bugün

entry'ler (42)

düğün denince akla gelenler

üfffff kim gitçek şimdi evleniyorlarsa evleniyorlar bize ne.

ahlaksız bir nesil yetişmesi gerçeği

milleti kolay yönetmek için eğitim kalitesinin düşürülmesi, kalitesiz tv programlarıyla oyalanması sonucunda oluşan düşünemeyen neslin yanında gelen promosyondur.

konuşurken dudağa bakmak

konuştuğu anlaşılmayan kişileri anlayabilmek için yapılandır.

chplilerin hdpye oy vermesi

mümkün değildir.

kızların mesajlaşırken uyuyakalması

Sabah kaçta kalktıklarına ve mesajlaşırken saatin kaç olduğuna bağlı olarak zaman zaman meydana gelen bir olaydır.

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

Kendine güven, dürüstlük, vicdan
Bunlar gerekli olan maddeler. Ama üçü bir arada bulunan maddeler değil.

sen alevisin sen sünni sen solcusun sen de sağcı

korkuyorum yakında sen erkeksin sen de kadın diye bizleri birbirimizden ayıracaklar.

tip hariç kızları aşık ettirebilecek 3 şey

Samimiyet
Kendine güven
Kıza güven.

japon mühendisin harakiri ile intihar etmesi

çok üzücü bir konudur. Bir yandan mühendisin ölümüne üzdüren bir yandan da bizim ülke ne zaman bu hale geldi düşüncesini bir kez daha beynimize savuran olaydır.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

kızların en çekici olduğu anlar daki yorumları okuduğum için dudağımı ısırarak nasıl görünüyorum diye merak etmek...ama elime ayna almalıydım.

kitap denince akla ilk gelenler

3 kuruş fazla olsun Stephen King olsun.

bütün psikolojik sorunların çözümü

1. Kanaatkar olmak ve şükretmektir. Bunu gerçekten hissetmektir. Üzerinde düşünüp görmektir.
2. Dünyada var olan ve size en önemsiz gibi görünen şeylere bile bakıp ne kadar güzel olduklarını görmektir. Çakıl taşları, derenin akarken çıkardığı ses, yaprağın yeşilliğinin güzelliği, yaprağın sarılığının güzelliği, göğün maviliği, çimenin kokusu, yağmurun ilginçliği vs....milyarlarca ...
3. internetin bir anda ortadan kalkması.
4. önünüzdeki iki yoldan iyi olanı seçmek kendinizle barışık olmanızı sağlayacağı için bu da çok önemlidir. her zaman iyiyi seçmek ve kendini sevmek.

insana yaşama sevinci veren parçalar

Hoşgeldin bahaaaaaar lalala

https://www.youtube.com/watch?v=1klBd1fs0n4

otomatik vites

Var mı manuel vites gibisi, bu da araba mı kullanmakmış dedirten sistem.

kadınların haz noktaları

beyin...hele bir de sevildiğini ve beğenildiğini biliyorsa.

eski sevgiliniz adam midir

sanırım hiç bir eski sevgili adam değildir. adam olaydı da beni alaydı

internet yuva yıkar

Internet yuva da yıkar, ara da bozar her şey yapar. Yakında eve gelip yerleri silecek diye korkuyorum.
internetten günde zirilyon hatunla tanışan erkek illa bunlardan hoşuna gidecek birini bulacaktır. Bayan için de aynı tabii.Ninelerin deyişiyle deccal bu deccal

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

Hala facebook umda ekli. Birbirimizle hiç konuşmuyoruz. Ama çıkartmıyoruz da. Ne yapıyoruz anlamadım ki.

yazarların en az 10 kez izlediği film

Tüm Kemal Sunal ve Şener Şen filmleri ...

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

Sana döndüm. Sıkıntılarım vardı hepsini hallettim. Artık sonsuza kadar beraberiz. Sana aşığım. Hayır canım başka birisi yoktu ve asla olamaz. O şarkıları sana paylaşıyordum ben başkasına mı sandın yoksa?