bugün

geçenlerde başıma gelen hadise, rüyada tanıdığın yada tanımadığın bir zaata kapılma durumudur.
reel ortamda kolay kolay olamıyoruz, tüm bağları rüyalar alemine kaptırmışız galiba. sahte de olsa kısa bir süre dahilinde güzel hislerle sarmalanırsınız ama uyanma faslı güzel değildir tabiki. *

ekleme: yine aynı romantizim ve akabinde gelen aynı hüsran. tüm uyanışlar sancılı oluyor, yaşamın bir yansıması adeta.
keşke imkanı olabilsede her rüyada önceki kaldığım yerden devam edebilsem.
rüya işte. uyanınca bitiyor. aslında gerçek gibi. yaşamda da böyle olmuyor mu?
gerçeğin bir gölgesidir.
kişinin rüyasının tabiri:

kıçımı kollamalıyım.
anca rüyamda görürüm zaten denilebilecek hadisedir.
bu bir keresinde benim başıma gelmişti. çok feci ama çok feci bir duygu yoğunlaşması yaşadım şaka maka. bütün gün sarhoş gezdim. hiç yapmadığım bir şeyi yapmayı istedim; alkol almak. bu kadar ileri gittim velhasılı. 6 ay o kızı aradım ben. sonra ne oldu bilmiyorum. unutuldu gitti. şimdi başlığı görünce yeniden aklıma düştü. of.
bir çok kişinin yaşamış olduğunu tahmin ettiğim rüya cinsidir. ama hakikaten cinsdir. bir de benim gibi kızı ayarlayıp adını da öğrendiyseniz, işte o zaman kızı unutmanız mümkün olmuyor. adı yıldız idi. çok tatlı çok. yarın gene buluşacağız.
(bkz: aşık olunca rüyada gibi olmak)
dün gece başıma gelen olay. rüyamda iki tane hatun vardı ve nedense taksimdeki mango nun zemin kattaki koltuklarda oturmaktaydık * *, ikisi de bana aşık, ama ben bir tanesini seçiyorum * * , diğeri ağlıyor, sızlıyor. bense seçtiğimle huzurlu dakikalar yaşıyordum be sözlük.

aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş ya, galiba öyle be sözlük.
en kısa süren aşkdır rüyadaki aşk.
en uzunu 11 saniye düşünsene.
ne aşk ama!
bu gece başıma gelen hadise.

oha lan nasıl olur?
aşkların en masum olanıdır belki de.
acaip birşeydir.(tanıma bak mınakoyim)
dün gece yaşadım bunu ben hala etkisindeyim. lan yaklaşık 6 yıldır aşık olmuyorum. 8 yıl önceki de zaten lise 2 ye falan denk geliyor.. o kadar ibne, bencil, ahlaksız bir adam olan bana böyle rüyalar niye gördürüyorsun lan tanrı! sabahtan beri leyla gibi dolanıyorum..
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
sevgilisi olanların bilinç altındaki şizofrenik flörttür.
2 saat önce başıma gelen olay.

insanın inception filmini girip hiç çıkmaması gelio.
sevgiliden soğuma sebebidir. rüyada yaşadığınız aşk o kadar güzeldirki uyandığınızda kendi ilişkinizi beğenmezsiniz. hep o rüyadaki aşkı ararsınız. ama neyseki rüyalar çabuk unutuluyor.
bütün gün, yüzünde aptal bir gülümsemeyle dolaşmana sebep olan durumdur.
gerçekten çok farklı bir his gerçek hayatta tanıdığınız okuldan filan gördüğünüz birine rüyanızda aşık oluyorsunuz ve rüya boyunca sevgili gibi birlikte vakit geçiriyorsunuz çok güzel bir rüya ve sabah olup uyandığınızda rüyanın etkisinde kalmış olarak gerçek hayatta o kıza aşık olduğunuzu hissediyorsunuz ulan gidip konuşcam ben o kızla harbi aşık oldum ama belirli bir süre sonra sadece bir rüya olduğunu ve hislerin geçtiğini görebilirsiniz.
sanırım en saf ve en güzel aşk budur. 3 gece önce başıma gelen olaydı. öğlen uyandım daha doğrusu yarım yamalak uyandım rüyanın etkisindeyim tekrar uyumak istedim, başardım ve rüyayı az birşey daha devam ettirdim. gerçek hayatımda yaşayamadığım saygılı, saf ve karşılıksız olan aşkı yaşadım o rüyada. 40 yıl da bir olacak bir rüyadır şüphe yok.

tabi ki kız tanıdık okuldan gördüğüm ama tanımadığım bir kız. bu bazen rüyaya göre tanımadığın biri de olabiliyor. acaba bana bir işaret miydi ulaşabileceğim bir kız olması? sanmıyorum. hem gerçeğe dökünce saf ve temiz kalmıyor. yeni rüyaları heyecanla beklemekteyiz.
gözlerinde yaşla uyanmaya sebebiyet verir.gözyaşım kurumuş.
*
Aşkların en kısası.
(bkz: rüyalanmak)
için kıpır kıpır uyanırsın oysa ki yıllardır belki de ömür boyu yaşamadıgın mutlulugu yaşarken son bulur, tekrar uykuya dalmak istersin, tekrar sevmek, sevişmek..
Gerçek hayatta aşık olmaktan çok daha iyi bir durumdur. En azından uyandığınızda her şey son bulur, acı çekmeden.