entry'ler (238)

kadir mısıroğlu

Tayyip muhafızı, araboğlu sevicisi yosun bağlamış 2 beynin ürünü.

kürtlere yapılan zulmün acısını ruslar çıkartacak

Kına yakarsınız artık, zaten sizin sözde 5 bin yıllık heval tarihinizi yaratanda bu ruslardı. fakat şunu unutmamak gerekiyor zamanında stalin sırf esmer tenli diye afrikalıları maymun ile çiftleştirip insan-maymun ırkı yaratmaya çalışmıştı, hani anlayın artık ne demek istediğimi.

putin in düşürülen uçağın parasını istemesi

Bu sessizliğin, bu soğukkanlılığın altında demek ki bir kenar mahalle şoparı, Çingen rüstem varmış.

terörü bitirmenin en kesin yolu

Öldürmek, yok etmek ve katliam yapmak, en sağlam yöntem bunlardır.

ırkından utanan insan

Garip bir algı şeklidir, yavrum zaten siz yüzyıllar boyunca böyleydiniz. hainlik, 1 kişiye 20 kişi saldırmak, sopa ve kesici alet kullanmak vb şeyler sizin dnanızda var. Yeni mi keşfettin kürdlüğünü?

15 türk esnafı 1 irlandalıya bedel midir

Fenotip denilen bir nen vardır dünya üzerinde, Bu fenotip delinen nen insanların tipinden, şeklinden hangi ırka ait olduğunu anlamanızı sağlamaktadır. Esnafların fenotipi hiç türk fenotipine uygun mu? daha çok kürd fenotipine sahip o dayak yiyen esnaflar.

amerika nın dünya kültürüne katkıları

Sadece tek kelime ile ifade edilmesi gerektiği zaman söyleyeceğiniz kelime; Sıfır. Olmalıdır.

ilk kez buluşulan kızı hamamda keselettirmek

Keselemek mi? Keselettirmek mi? (bkz: alagavad)

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=WIVh8Mu1a4Q

türklerin en kadim düşmanlarının ruslar olması

Oysa ki rusların kanından gelen bir güç değildi asyayı ele geçirmek! Unutmayalım ki ruslar tankla tüfekle saldırdığı zaman bizimkiler ok atıyordu rus tanklarına. Yapacak bir şey yok teknolojiyi takip etmezsen olacağı tam olarak budur.

kate winslet

eternal sunshine of the spotless mind filmi ile tanıştığım dünya üstü güzelliğe sahip kadın. 28 yaşındaki o kızıl saçlı hali, bir ingiliz olmasına rağman olağanüstü güzelliktedir.

eternal sunshine of the spotless mind

Öyle bir kaç kelime yahut cümle ile anlatılacak bir film değil. izledikten sonra etkisinde bırakan bir filmdir. aşk acısı çeken ergenus ve ya abaza olmadığım halde, arabest müzik dinlemediğim halde bu film bende garip bir hüzün yarattı. oysa ki ne sevgilimden ayrıldım ne de yeni birisine aşık oldum. Fakat bu film gerçekten insan zekası üstünde bir şey. 2.kez izlediğim de tamamen anlamış olmam filmin benim için önemini 1 kat daha arttırıyor. Kate winslet'a ne demeli? filmde canlandırdığı kadın öyle güzel, öyle fantastik biri ki gerçek dünya da böyle birisi olmaması hayatın anlam ve değerini kaybettiriyor. belki 30. izleyişimdir saymadım ama bu gün yine bu film beni gerçek dünyadan alıp hayal dünyamdaki fantastik ortama götürdü. keşke diyorum ki kate winslet'a sahip olabilseydim, ama o başka birisiyle evli ve bir ingiliz. Yani anlayacağınız sadece hayal dünyamda kalabilecek bir kişiliktir kate winslet. Ayrıca değinmek isterim ki; yüzüklerin efendisi aracılığı ile frodo denilen şerefsiz evladından biraz nefret ederdim bu film ile içimdeki duygular onu öldürmek isteme arzusunu oluşturdu. Bende böyle birisiyim işte.

türkiye de bilim

Hemen hemen yok denilecek kadar azdır. Yükselmek için okumalı okutmalıyız.

sözlük yazarlarının favori renkleri

Mavi, Göğün rengidir. Renklerin en iyisidir.

tigir er

Facebookta bulunan aşırı ırkçı ve Türkçü oluşum.

terörist berkinle fırat ı bir tutan çakallar

Komunist, Humanist, solcu, kemalist vb kimseler berkin adlı teröristi sanki bir halk kahramanıymış gibi anlatır. ulan o çocuk polis taşladı polis! ya fırat kardeşimiz? vatanını seven bir genç idi.

kürtlerle kavga ederken dikkat edilecekler

1vs1 asla ve asla göt yemez, yenildiğini anladığı anda muhakkak ki mitoz bölünme başlar, bir de bakmışsınız ki bütün aşireti toplamış karşınıza.

kürtlerle kavga ederken dikkat edilecekler

Hızlı bir şekilde dövüp uzaklaşmanız gerekir, ha oldu da oyalandınız işte o an karşınızda en az 20 kişi belirir.

nickalti dilencisi

Al bakalım harçlık yaparsın.

kabus görmek için ne yapmalıyım

yazılanların hepsi denenmiştir daha önceden ama sonuç kocaman bir sıfır. anlaşılan sözlükten fayda yok.