bugün

milliyet yazarı ve daha ziyade disko kralı'ndan tanıdığımız aziz kedi'nin nihat doğan ile yaptığı söyleşide okudğumuz kadarıyla nihat aganın gizlere feci çatmasıdır.

işte o söyleşi.

http://cadde.milliyet.com...__MEKTEPLiSiNDEN_KORKARIM_

--spoiler--
pitbull ruhlu, prezervatif dilli, ağzı ishal olmuş yaratıklar bunlar.
--spoiler--

(bkz: oha)
(bkz: bir kere o eli indir nihat efendi)
sözlük ruhunu asla anlamamış ve anlamayacak olan sanatçı çakması insanın söylediği sözlerdir. ciddiye alınmaması gerekmektedir.
biz küfür ederken iyi, o küfür edince kaka... bi siktirin gidin derler adama...
tipik bir "beyinden yoksun olma" vakasıdır. tedavisi yoktur. bu tip bozukluğu olanlara halk dilinde beyinsiz denir. en tipik özellikleri, ona buna sallayarak gündemde kalma çabası içine girmeleridir. yazıktır, günahtır.
bunu söyleyen zaten normal bir insan olamaz, gitsin kendini yaksındır;

--spoiler--
pitbull ruhlu, prezervatif dilli, ağzı ishal olmuş yaratıklar bunlar.
--spoiler--

ayrıca ondan ala yaratık olamazdır. prezervatif dilli odur, pitbull da ona girsindir.

eksiye edit; o burada.
içinde muazzam bir sıfat tamlaması barındıran durum.

--spoiler--
Elitist, beyaz, jön, aynı zamanda Kemalist, aynı zamanda ateist, hem solcu hem faşist olup, kendini CHPli addedip, bir taraftan da cuntacı olan; bunların hepsini içlerinde barındıran bir güruh var. Bu güruhtan tepki aldım.
--spoiler--
(bkz: hele bi otur da soluklan nihatçım)
eğer sözlük yazarları farklı köpek genlerinin bir araya getirilip yeni bir tür oluşturulduğu pitbull köpekleriyse, kendisini meydana getirmek için hangi canlı türlerinin genleri kullanılmış olduğu merak konusudur. böyle konuşan biri çıksın aydın taklidi yapsın anca.
o kadar uzun cümleleri kurabildiğine inanamadığım ama son cümlelerin kesinlikle kendisine ait olduğunu düşündüğüm insan evladı. *
(bkz: nihat doğanın sözlükçüler üzerinden reklam yapması)
(bkz: sözlükçülerin nihat doğanı şeyine takmaması)

edit olmaya gör:imlâ
--spoiler--

-prezervatif dilli ne demek yahu? diğerlerini anladım ama. argo konuşmaktan mı söz ediyorsun?

+ağzından yalnız küfür çıkanlar yani. adamakıllı fikir üreten yok.

--spoiler--

sözlükçülerin korkulu rüyasıdır. 1-2 saate kalmaz, zall basar duyuruyu; "nihat doğan'a hakaret eden prezervatif dilliler, an itibariyle sözlükten uçurulacaktır." diye.

siz siz olun, prezervatif dilli'lik yapmayın...

"prezervatif dilli" ile, "ağzından yalnızca küfür çıkanlar" arasında kurduğun bağlantıyı açıkla sevgili nihat'cığım, yemin ediyorum sözlükte aleyhine yazanların başlık altlarında, kendilerine teker teker söveceğim.

şaka bir yana, (#6882469) entry'i yazdığım tarihten bugüne bir baktım da, yavaş yavaş düzeliyor bence kendisi. söyleşide uzun, spesifik cümleler felan kurmuş.

yakında ezel'de ramiz dayı'nın yerine alırlarsa şaşırmam.
(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
aynaya bakma zamanının geldiğini gösteren durum. *
(bkz: dile prezervatif takmak)
(bkz: dilden döllenme olacağını sanmak)
adama çamur atan,yüzü olmadan arkasından konuşan ibnelere yöneliktir.sözlükçülerin tümüne ithafen değildir..hele hele amacı dikkat çekmek falan asla değildir....* * * *

edit: vay babanneeünkemüüüne ne çok düşmanı varmış lan bu adamın...bombala beni şakir ..

edit2: sevehaş arkadaşım sevehaş
elinde olsa çakacaktır. hissedebiliyorum bunu.

sözlükçülere çakmak isteyenlere de 99 öneri sunmak istiyorum ama ayşe kızımızın nihat beyimizle sevgili olabilme ihtimali beni korkutuyor dostlar.

adamın dehası karşısında eziliyorum ben, süklüm püklüm, ezik büzük, korkak falan oluyorum böyle. mesela düşünüyorum, ya haşmet beyle nihat bey arkadaş olsalardı. geceleri hıncal uluç'la beraber ibrahim tatlıses dinlemeye gitselerdi ve orada kavga çıksaydı.

haşmet bunları ayırmaya çalışırken ibo onun sakalını koparsaydı, buna sinirlenen nihat bey hıncal uluç'a dalsaydı. sonra, ne yapıyorum lan ben, deyip gelip bize dalmaya kalksaydı.

yazık olurdu valla. nerden bulacak ki bizi. hadi buldu diyelim hepimizi aynı anda nasıl bulacak. hadi onu da buldu, bize ne yapabilecek. o kadar adam döver bence nihat beyi. tamam ultra güçleri var biliyorum ama superman değil ya.

döveriz gibi geldi bana.

yaaa, şimdi düşündüm de, niye yazdım lan ben bunu.
uf bebeğim sende mi? neden son zamanlarda popüler dünyada reklama ihtiyacı olanlar sözlükler hakkında iyi yada kötü konuşur? reklamınızı başka türlü yapamazmısınız. mesela sözlüklerden önce nasıl yürütüyorsanız pr çalışmalarınızı öyle yapın. halkla ilişkiler uzmanlarınıda kınıyorum ama buradan. kolaya kaçıyorsunuz biliyorsunuz değil mi. gazlıyorsunuz garibanları hadi sözlüklere laf atın gençler size oradan cevap versin bu sayede de bir kaç gün gündem de kalın mı diyorsunuz ne kötü oysa.

tabi sizde haklısınız mankenlerle gezme tozma eskisi kadar prim yapmıyor. bence sözlüğe sataşacağınıza şöyle yapsınlar atıyorum badegül çayırdanası eşcinsel olduğunu açıkladı gibi manşetlerle çok etkili reklam olabilir.
sozluklerden cok su goturecek satasmadir. unutulmamali ki; Nihat dogan, turkiye'nin ilk ve tek postmodern filozofudur. Kendisi muhtemelen gelecek yil nobel edebiyat odulu'nu de alacaktir. ordaki konusmada, derin bir yapilasma olan sozluklerin tehlikesinden bahsedecek ve bizleri yerin dibine sokup sokup cikaracaktir. cok tirstim lan, akka ak ak ak*
(bkz: sözlükçülerin nihat doğan a kayması)
(bkz: toplu kayım)
(bkz: failine mal diye tabir edilesi durumlar)
Atatürk'ü koruma kanununu 'şu an' için kaldırmayı düşünmeyen insansı. *
Damgacılara dua etsin; ben damgalasaydım kestikçe gür çıkan malum mevzi kılı diye damgalardım.
ünlü kinoloji uzmanının yaptığı tespitler silsilesidir. Zira pitbulllar hakkında söyledikleri külliyen halkın uydurmasıdır. Yoktur öyle bi' şey.

Sözlükçülerle ilgili söyledikleri yüzünden bir sürü ayar alacak zaten, o kısmına el sürmüyorum.
(bkz: prezervatif dilli böğrü kıllı olsun)
fc2 ağızlı ve foseptik kafalı oluşundandır.
(bkz: nihat şaşırma sabrımızı taşırma)
ulusa sesleniş'i izleyip gözleri dolan nabza göre şerbetçi nihatın eylemidir efenim. elitist,beyaz,jön,chpli,sosyalist,komünist,faşist,kafatasçı,cuntacı olarak guinness e girmeyi bekliyoruz inşallah.
nihat doğan ı ilgiyle takip ediyor, çok ciddiye alıyor, ona götümüzle gülmüyoruz. 1071 şarkısına selam, tarih bilimini şeeetmeye devam! haydi, son kez hele mircann mircann mircan..