bugün

(bkz: ankaragücü)
(bkz: anketspor)
en çok faul yapan, en çok hakeme itiraz eden, en çok kart gören takımdır. her sene değişir.
şüphe götürmez şekilde (bkz: bursaspor)
oradan buradan çarptığı beleş 3 puanlarla, hiç şüphesiz ki, bursaspor.
fenerbahçe'dir.

çarşıdan çaldığı besteyi yeni beste diye sürer taraftarı.
taraftarıyla bir konuyu adam akıllı tartışamazsınız.
oyuncuları saç çeker, kazı yapar, boğaz kesme hareketi çeker.
başkanı toplantılarda masaya vurur, hır çıkarır, tehdit yağdırır.

tümüyle, tamamıyla fenerbahçe'dir.

düdüt: şimdilik iyi oylar önde bakalım kim kazanacak.
istanbul takımlarının alayı çirkeftir, bursaspor bu konuda istanbul takımlarının eline su dökemez.
(bkz: mersin idman yurdu)

bu arada türkiye futbol ligi ne lan?
(bkz: fenerbahçe)
(bkz: diyarbakır)
(bkz: ibb)
istanbul belediyespor'dur.. Ayrıca boz baykuşlar da en çirkef taraftar grubudur..
1000 yıl dahi geçse değişmeyecek olan isimdir yani;
(bkz: fenerbahçe)*
ilginç, yazılmamış (bkz: fenerbahçe)
(bkz: yılmaz vural spor)
hiç şüphesiz ki bursasipordur.
sene 2006 bunların totosu çok kalktı geldik bursaya maça.
maç 2 - 1 bitti bursasipor yendi ama maç çıkışında otobüs taşlamak niye ?
hepsi gördü allahını tersten bizim otobüsten inenler döner bıçaklarıyla bursalıları kovaladı.
kaynak: http://spor.haberler.com/...i-sonrasi-olaylar-haberi/
bundan sonra kimse bana bursa delikanlıdır bursa kıldır bursa tüydür demesin.
bunların ne mal olduğu ortada.
22 aralık 2010'da alsancakta görüşürüz totosu yiyen varsa !
bülent uygun'un çalıştırdığı hangi takım ise odur.
çirkeflik herkese göre değişebilir. burada hangi anlamda kullanıldığını da bilmiyorum. çok sarı kart yada kırmızı kart gören takım mı ? yoksa hakeme çok itiraz eden mi ?, zamanı çalmaya yönelik kendini yere atmayı adet edinmiş takım mı ?, futbolu çirkinileştirmek için uğraşan takımı mı ? bilmiyorum. bildiğim bir şey varsa o da her takımın zaman zaman bunu yaptığıdır ancak son shuster demeci ile beşiktaş ilk sırayı aldı benim gözümde.

1960 ların futbolu oynanıyor demiş kendisi türkiye için. yahu sende o zamanları iyi bilirsin dön o günlere. rahat et, takım puan kazansın dimi ? bu lig de messi oynasa çocuk sakatlıktan kurtulamaz. o zaman sende öyle oynayacaksın ağlamayacaksın...
(bkz: diyarbakırspor)
taraftarı çirkef olan takımdır.
Kesinlikle cincondur sabri hagi bulent hasan ayhan gibi hemen akla gelen cirkef oyunculariyla yillarca hakemlerin kollamalariyla destek alan devleti somuren cirkef galatasaray bundan sonra da ezilikte sinir tanimayan tinerci kufurbaz 8TAS gelir.
fenerbahçe.
(bkz: siirt jetpaspor)
(bkz: hakiki koç turizmspor)

şaka bir yana ilginçtir ki, bu başlıkta geçen senenin fairplay ligi şampiyonuna çirkef yakıştırması yapılmış..
güncel Önemli Başlıklar