bugün

evet efendim...

gece yarısı sözlükte takılacak kadar laikleşebilen ve cinsel birtakım şeylerini bastırmak amacıyla bulunduğu herkesçe bilinmesine rağmen kimse tarafından dile getirilmeyen gayri ahlaki suratlı, laiklik kisvesi adı altına sığınarak çeşit çeşit özgürlük kisvesiyle cinsel şeyler yaşamak isteyen tiplerdir. gece yarısı sözlüke girerek ahlaksızlık yapmak adına, efendime söyleyeyim milletin bacısına laf atmak, tayyip erdoğan'a sallamak adına sanal platformlarda klavye delikanlılığı yaparlar.

bu işsiz güçsüz serseri tiplerden uzak durmalı, gece vakti sözlükte takılmalarını engellemeliyiz.
bir de kız versiyonları var ki onlar da koca arıyor işte yalan yok biz de bana da çok sarktılar. nerden duydularsa kaslı olduğumu ayh.
sen
ben
o
biz
siz
onlar.
bu türlerin genellikle 2. öğretim öğrencisi olması yüksek ihtimaldir. bkz:'ki ben' genellikle can sıkıntısı, sevgiliden ayrılmış olmanın verdiği acıyla kendini entry'lere vurma vb. sebepleri olduğu gibi okuldan aç gelip evde yicek hiç bişeyin olmaması gibi saçma sapan sebeplerden dolayıda kendini gece sözlüğe vurabilirsin.
(bkz: bizi gecelere mahkum edenler utansın)
3 harflidirler.
kimileri gece gündüz dinlemeden "tebliğ" için çalışır çabalar. genellemek saçmadır.
görevini müdrik kişilerdir.
gece yarısı sözlükte takılan tipler burdaki tiplerdir.ya bu sözlük çok ayrımcı ya da bana öyle geliyor gece yarısı sözlükte takılan tiplerin bile bir ayrımı yapılmış hadi gecemiz hayrolsun.
muhallebi kralı izleyen tiptir.
yalnızlıktan düşüncelere dalan, ya da çalışmaktan beyni sulanan, ya da gece yarısından sonra kurda dönüşen ve atik yaratıcı olan kişiliktir.