bugün

siniri alınası kızdır. bana getirin.
youtube trollüdür.
akıllara durgunluk getiren bir olaydır. derdi nedir, neyi ispat etmek istiyordur, korkusuz olduğunu mu, tanrının olmadığını mı bilinmez ama sağlam bir piskoloğa gözükmesi gerekmektedir.
ne yaparsan yap yırt parçalada tanrıdan senin gibi basit krız tepkileri vermesini bekleme
tanrı insanlara öyle cezalar verirki nedenine baktığınızda hep kendinizi görürsünüz
basit insan mantıgının kavrayamıcağı şeylerdir.
uğruna binlerce şehit verilmiş, milyarlarca insana yüzlerce yıldır iyiliği öğütleyen yüce kitaba karşı ve en önemlisi Allah'a karşı büyük bir hata yapan insanımsıdır.
doğuştan maymun olduğunun farkında değildir. ölü taklidi yapılınca gider.
kuran yakmak tabuları yıkmak mı oluyor.maymuna dönüşmemiş ama insan da olamamış henüz.
kuran'ın levh i mahfuz da korunduğunu bilmekten aciz, "hayvan olsan en azından işe yarar, etin yenir sütün içilirdi" dedirten, kız olup olmadığı hakkında tereddütlerim olan, ama türk olmadığı hakkında tereddüt etmediğim cahil canlı.
insanların kutsal saydığı bir kitabı yırtarken, sürekli "tamam mı? oldu mu? " şeklinde soru sormakta olan hatun. insan kendisini anlatırken, dinleyeni bıçaklar mı arkadaş ? yani hatun; mantık tartışacakken, mantığı amına koymuş.

beni öyle din savunucusu olarak düşünmeyin ama kendisi için üzüldüm izlerken.
kime kapris yaptığının bilincinde olmayan kızdır. cahildir, aklı başında olsa hıncını onu asıl sinirlendiren şeyden çıkarırdı...
eğer olur da birgün ihtiyaç duyarsa kendisine bir kuran ı kerim hediye edilmelidir. ne kadar yırtsa da o kutsal kitabı yeter ki bir an okumak istesin, yüzlercesini hediye edebiliriz.
kendisiyle ile ilgili olarak yazılan yorumların hepsi tek tek okunası kızdır..
cincilerle aynı motivasyonla hareket etmeyen kızdır.
kur'anı yırtıp, aşağılayan büyücüler vardır.
muskacılar falan.

bunlar şeytanla işbirliğine (!) girmek için böyle yaparlar. etkili büyü yaptıkları bilinir.
hedef aldıkları kişileri delirttiklerinide tespit etmişliğim var.

ancak bu kız salak; ciddiye almaya değmez.

yani.
"madem bu kadar cesursun, madem bu kadar kendine güveniyorsun, videoda yüzünü de göstereydin ya" denilesi kızdır. zavallıdır.

ha bir de buna biri; "kuran ı kerim'i yırtarsan maymun olursun" falan demiş heralde, ona içerlemiş anladığım kadarıyla. yazık lan.

e kızım maymundan gelmedin mi zaten sen? ona döneceksin demişler işte sana, niye kızdın ki bu kadar?

(bkz: maymundan gelmedik ama maymuna gidiyoruz)
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış) ayrıca bazıları sanırım cehennemin bu dünyada olduğunu sanıyor.
gülümseten kızdır. onun amacı, birilerini allah'ın olmadığına inandırmaya çalışmaktır. allah da bunu sizin iradenize bırakır. yani ortada salak bir kız, onun için boşa gitmiş bir kitap parası var.
kız sanki biraz şey gibi, yani nasıl desem şey işte;
(bkz: kayıp halka)
anasıyla babasının ilişkileri neticesinde 9 ay sonra dünyaya gelmiş bu yatarık 2 dakika sonra maymun olmayı falan mı bekliyordu.videoyu 5 keredir izliyorum ama söyleyecek söz bulmakta zorlanıyorum.kelimeler kifayetsiz kalıyor bu cehaletin karşısında.
- 'maymuna dönmedim... bekliyorum...dönersem size haber veririm' diyerek ıq' sunu belli etmiştir kendileri. bu videoyu buraya taşıyıp onu savunanın da en fazla onun kadar aklı vardır.

(bkz: şampiyon sana bir bilmecem var)
bunlar olacaktır. amerika islama savaş açtı. amerikan askerleri çok yaptı böyle şeyler ırak'ta, afganistan'da falan. bunlar da sivil uzantıları...
"" ve gördüğünüz gibi ben hala insanım. maymuna dönmedim. dönersem size haber veririm" sözleriyle beni benden almış yer yüzünün en zeki ornitorengi.

ateistlerin en çok nesinden nefret ediyorum biliyor musunuz? din düşmanlığıyla dinsizlik arasındaki farkı ayırt edemeyecek kadar gerizekalı olup, bunu da zekaya ya da modernizme yormaları...

"ateistim ve sizin aptal ...* dininize inanmayacağım""

kutsalı olmayan biri kutsalın ne demek olduğunu bilmez. böyle saygısızlık etmesi de aslında gayet doğal. kızmamak lazım. beyninde 2.5'dan 3 tane hücre olan birinden de ancak bunun kadar zekice bir din eleştirisi beklenebilirdi.

bize islamı yeniden sevdirdiğin için çok teşekkürler abidin. ya da adın her neyse. bir kıza abidin demenin hiç bu kadar şık olacağını da düşünmemiştim ayrıca.
maymun olsaydın seviye atlamış olurdun da senin adına sevinirdik.

hayır.kim gırtlağına yapıştı senin inanacaksın allah a diye? hiç bir şeye inanmamak olan ateistlik bile bir inanç biçimi.birçok insan buna bile saygı gösterirken senin dünya nüfusunun yüzde 90 nının inandığı tanrı yla derdin ne e be salak?
inancın verdiği manevi hazza ulaşamamış akıl fukarası kızın maymuna dönmeyeceğini veya çarpılmayacağını ispatlamak üzere yaptığı büyük bir saygısızlıktır.
inanıp inanmamak kişinin kendi tercihidir ancak müslümanlar için kutsal bir kitabı bu şekilde parçalayıp ayaklar altına almak kızın çaresizliğinden başka bir şey değildir. en kısa zamanda doğru yolu bulması ümit edilmektedir.
inandığı şey uğruna birşeyleri kanıtlamaya çalışırken toplumun bir kesiminin değer yargılarının içine etmiştir. sonunda hala insanım demesi de mantık hatasıdır. başkalarının değerlerine saygı göstermeyen insan değildir. bu kuran değil incil yada tevrat veya konfüçyusun kitabı bile olsa yapılmaması gereken bir davranıştır.
beynin bedava olmasına rağmen beyinden nasibini alamamış insan müsvettesi.an itibari ile hakk için lanetlenemekten başka birşey gelmiyor elimden.görelim mevlam ne eyler,ne eylerse güzel eyler..