bugün

20 şubatta planlanan,
istanbul kızlar zirvesinin ikincisi olan, * *
ama karma yapılan,
herkes buyursun gelsin zirvesidir.

gelmeyen bitlensin!
(bkz: orayı yıkarlar)

kimse yapmadan ben yapayım dedim. vurmayın.

erkek halimle bir sürü kız toplayıp gideceğim zirvedir. (lan bak o kadar kız getircem. bana bi kıyak geçersiniz artık he? di mi lan? eheh.)
kısmetse gideceğim zirvedir.

umarım tüm büyük zirvelerdeki elinde pankartlı protestocularla karşılaşmayız. güvenlik sıkıdır inşallah...
hava koşulları böyle devam ederse herkesin evden webcam aracılığı ile katılacağı zirve.
bir hafta sonra gelmeyenin kaynanası ölmesin zirvesi ile devam edecek zirvedir.
gitmeye çalışacağım zirvedir. dersler var ama bir şekilde ekebilirim umarım.
isigim sana asigim gelirse kesinlikle katılmıyacağım zirvedir. *
bit dedin kaşıntım tuttu zirvesi*! bir aksilik olur da gelemezsem tüm kalbimle orada olacağım zirve...

notingen:
yahu bu biti nereden çıkardınız?
anında kaşınmaktan kafam delindi. alerjim var anacım ya bitlere, yavşaklara...*
şahsımı getireceğim ancak mekanın neresi olacağı hususunda da oy sahibi olmak isteyeceğim eylem.
dönem itibari hiç bir etkinliğe nisan ayına kadar katılamayacağım ama aklımın kalacağı zirvedir. ankaradan sevgilerimle...
gelebilitemin olabilitesi olan zirvecik.

(bkz: yüzsüzlük)
(bkz: utanmazlık)
(bkz: siktir git lan burdan)
gelemeyip de bitlenmeyi göze aldığımız zirvedir.

(bkz: zaten onlar da seni bekliyordu zirvesi)
katılmak istediğim ama bana uzak bir zirve.
karma yapılması çok ilginç. sözlükteki erkekler düşmandı ne değişti anlamadık. yoksa kızlara yavşamayı çok seven erkekler mi düşünüldü. sözlüğün tikky tayfası, çoluk çocuğu, ergen gençleri ve edebiyat takılanları ablalarınızı görmeye gidin bakalım.
taa istanbul'a kadar gelemeyip bitleneceğim zirve.
bitlenmemek adına olmasa da katılmayı yerinde bulduğum bir zirve... bakalım artık, imkanlar dahilinde olması halinde katılmak, ilerleyen saatlerde de hatun yerine kıçımı kaldırıp evime gelip zıbarabileceğim bir zirve.

(bkz: hatunlar beni kaldırsın lan)
he bu arada kızlı erkekli olacağı söylenmiş, cinsel ayrımcılık var. ibneler de katılabilmeli derim. küserler sonra, neme lazım...
p.m. yoluyla calyx gel gelmezsen bitlen demiş. * olabilir özledim yahu istanbul daki bütün yazarları. ankaraya taşınmak bana yaramadı üstad. * * bakalım atlayıp gelebilirim. belli olmaz lakin şimdilik mümkün görünmüyor.
(bkz: #7200446) gelinmesinin yerinde olacağını düşündüğüm zirvedir der ve çekilirim başlık altından...
kankamla birlikte düzenleyeceğimiz zirve.

edit: kendisi allah kahretsinki (!) ipe sapa gelmez nedenlerden dolayı tekrar çaylak olduğundan, gelecek arkadaşların mesaj atmaları önemle rica olunur. * . ayın 20' si kesindir ama talep doğrultusunda mekan adı kesinleşecektir.
aha istanbulda zirve yakaladık diyerek, 3 nefer iştirak edeceğim zirvedir. mümkünse istanbul ortası bir yer olsun ama.

edit: zirveboxta va mı bu?
davos'a alternatif zirvedir. van münit, herkes gele.
7. nesiller toplanın zirve var.
istanbul'a gelemeyecek yazarlar için demek ki ben bitleneceğim zirvesidir.*
tanrıçasız zirve olmaz diyerek katılmayı düşündüğüm zirvedir. calyx ile birbirmizi tanıma anlamındaki açıklarımızı kapamak ve tüm boşlukları doldurmak niyetiyle geleceğim. bit olayına gelince; bitin çeşitleri üzerine yapacağım araştırmayı zirvede sunacağım bir hemşire olarak.
zirve manyağı olacağım böyle giderse. hayde hayırlısı. gidelim, görelim, içelim, güzelleşelim.
çoğu zirvede görmediğimiz esuma yla duzenlenecek olan zirvenin güzel geçeceğine inanıyorum. gelmek isterdim ama malum, öss ye hazırlık... giden herkesin eğlenmesini temenni ediyorum. ruhum sizinle olacak.

esuma ve ekibini tebrik ediyorum. *