bugün

entry'ler (158)

küçük kıza tecavüz yüzünden aranan vekil kardeşi

Böyle bir durumda bile siyaset konuşup, yanlışa yanlış diyemeyen bir toplum haline geldik ya.

alina chernysh

2. Tur da izleyemediğimiz rising star adayı.

milliyetçi muhafazakar uludağsözlük

Sözlüğün genel ruh halidir. Arada bir aykırı sesler şaşırtmasın.

aselsan intiharları

O kadar abartılacak birşey değil Aselsan diye hepsi beyin ameliyat-ı mı yapıyor sanıyorsunuz ya. Kağıt Kürek mühendis çok orda.

aa

108 de takıldığım oyun.

yds 2015 ilkbahar

Sınav sonuçlarının açıklanmamasıyla bütün forumlarda milletin meraktan bir tarafının şiştiği sınavdır. Halbuki hep 17 sinde açıklanıyor ortalama olarak demek ki zaman geçtikçe sabır gücü tükeniyor insanların, e tabi bir de teknolojik gelişmelerden gelen bir hız beklentisi de mevcut tabi.

aa

106. Bölümüyle uğraştığım ve sinir bozan bir oyun.

sabah siniri

Sabah Anahtarı kapının arkasında bırakıp Akşama pişman olmaktır.

el cezerye

komik olduğu sanılan ve olmayan entry.

mehmet ayçiçek

Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun, aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora çalışmasını yapmış ve şimdilerde Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Profesör olarak çalışan öğretim üyesi. Akademik duruşu, öğrencilere yaklaşımı ve kişiliği ile Bingöl ili ve Üniversitesi için büyük bir kazanım olan öğretim üyesinin adından ileride sık bahsedileceği Bingöl'de konuşulmaktadır.

14 nisan 2015 sözlükte yaşanan efsanevi olay

yaşanan olayın ne olduğu anlaşılmayan olay.

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

içimizdeki Şeytan- Sabahattin Ali.

sabahattin ali

"ne zor şeymiş" adlı yazısını bügün okuduğum, diğer eserleri gibi buna da hayran olduğum, tam bir memleket insanı.

yaşar özmen

Ankara'da psikiyatride uzmanlığını tamamlamış, şuanda Bartın'da çalışan, ve hastalarının inanılmaz şanslı olduğunu düşündüğüm doktor. Güler yüzlü, insan psikolojisinden sadece aldığı eğitim ile değil aynı zamanda yüksek duygusal ve bilişsel zekasıyla anladığını düşündüğüm doktor. Sevilesi insan, güzel şahsiyet.

deniz seki

hapisten çıktığında milletvekili olacak eski ses sanatçısı.

türkiye nin kore savaşına katılmasının sebepleri

"Kimi öldürmeye gidiyorsun Ahmet?"

eşeği demiryoluna bağlayıp ölmesini bekleyen zat

Bir eşek demiryoluna bir canlıyı bağlamış dedirten olay.

yumurta topuk sivri burun

Elazığlı bir yazar?!!dır.

sırrı süreyya önder in türk olması

Kürt sorunu çözülene kadar -türk olmama rağmen- kürdüm diyen siyasetçi.

how life would be if we were free

ajda pekkan'ın kimler geldi kimler geçti şarkısına ezgisini vermiş eser. ayrıca sözleri hep bir düşündürür, özgür olsak nasıl olurdu diye?