bugün

soft yumuşak anlamına gelse bile box a nazaran daha bi sertimsidir kanımca ve daha da leziz.
winston soft'un tütünü iki yan tarladan.
o kadar.
box çantada sapasağlam dururken; softun mundar olma ihtimali olmakta. * *
tadı mı? hiç bi değişiklik farketmedim.
box daha çok tiryakiler tarafından tercih edilir. tadı açısından pek bir fark yok. fakat paketin önemi yadsınamaz.

cepteki paket artık büzüşmeye başlamıştır bariz bir şekilde. tam sigara bitti denilirken paketin köşesinden bir tane daha çıkar. işte mutluluk budur.*
softu bilinçaltına daha az zararlıymış mesajı gönderiyor ayrıca ölüm riski daha azmış gibi stickerlar yapıştırılıyor ama boxta banko çocuğunuz olmuyor gibi bir ortam yaratılmış olmasından dolayı ve de kişinin masa başı mı yoksa arazi tipi bir insan olup olmamasına, sigara paketi bitirdiği süreye ve yörenin nem oranına bağlı olaraktan sigara muhafazasını en optimum koşullarda nasıl saklayabilirimin cevabını tüketiciye bırakır.
(bkz: iki resim arasındaki 7 fark)
soft yalnızca tat olarak daha güzel olmakla kalmayıp her türlü daha karizmatiktir.
uzunca bir süre tükettiğinizde aradaki tat farkı belirginleşecektir.
cepte sigara tasirken box asikar bir siskinlik yaratir. box, biraz daha narin oldugundan bir sure sonra cep seklini alir. tabi sigaralar biraz burusur ama cokta testesteron...*
başta farkedilmesede düzenli kullanımda softun tadı ortaya çıkar. arada fark yoktur demek işgüzarlıktır. farkı farketmek psikolojik bir faktör değildir.
ikisinin arasında bir fark olmadığı rivayetlerine rağmen softun içimi daha güzel ve doyurucudur. ha; box' ı taşımak daha kolay ve paket daha sağlıklı. o başka.
yüzlerce adet sigaramı kırmasına rağmen,kesinlikle soft.
aradaki fark hangisini içtiğini sanmakla alakalıdır.
zamanında yapılmış testdir: sürekli marlboro sigarasını içen bir arkadaşa marlboro paketinin içine sıkıştırılmış 2001 ikram edilir konuşmalar devam eder ve sigara yarıya geldiğinde o elindeki marlboro değil denir aynen şu cevap gelir: ya bende diyordum bunun tadı bir garip diye!!!
alakası yoktur efendim söylemeseniz yazısını okuyup farkedene kadar içmeye devam edecektir bazen algılar sanmakla alakalıdır
(bkz: bunu ben yaptım).
soft ve box sigara arasında tütün farkı yoktur. sadece sarım farkı vardır. softun içimi daha rahattır.
sigaraya yeni baslayanlar için soft anasının gözü gibi belli olmayacagı için daha avantajlıdır liseli elemanlar için, anne babanın ögrenme riskini azaltır. box siskindir . baska da bir fark yoktur.
(bkz: soft)
(bkz: box)

(bkz: paket)
(bkz: kutu)

bir dil ancak bu kadar katledilebilir.
bir arkadaşımın dediğine göre soft ile box'ın farkı box'ın pastırma kokmasıymış.*bana göre ise farkı box'ın daha ağır olması.
kutunun üzerinde yazan zifir, nikotin ve karbonmonoksit oranlarıdır.
box 'ın içinde sigara kaybolmaz, bitti mi biter ; lakin soft 'un bitti sanılan paketinin kıyısında köşesinde 12'yi geçerken bulunan sigara candır. bu fark ondan sebep olabilir mi ki. *
ikisi de öldürür ayrıca.
ikide aynıdır. Soft uzun , box kısa. Lakin box softa göre biraz farklıdır.
her zaman her sigaranın soft'u daha lezzetlidir.
Soft'un filtresinde bir acayiplik var. Sigarayı içinize çektiğinizde sanki bir süre sonra filtreleri kapatıyor, duman gelmiyor. Box'da böyle bir sorun yok.*
(bkz: Aha anket buldum)
Soft ve box arasındaki tek fark ambalajdır sayın tütünseverler.
n'alakadır. winston box bildiğin soba kurumu gibi, soft ise tuhaf, bok gibi. tatları bile farklı. sen fiston diye ne içiyon kardeş. hahaa
güncel Önemli Başlıklar