çok fazla bi yöntem yoktur. zaten çıktığı çocukların %80'i gelip anlatıyo bize ünide, kantine geliyolar işte dün gece x'i şöyle yaptım, bu pozişında yaptım felan diye anlatıyolar muhaha pipim büyüyo ama günah diye bi şey yapmıyom. leman var bizim sınıfta işte o bi keresinde anlattıydı kızı 2.günü felan yapmış çıktıklarının, kıza her baktığımızda gülüyoduk böyle ördek gibi yürüyodu muhaha, leman'ın pipisi çok büyükmüş anlattıgına göre 30 santim felanmış.
insan olduğunu biliyorsanız yeterlidir. seks doğal bir ihtiyaçtır.
Kadınlarin da erkekler gibi seks ihtiyaci vardir. Anlayip anlamamaniz pek umurlarinda degil.
bacakları ayrıksa da sekis etmiş demekmiş. selçuk abi var mahallede o dedi, ezgi var bi tane bacakları ayrık vermiş bu dedi.
gayet sorarak anlanabilir.

+sen seks yaptın di mi ? anlarım ben.
-uf snne be slk .s.s
duası var. duayı edip, rüya görmeye niyet edip yatılır. *
yöntemi yoktur. ağzından duymadıkça bir şey anlaşılmaz. ne kızlar gördük, namus timsali, yatakta kaşar.

edit: kızların seks yapmasına karşı değilim. namuslu görünme çabasına karşıyım.

edit 2: seks yapmak namussuzluk değildir. namuslu görünmek için uğraşan kızlarımızın aklındadır o ''namus'' kavramı.
eğer kızların kendileriyle barışık olmasını istiyosanız bi kere 'namus' kelimesini bi ortadan kaldırmanız lazım. sen kıza daha önce seks yaptıysa 'namussuz' dersen, bu kız ne kadar kendiyle barışık olabilir? nasıl daha önce seks yaptığını itiraf edebilir? sik sik konuşmayın amına kodum yerinde.
asla anlaşılmaz kız size söylemediği sürece anlamanız imkansızdır.*
Sevgilisine * güvenmeyip onun namuslu olup olmadığını anlamaya çalışan erkek yöntemidir. yoktur.
dudaklarinda parmaklarini gezdirirsin hafif hafif. 30 saniye icinde o parmak agzinin icindeyse olay bitmistir. belki de yeni basliyordur..
erkek egemen ibne dünyasında yine erkeklerin koyduğu ahlaki değerler üzerinden yine kadınları aşağılama çabası. bazen bu ibnelerle hemcins olduğum için utanıyorum. bu ibnelerin karıları kızları maruz kaldıkları baskıcı zihniyet yüzünden diğer karılara kızlara göre daha zihni bozuk art niyet ve dedikodu makinesi haline gelmiştir. kendi bataklıklarında ahlaklı ve iyi bir müslüman olduklarını sanırlar cehenneme gittikten sonra cennete kabul edileceklerini sanırlar.
Hani cem yılmaz diyor ya kalkan balığının pötürcüklerini götüne sokacaksın bunun için kalkanı bütün halinde sok bakalım ne olacak sonrada tecrübelerini bizimle paylaş teori olmaktan çıksın.
seks yaptığı anda eşlik etmek en garanti yöntem olsa gerek. şaka yaptım.
dövmesi olan, sürekli küfürlü konuşan, cinsellik hakkında kadınlığına bakmadan yorum yapan bir kız, daha önce kesinlikle sevişmiştir.
(bkz: kızların üstü kapalı sikildim demesi/#39705314)
istiareye yatmaktır. size ruyanizda ellah tarafindan bildirilecektir.

yada git sor mal.
Ağzı bozuksa ya da konuşması, giyimi hal ve hareketleri çok rahatsa, habire kahkaha atıyorsa vurdurmuştur.
kız una bulanır, yaşaran yer varsa yapmıştır .
suya batirilir, hava kaçiriyorsa..
hassas bir buruna sahipseniz kokusundan anlarsiniz.
işte bu cevaplar yüzünden hala elinizi tokatlamaya devam ederken, bizler deneyimimizle kadınları tanıyıp onları mutlu ediyoruz.
akabeliyse motordur.