Advertisement

 1. 16777214.
  bilkent universitesinde bu sene katilim ucreti olarak 100 YTL alinan hede.
  4 ... dscsbz
 2. 16777215.
  mezuniyet balosu deyince kızların aklına hemen ''ne giyicem, hayır pişti olmamalıyım; ne renk olsa?'' diye düşünüp durmak gelir.daha sonra aksesuarlar gelir.lisedeyken össdir sınavlardır; üniversitedeysen finaldir bütünlemedir aklına hiç gelmez. gece gündüz abiye planlaması yapılır. erkekler için ise ''abi o gece kaç devirelim, yemeği boşver eğlenceden haber ver vs. vs.'' diye özetlenen durumu doğurur.
  4 ... kacak kelebek
 3. 0.
  lisedekine bir kız trip yaptığı için gitmekten vazgeçtiğimdir,
  o da kaybetti, ben de kaybettim..
  hep içimde bir ukte olarak kaldı, yalan yok..
  4 -1 ... trinfr
 4. 16777214.
  kızların şıkır şıkır, erkeklerin çakı gibi giyinip gittikleri; okul döneminde göze kestirilip bir türlü konuşulamamış platonik aşkın son dakika golü atar mıyız umuduyla dansa kaldırılıp içlerin döküldüğü, platonik aşkın olumsuz cevabının arkadaşların omuzlarında çekilen halayla atlatılmaya çalışıldığı, alkolün dibine vurulup bir süresinin hatırlanmayıp sonradan arkadaşlar tarafından hatırlatıldığı, bir kısım içinse "ulan bu kadar hazırlık yaptık bu mudur yani?" sorularının sorulduğu, genel algıya göre normal hayatın dışında bir kesit, peri düşü.
  7 ... koko
 5. 16777215.
  okul hayatın boyunca platonik takıldıgız hatuna,birkaç kadeh devirip acılmanız ve hatta abartıp dans falan etmeniz için bulunmaz bir ortamdır.
  4 ... karpuzkabugu
 6. 0.
  Bir tür ergen karnavalı.
  6 -1 ... kiraze
 7. 1.
  mezun olacak kardeşin "ne giyeceğim" diye seni yiyip bitirdiği ve seni o mağaza senin bu mağaza benim gezdirdiği ablalar için bir eziyet haline gelen durum.
  3 ... miksaj
 8. 2.
  lisede o rahatsız kıyafetlerle ve tüm okulun olduğu ciddi bir ortamda hiç de eğlenceli olacağını düşünmediğim, onun yerine kafanın uyuştuğu birkaç arkadaşla daha farklı ve rahat eğlenceler planlamanın daha güzel olacağını düşündüğüm ama üniversitede muhakkak katılacağım hadisedir.son toplu ve pırıltılı buluşmadır.
  3 ... komplikasyon
 9. 3.
  birbirimizi tanımakta güçlük çektiğimiz, herkesin birbirinden güzel ve yakışıklı olduğu, bir yandan çok eğlenirken bir yandan da ayrılığa cok yaklaştığımızın kanıtı olan bu sene en cok eğlendğim gecedir.
  3 -1 ... sheloft
 10. 4.
  kotla ve makyajsız görülmeye alışılan kız öğrencilerin seher dilovan topuzları ve seren serengil makyajları ile karşınıza çıkabileceği ortam
  5 ... iris95