkiye futbol liginin en çirkef takımı

şüphe götürmez şekilde (bkz: bursaspor)

inci sözlük

aktif bir bozbaykuşlar grup üyesi olmanın verdiği bir avantajla zar zorda olsa hesap geri açıldı direk inci tarafından. ama yinede eski inciyi çok özlüyorum be.şuku butonunu eskittim eski güzel başlıklara bakacam diye.

inci sözlük

@2713 ün o 23 sayfalık başlığı yüzünden biricik hesabımı acımadan silen sözlüktür. yedeği yoktu lan ağlıyorum için için. elimde ibb kombinesi telefonda zil sesi olarak dedeler var ama bir hesabım bile yok. amaç sadece eski incinin ruhuna uygun davranmaktı. inciyi çağırmaktı ama olan hesaba oldu. sevabına fake hesapı olan birisi versin çok dua alır benden çok.

mood by modoko

Sabah gazetesinin içinden çıktı. Tasarımın yalınlığıyla dikkatimi çekti ilk bakışta. “Sabah yeni bir ek mi çıkarıyor” dedim. Ama bu bambaşka bir şey olmuş. içeriği oldukça doyurucu. Bir derginin şıklığını gazete formuna sokmuşlar. Hafta sonu eklerinin karmaşık mizanpajından ve o boş konulardan ayrışan bir gazete olmuş Mood.

mood

sabah gazetesi ile yayınlanan yaşam tarzı ve dekorasyon gazetesi sponsoru (bkz: modoko) dur. ayrıca (bkz: mood gazetesi)

modoko

basın sektörünede el atmıştır. bugün sabah gazetesi ile birlikte dağıtılan mood by modoko adında bir gazete ekinin ana sponsorluğunu yapmaktadır. gazetenin stili hoşuma gitti ayrıca fontlara bayıldım desem yeridir. içerik olarak dekorasyon ve yaşam tarzı seçilmiş doğal olarak.