bugün

entry'ler (125)

redhack in harun yahya sitelerini hacklemesi

Amanın Harun bey başlığı, dikkat her an kapınızı polis çalabilir...

salvosano

geçen yıl eşimin denediği kremdir. tek kelimeyle işe yaramazdır. bir cümleyle: beş para etmez, sağlığa zararlı olmadığı bile meçhul para tuzağı; sözde sağlık ürünlerinden biridir.

gheorghe hagi

Yetenekli futbolcudan iyi teknik direktör olmaz deyiminin yaşayan örneğidir. Futboluyla gönüllerimizi fethetmiştir, Taktiksel hatalarıyla karabasanımız olmuştur.

yanılmışım tanrı varmış

dünyanın en ünlü ateisti değildir abartmayalım. Ateist olduğu düşünülen felsefecidir. Pek tabi kitabı okuyunca büyük hüsranlara neden olur zira hala ateist midir, yoksa deist mi olmuştur tartışılır. Ancak bilinen hiç bir dine girmediği kesindir.

derbi günü eve gelen rakip takım taraftarı misafir

rakip takım kazanır hele bir de fark atarsa misafirlerin en ufağını bi punduna getirip sopalayacağım durumdur. Yaşıtım olanı hadi maç bitti birader diye kovalayacağım vesselam.

bazı laik vatandaşların yaydığı inanılmaz pis koku

"önce kendi götünüzü yıkayın sonra başkasının kokusuna bakın lan ibneler." dedirten angut menşeili durum.

asus n53sn sz024v

Mart 2011 itibariyle 2000TL civarlarında alınabilecek fiyat/performans oranı yüksek Laptop modelidir.
işlemci Üreticisi Intel®
işlemci Modeli Core i7
işlemci Numarası 2630QM
işlemci Hızı 2 GHz
işlemci Hızı-Hızlandırılmış Intel Turbo Boost Teknolojisi ile Maxiumum 2.93 GHz
Bellek 4 GB
Disk Kapasitesi 500 GB
Disk Dönüş Hızı 5400 rpm
Ekran Boyutu 15,6"
Ekran Kartı Belleği 2 GB
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080 px
Ekran Kartı NV550-2GB
işletim Sistemi Windows 7 Home Premium
Ağırlık 2,50 kg
Ön Bellek (L2 Cache) 6 MB
Veri yolu Hızı 1333 MHz
Kart Yuvaları Memory Stick (MS), Multimedia Kart (MMC), Secure Digital Kart (SD)
Ekran Kartı Türü Paylaşımsız Bellek Türleri DDR3
Max. Bellek Desteği 8 GB
Optik Medya DVD±RW
Kablolu Ağ Ethernet 10/100/1000
3G Modem Hayır/Yok
Klavye Türkçe Q Firewire Hayır/Yok
Wireles Bağlantı Evet/Var
Kablosuz Ağ Tipi 802.11b, 802.11g, 802.11n
SIM Kart Yuvası Hayır/Yok
Kamera Evet/Var
Bluetooth
3.0 USB 1 adet
2.0 Usb Sayısı 3 Adet
HDMI Port Evet/Var
VGA Bağlantısı Evet/Var
Gömme Hoparlör Sayısı 2 Adet
Mikrofon Giriş Fişi Evet/Var
Hoparlör/Kulaklık Çıkış Fişi Evet/Var
pil Süresi 1 - 4 saat
Pil Hücre Sayısı 6
Boyutlar (GxDxY) 391 x 266 x 36 mm

casiplex

Yağ yaktırma etkisiyle, kilo verdidrdiği iddia edilen acı biber özü hapı. Sitesini incelediğinizde bir sürü ünlünün kullandığı vesaire gibi iddalarla karşılaşıyorsunuz. ister kilo verdirsin ister verdirmesin gerçek şu: Bu ünlüler bu reklamı yapmak için para alıyorlar. Haber yayınlayan gazeteler de bu hapın haberini yapmak için para alıyor. Yani herşey sizin satın almanız için bir tezgah. Sitelerinde önce-sonra fotolarında; Suzan, Melike gibi Türk ismileriyle hitap ettikleri fotoğraf sahiplerinin hepsi yabancı. Başka sitelerden çalıp çırpıp koymuşlar utanmazlar. Ha bir de haç kolye takan kıza Sezgi demişler ya tam olmuş.

başı sıkışınca allahım yardım et diyen ateist

Cemaate girmiş, serbest muhasebecilik yapan her gece içen, karı kız peşinde koşmaktan geri durmayan, cemaatin türki cumhuriyetleri gezilerine sırf karı kız götürmek için gittiğini onlarca kez arkadaşlarına anlatan hıyardan daha kişilikli insan modelidir.

stalin in 40 milyon insanı katletmesi

Stalin niye ABD nin sürekli karaladığı biridir dememize yol açan iddiadır.Niye Lenin değil de Stalin bu kadar ön plandadır karalama kumpanyalarında? iddia doğruysa elbette vahimdir. Ama yalansa daha vahimdir çünkü milyonlar inanmaktadır. Stalinden kaçan yüzlerce SS subayının bugünki USA ordusu ve gizli servislerinin, projelerinin temellerini atıp yön verdiğini biliyoruz. Bu onların öç alma duygusuyla pompaladıkları bir yalan mı? Yoksa SSCB nin yumuşak karnı olarak gördükleri bir propaganda malzemesi mi emin olamıyoruz. Zira kimsenin elinde belge yok. Bilinen tek gerçek 1800 sonları ve 1960 lar arasındaki süreçte modern ama insafsız yüzlerce politik katliam yapıldığıdır. Dönem faşist diktatörler, onlarla yürüyenler ve karşılarındakiler dönemidir.

kurtuluş savaşını kürtlerin kazandığı gerçeği

Belgeler mi yalan söylüyor yoksa, rüyalar mı yalan söylüyor? Kurtuluş savaşı onun bunun ya da şunun ortaya koyduğu bir mücadele değildir. Anadolu halkının topyekün az ya da çok iştirak ederek verdiği bir savaştır. Dedeniz istiklal şehidi olsa ne yazar, siz vatanınıza sahip çıkamazsanız?

chick pulp

Tavuk püresi olarak çevirebileceğimiz, kedi köpek maması yapında kullanılan tavuk ürünü. Tavuklar canlı olarak makinaya atılır makina da önce gaz ile öldürülür anyı makinada yolunur ve püre haline getirilir. Bazı aklı selimler bunun tavuk köftesi yapımında kullanıldığını iddia etmektedirler.
Ahan da video : [http://www.youtube.com/watch?v=cZR7Pelw8BA ]

jinsei

Alıntı"best_06"
'Arkadaşlar bu tamamen bir aldatmaca ve bunlar pazarlamacı, burda ürün hakkında adam gibi yorum yapan yok tüm yorumlar olumlu vede aynı kaynaktan çıkıyor, malesef bu yorumlara aldanıp bende aldım jinsei kolyeden zaten etki altında kalınca sağlıklı düşünemiyor ve kendinizi olayın içinde buluyorsunuz neysem bari ben forumlara gerçek bir kullanıcı yorumu yazayımda insanlar faydalansın kafalardaki soru işaretleri kalksın istedim, şimdi öncelikle şunu söyleyeyim bazı yorumlar vay işte tv'de şu kanalda şu programda çıktı, yok şu şu şahısta kullanıyormuş vede tavsiye ediyormuş aslı olmasa bunlar milyonlar önünde bu yorumları yapmaz gibi, bakın bunlar reklam vede tv'de her kanalda vede heran reklam yapılıyor hiçbir kanal yada tanıtım yapan şahış bu ürün gerçekten böylemi diye araştırmaz alacağı reklam gelirine bakar zaten her reklamda %100 doğru diyemez kimse, ben ürünü aldım hatta yakınlarımdada testleri denedim vede tam bir fiyasko hatta şimdi kendime çok gülüyorum bu çalışmıyor diyede geri götürdüm * tabi işi bilmezsen sistem çalışmaz * testlere gelelim biraz takip vede biraz mantıkla üzerindeki olumlu bakış açısının etkisinide atınca zaten çözüyorsun olayı bunu direkt size yapıncada aa cidden bir güç var diyorsunuz, testlerin aldatmacası şu arkadaşlar 1-kollarınızı açıyorsunuz tek ayak üzerinde gergin duruyorsunuz eliniz boş ilk seferinde yani kolye yokken kolunuza dirseğinize yakın bir yerden bakın DiKKAT aşağı vede omuzdan elinize doğru yani size yana çekerek bir kuvvet uyguluyorlar tabi dengeniz bozuluyor, sonra mucize kolyeyi veriyorlar elinize tabi sizin aklınız acaba neolcakla meşgulken bu sefer aşağı vede yine DiKKAT gövdenize doğru kuvvet uyguluyorlar bu bırakın sizin dengenizi bozmayı hatta ayakta durmanız için destek oluyor burada gergin durmanız şart 2-sonra sizi bir teraziye çıkarıyorlar eliniz boşken elinizden aşağı vede DiKKAT vücüdunuzdan dışa doğru yani sizi kendine doğru çekerek dengenizi bozacak şekilde basınç uyguluyorlar atıyorum terazide ağırlık 100’ü gösterdiğinde dengeniz bozulyor sonra yine mucize kolyeyi veriyorlar elinize bu sefer sadece aşağı ayağınıza doğru basınç uyguluyorlar tabi gözünüz terazide ağırlık 100oluyor 110-120-150-160 tabi gayet dengelisiniz o an şaşırıp sanki bir güç hissediyorsunuz 3-eliniz boşken başparmağınız yukarda kolunuz düz ve önde belinizi kırmadan yavaş yavaş arkaya doğru çeviriyorsunuz kolunuzu gözünüzde baş parmağınızda en son ulaştığınız noktayı belirliyorsunuz, sonra yine elinize mucize kolyeyi veriyorlar bu defa bir esniyorsunuzki oğohh döndükçe dönüyor tabi yine şaşırıyorsunuz DiKKAT halbuki elinizde bir şey olsun yada olmasın doğamız gereği ikinci defasında hep daha fazla esniyoruz bunuda deneyebilirsiniz 4-buda aynı kurala bağlı öne ayak parmak uçlarına doğru esnetiyorlar ikincisinde yine doğamız gereği daha fazla esniyoruz tabi elimizde mucize kolye olmalı * diğer şıkları yazmaya gerek duymuyorum onlar sözüm ona belgelerle ispatlamışlar nasıl oluyorsa tabi sizde aksini iddia ediyorsanız belge sunmalısınız arkadaşlara * nedir bunlar performansınız artıyor, cinsel gücünüz artıyor, stresiniz azalıyor vs. vs. asla belgeyle ispatlanamayacak şahıs, zaman, konum, mekan vede birçok etkene göre değişen göstergeler _____ evet arkadaşlar ben işyerinde bu kolyeye benzer alalede bir metal parçası buldum vede bu testleri aynı hileleri kullanarak arkadaşlarıma yaptım vede hepsi etkilenip bana sipariş verdiler tabi daha sonra açıkladım olayı * hımmm bunada DiKKAT ";ürünümüzü deneyin memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edersiniz "; buda tamamen insanlara güven vermek amaçlı, siz ürünü alında iade edin bakalım edebilirseniz iade etme süresi 30 gün ama sonkez DiKKAT üründen verim almak içinse en az 30gün kullanmak zorundasınız şartları bu, 30 gün içinde gidersen efendim ama siz bunun faydasını görmek için en az 1-2 ay takmalısınız böyle size hiçbir faydası olmaz cevabı saklı duruyor karşınızda, ben bunların yerine gittim 5-6 kişi sürekli bilgisayar başında bütün forumlara yorum yazıyorlar vede olumsuz yorumlara cevap tabi yazılan yorumlar hep olumlu, sonuç olarak böyle şeylere aldanmayın biraz klasik olacak ama ihtiyacınız olan güç içinizde saklı * sevgilerle! Hımm ben kolyeyi nemi yaptım onlara öyle bir neden sundumki ık mık etselerde beni 1 saat ikna etmeye çalışsalarda iade aldılar tabi paramıda kestiler siz sakın bulaşmayın derim ben tabi gerisi sizin hür iradenize kalmış, buda beni hür iradem onların olumlu yorumlarına karşı benim gerçekten yaşadıklarım.'
pazarlama hilesi olduğu apaçık anlaşılmış...

4 mart 2011 fahiş motorin zammı

durmak yok 5 liraya kadar devam, sonrasına bakarız vesselam.

sahibinden com

Dolandırıcılara çanak tutan sitedir. GET ismini verdikleri Güvenli(siz) E Ticaret sistemi sayesinde günlerdir sinrilerim bozuluyor. Bu siteden bir saat aldım. Kargo süresi 12 gün yazıyordu. Kargoya verilme süresi ise 2 gündü. 14 Gün sonra uyduruk bir kargo kodu girildi sisteme ve benim onay verme sürecim başladı. 3-4 gün aceba kargo sisteminde mi bir arıza var diye bekledim ama yok kod hatalıydı. Siteden kargo elime ulaşmadı kısmını seçerek işlemi iptal etmek istedim ama o da ne: Bana 3 gün süre veren sistem 3 gün sonra otomatik satıcıya onay vereceğini belirtiyor. Bu arada tabi kredi kartının ekstresi kesildi. Parayı ödedik bekliyoruz. 3 gün bekledim baktım ki para elden gidiyor. Sistemlerinden tekrar iptal etmeye çalıştım. Bu seferde 10 gün süre açıp satıcının geri gelen kargoyu onaylaması beklenmeye başladı. Yahu bana gelen giden bir şey yok. Ben kargo bana gelmedi diyorum, sistem adama geri göndermemi adamın geri dönüşü onaylamasını bekliyor. Yardım hattına mesaj attım hala bekliyoruz. Süre dolar para da satıcıya aktarılırsa mahkeme mahkeme uğraş şimdi.
Sözün özü uzak durun sahibinden. com üzerinden yapılan alışverişlerden. Ha satıcıyla direk işlemi halledeceğiniz ilanlar ararsanız o zaman lafımız yok güzeldir site.

aşk tesadüfleri sever

tesadüf diye bir şey yoktur akıllı tasarım vardır.
(lan yoksa harbiden tesadüf diye bişi mi var?)
(aşk akıllı tasarımı sever.)
(bkz: absürd)

hemşireyi seks objesi olarak gören insan

muhtemelen doğumundan sonra hastanelere gitmemiş olan, insan modelidir.

içki içilen ve açık kıyafetler giyilen ülke

tam tersi ülkelerden daha az istismar suçu işlenen ülkedir. her insanın bünyesi kaldırmaz ziyaret edildiğinde, nereden gelindiği belli edilmemelidir.

laik kesimin filistin dramına seyirci kalması

"Siz yokken biz vardık."
ondandır ki çıkıp islamcı yazarların bazıları özür dilemiştir. "70 lerde solcular filistine giderken biz ne olduğunu çözemedik." itirafında bulunmuştur. fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olmamak gerekir.

dekolte giyene tecavüz ederler

suratında meymenet olmayan insansı angusların düşüncesi.