bugün

entry'ler (14)

allah cc notlar dd

notların nite dd olduğu belli. kafaların bi züke yaramadığını ispatlayan foto.

sevgiliyi kara yatırıp öpmek

soğuk havada güzel bir ısınma yöntemidir. üşüyüp üşüyüp tekrar yapılası durumdur.

gol olunca yalnız sevinen kaleci

binlerce kişinin bir arada bulunduğu halde yalnız kalan kişidir kaleci.

zaman makinası olsa gitmek istenen yer ve tarih

1453 - istanbul tabi ki de. o şahane fethi görmek gerekli.

google bunu mu demek istediniz

genelde kendini haklı sanıp saçma şeyler de söyleyebilen terbiyesiz bi sorudur.

istanbul

tarihi yerlerini ve doğal güzelliklerini geze geze bitiremediğim fakat içinde bulunmaktan çok korktuğum şehir.

bartın

kendinizi büyük şehirlerin gürültüsünden ve yalnızlığınızdan kurtulmak için birebir şehir, memleketim. çileği ile meşhurdur. her sene çilek festivali yapılır fakat ihracatı yapılamaz. ilçesi olan amasranın gölgesinde kalmıştır. köylü halkın erkekleri genelde inşaatlarda, kadınları ise bahçelerinde yetiştirdikleri ürünleri satarak geçimlerini sağlarlar. kendine özgü bir ağızları vardır. yabancı olanlara zor ve saçma olarak gelsede çok özgün bir ağızdır. ilgilenenler için zeynep korkmaz bartın yöresi ağızları ile ilgili bir çalışması vardır.

nesimi

"gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi
gah inerim yer yüzüne seyreder alem beni" gibi güzel bir beytin sahibi.

sözlükte cinsellik içerikli başlıkların tutulması

okunmaması gereken yazılardır. yazanlar genellikle ya ergendir ya da ergenliği aşamamış kişilerdir. bunlara göre dünya bel bölgesindedir.

fotoğraf mı yazı mı çok şey anlatır sorusu

fotoğraf yazı kadar olmasa da bazı duyguları anlatabilir. ama "lambada titreyen alev üşüyor" gibi muhteşem bir mısra fotoğrafla asla anlatılmaz. ikisinin de anlatabildiği kendine göredir.

hayatı behzat ç replikleriyle yaşamak

behzat ç. nin yaptığı gibi telefonu "he?" diyerek açmak. kendi hayatımda uyguluyorum, arayan babam değilse.

kuran ı kerim i yırtan türk kızı

bu kız maymun olmadığını mı düşünüyor. bence doğuştan maymun zaten, insan olan inanmasa bile saygısızlık yapmaz.

hürrem in memeleri vs mahidevran ın memeleri

hangisi göğüslerini dizinde sektirebiliyorsa o kötü olandır. bir de alta kalem koyunca hangisi duruyorsa o daha da beterdir.

genç kızlara öğütler

sevgilinize bir mesaj attığınızda anında cevap beklemeyin. sonuçta müşteri hizmetlisi değiliz 7/24 telefon başında olalım.