bugün

entry'ler (8)

sözlükten bir kızla evlenmek

en yakın arkadaşımı oyundan düşürdü eniştem helal olsun az dalga geçmedim ama 3 ay olacak maşallah diyim, yani mümkündür sözlükten niye olmasın olur olur.

yalnızlık

yalnız yaşamaya başladıktan sonra o kuyunun dibini gördüm, şahsen alışkanlık yaptığını düşünüyorum elinizden geldiğince sosyalleşin yalnız insanlar erken ölüyor arkadaşlarrrr yapmayın etmeyin.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

bir süre böylelerine ölüp bitip sonra deli gibi pişman olup efendi erkek arayışına giriyoruz hepsi de sahipli oluyor, çoluk çocuğa karışıyor elde var 0.

bir kızın gerçekten sevdiği nasıl anlaşılır

Elindeki tüm imkanları sevdiği kişiye sunar belki de fazlasını... Bilmem kaçıncı buluşmamızda bile ellerim titrer, utancımdan konuşamazdım ya da heyecandan öyle saçma saçma konuşurdum ki eve gelince ah ben ne dedim diye yiyip bitirirdim kendimi... Kaybetmekten öyle korkar ki seni, trip atacaksa bile 10 kere düşünür. Bir de sana elleriyle kendi emeğiyle bir hediye yaptıysa olmuştur iş, aba yakılmış sana. Bir de seven insan en küçük hatada silmez seni, hep affetmek için bir sebep bulur kendince.

aşkım yalvarırım beni bırakma diye ağlayan erkek

Hiç karşılaşmadım karşılaşsam kıyamam bırakmam herhalde.

imkansız aşk ve yasak aşk

Sanırım aşkların en tutkulusu ve heyecanlısı imkansız aşk, bence platonikliğin 2. seviyesinde çakıyosun durumu.

renkli gözlü insanların kendini nimetten sayması

Sayısız lens alıp, mavi ve yeşile ergenlik dönemimde aşırı takıntılı biri olarak söyleyeyim geçiyor arkadaşlar o heves taa bi size bir kaç kişi ''ya kendi gözlerin da hoş'' diyene kadar. Ama yalan yok Allah vergisi mavi gözleri çok kıskanıım çok ey gidiiii harbi nimet galiba ya .

espri yapamayan erkek

Ay yapamıyosa bile o adamı sevince komik geliyo ya o çok kötü bir şey olur olmadık şeyine gülüyosun adam dünyanın en berbat esprisini yapsın yinede anırasın geliyo aşk işte bilinç kaybı.