bugün

entry'ler (20)

aşk

aşk; tetriste uzun çubuğun üst üste 5 defa gelme olasılığıdır.

sana değer veriyorum diyen sevgili

dediğine göre, değer vermeyen sevgilidir. zaten verse ve sizde bunu hissetseniz böyle bir kelama ihtiyaç duyulmayacaktır. fazla vakit geçirmeden yörüngesinden ayrılmak gerekir.

sözlük yazarlarından aforizmalar

+beni özledin mi ? dedi. -fenerbahçe için türkiye kupası neyse sende benim için o sun dedim. evlendik mutluyuz *

boyu 1 70 olan insan

iddaa oranından hallicedir.

ayak serçe parmağının kapıya çarpması

Herkesin en az 572 defa başına gelmiş bir olaydır. varlığının ne işe yaradığını anlamamakla birlikte sadece masa, kapı gibi yerlere çarpmak için bulunduğunu düşünüyorum.

türkiye nin hırvatistan ı eleme ihtimali

tetris'de uzun çubuğun gelme ihtimalinden daha düşüktür.

brad pitt in tank alması

amerikalı aktör brad pitt son filmi 'word war z' de kullanılan 36 tonluk t54 tipi tankı satın almış. paranın bok olmasının oluşturduğu bir durumdur. bir insanın parasının nerelere harcaya bileceğinin mükemmel bir örneği. türkiye'de tüplüsünün tutacağı kuvvetle ihtimaldir.

vizelere çalışmama nedenleri

pandaların çok yalnız olması.

cengiz abazoğlu

türkiyenin en 'kırık' insanlarından bir tanesidir. Kamera karşısında konuşurken sürekli sağa sola yatmasının sebebi omurgadaki bir diskin eksik olmasıdır 'tahminimce'. Fakat bunların hiç biri alanında bir numara olmasını engelliyememiştir.

pes 2012 için ne dediler

benim kol bozuk abi kol sağlam olsa yenerdim seni..

kasımda aşk başkadır

saçmamıdır ? ziyadesiyle. abi bikere kasımda sınavlar vardır,
uykusuz geceler vardır, sıkıntı vardır, kasım soğuktur bikere soğukta aşkmı olur lan.
bir insanın kasımda aşık olma ihtimali tetriste uzun çubuğun gelme ihtimalinden daha düşüktür.

bir ısırıkla hamburgerin yarısını götüren kız

kibarlıktan kırılıp hamburgeri moleküllerine ayırıp yemesinden daha iyidir.

firar

anonslarından dolayı akla ertem şener'i getiren ilk türk dizisidir.

5 aylık aradan sonra yapılan halı saha maçı

maçın ilk 15 dakikasından sonra götümüzden solumaya başladığımız bir aktivitedir.

antalya

türkiye'nin güneyindeki en nadide illerimizden bir tanesidir. özellikle kemer bölgesi yaz aylarında ruslarla iletişime geçmenin bir numaralı mekanıdır.

kız arkadaşı gelince sizi satan arkadaş

yer yüzündeki en yavşak arkadaş çeşitlerinden bir tanesidir.
ama hiç kimse 5 dk'lık bir video paylaşan kızın bağlantısını daha 15. saniyesinde beğenen yavşaklar kadar yavşak olamaz.

grip

üst solunum yolu hastalığıdır.
annenin küçükken ağlayarak yedirdiği pekmezi, şimdi oturup kaşıklayarak yiyosan sende feleğin çemberinden geçmişsin demektir. yada bir başka deyişle sende gripsin arkadaş.

karabük üniversitesi

100 metre kare 3+1 ev için 1200 lira kira istenebilicek kadar yüzsüzleşmiş bir insanlar topluluğudur karabük. i. ö öğrencilerinin eve dönebilmesi için kesinlikle otostop çekme yada gece ay ışığı altında 10 km yürüme gibi hobileri olması lazımdır.

gece yarısı sözlükte takılan tipler

bu türlerin genellikle 2. öğretim öğrencisi olması yüksek ihtimaldir. bkz:'ki ben' genellikle can sıkıntısı, sevgiliden ayrılmış olmanın verdiği acıyla kendini entry'lere vurma vb. sebepleri olduğu gibi okuldan aç gelip evde yicek hiç bişeyin olmaması gibi saçma sapan sebeplerden dolayıda kendini gece sözlüğe vurabilirsin.

erken rezervasyon

Erkenden yapılan rezervasyondur.
Eğer çok abartılırsa 2015 yazına ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.*