bugün

gözü kara ve galibiyet için and içmiş kadın bir taraftarın haykırışı, sitemidir.

http://www.youtube.com/watch?v=kwV6TRWPYpM
önemli olan katılmaktı şeklinde devam etmesi muhtemel olan tümce.
Abi son anlara doğru Semih'in golüydü sanırım ofsayttan verilmedi ya. O yüzden böyle bir durum ortaya çıktı herhalde. Mikrofon, ofsaytın tanımı ile ilgili sorunları olan kişilere çevirilince demek galip geldiklerini sanmışlar. *
yıllardır var olan bir taraftar repliğidir. daha farklıları ise "yendik mi yendik? eee... susacaksın o zaman" "skor tabelasına bakacaksın kardeşim. bak bakayım ben orada mıyım?" klasik taraftar repliği olmakla birlikte. "..ına goruk bülen başgann" ve star tv nin unutulmaz galatasaray - milan maçı ardından attığı "yendik mi lan" başlığı aslında bu repliği efsane kılar nitelikte.
(bkz: fenerbahçe taraftar profili)
fanatik fenerbahçeli olmama rağmen beni güldürmeyi başarmış kızımızdır.
-son golde ofsayt yoktu, olsaydı görürdüm

kırk yıllık hakem ..duğumun karısı
3 puan alamadıkları halde takımlarının yendiğine inanan fenerbahçe taraftarının profili hakkında epey ipucu veren video. futbolla ne kadar ilgili olduklarını bu beyanattan anlamak mümkün.
yenildiği belirtilen manisaspor değildir. bu açık ve nettir yenilen mağlup edilen gönül verdiği takımına saldıranlardır. fenerbahçe düşmanlarına karşı durmaya gelmiş bir dişi kanaryanın gurur dolu tümcesidir. kendisine helal olsundur.
bütün hatalara rağmen taraftarın takımını savunma şekli diyebiliriz.
kadının futboldan anlamadığını cümle aleme duyurduğu açıklamanın en vurucu cümlesi.
aşağı yukarı şu konuşma geçiyor spiker ve kadın arasında:

fenerbahçe-manisaspor maçı sonrası;

spiker: evet, 3 puanı alamadınız. ne düşünüyorsunuz maç hakkında?
kadın: olsun yine de yendik.

alsdjakljsdajsdasd

peşin edit: fenerbahçeliyim. ahahahah hala gülüyorum. sadece kadınların izlediği futbol ne ka zevkli olur la. ligden düşseler olsun şampiyon biziz oleeyyy diye sevinecekler.
güncel Önemli Başlıklar