bugün

gönlü büyük olsun insanın boy dediğin nedir ki.
boyu çok uzun olan insana göre daha şanslı olan kişidir.*
bir türk kızıysa havasından geçilmez. hele ki 54 kiloysa hiç yaklaşamazsınız kaf dağının tepelerinde gezinir.
boyu 1 80 olan insan dan 10 cm kısadır.
(bkz: 170 olsun benim olsun)*~
(bkz: ben 190 olunca)
bir ölçü birimi olarak,
(bkz: lan)
yakışıklı değil de sevimli olan adam ya da güzel olmayıp hoş olan kız gibidir.
173 e 55 kilo olunca gayet ince görünüceğiniz beden ölçüsü.
(bkz: 1 70 in altı bacım olur)
(bkz: hobbit)
iddaa oranından hallicedir.
kişi hatun ise iyidirde , erkek ise sabır diliyorum. *
erkek için kötüdür.
boyu 164 cm olanlarında boyudur.boyum 1 70 diyorsa birisi emin olun ki 1 70 değildir.
boyu 1.90 dan fazla kız kaldırabilitesi olan insandır.

(bkz: kendimden biliyorum)
kendini uzun zannedip hava atmaya çalışan ama dışardan nası göründüğünün farkında olmayan insandır.
günlük hayatta sıkça karşılaşabileceğiniz sıradan yurdum insanıdır.kesinlikle bodur değildir ve basketbolcu olmaya hevesi yoksa boyuyla ilgili çok fazla sıkıntı yaşamaz.
önemli olan boyu değil işlevidir. sonuçta devede de boy var ama bütün yükü eşekler çeker.
(bkz: normal bir ademoğlu-havvakızı)
default türk erkeği boyu.

(bkz: seninki kaç cm)
nasıl bir şekilcilik yaşıyor bu kafalar anlamakta zorlanıyorum. kadın mankenlere özenip blumia olan kızlara çok görmemek lazım demekki. ne alakasi var. var işte lan. evet "lan".

düşünüyorum da, boyun 170 olsa kaç yazar 190 olsa kaç yazar. alt tarafı iki böbreğin, bi' kalbin, zaman ayarlı bi' pankreasın, aptal bi' immun sistemin var. için diğerkilerle aynı lan. evet "lan".

bazı bebekler derli toplu gözükür, boğum boğumdur elleri, kolları, bacakları. anaları nişastayla besler çok bir halt ediyormuş gibi. görüntü iyidir, ne de olsa tombuldur bebek, kilosu maşallahtır, ama koftur bu bebekler.

sıkıldım burdaki aptallardan. abuk subuk dümbüllerden. troll'lerden bahsetmiyorum, keşke troll olsa dediklerimden bahsediyorum. sözlükteki yaş ortalaması nedir cidden merak içindeyim, zira ergenlerin seks kokulu başlıklarından ve post ergenliğini bitiremeyenlerden feci sıkıldım.

alakasız olacak ama, bi' de ilinç, boy kısalığının dünyanın sonu olmadığını dile getirmeye çalışan yazarlar şunu da eklemeyi ihmal etmemişler; "... bık bık bık... boy kısalığı bişi diil yeaa.. uff ne karılar tavlıyom olm ben. yok lan boyum 183"

yanlış anlaşılmaktan korkmak mıdır, yoksa bu yaşa gelip hala kendini düzgün ifade etme yetisine sahip olamamak mıdır nedir cevabını bulamadım.

boyum 160 da olabilir, 170 de, 180 de. aptal bir immun sistemim, günün birinde duracak bir kalbim var. üzgünüm ama aynından sende de var.
2 santim kısa olduğum erkeklerdir. roberto carlos' un türkiye sağ bek şubesiyim. kulübemde besleyecek 2 metrelik erkekler aramaktayım.
hala ben şundan 10 santim uzunum, süpermenim ben süperim ben gibi olmayanları yerin dibine sokmalıyım diyen kafaları okumak ne acı.
erkekse kısa denilebilecek insan,bayansa ideal insan.