bugün

tanıdığı ya da yeni tanıştığı herkese ben aldatıldım diye kimsecikler bir şey sormadan bütün hikayeyi anlatan erkektir. nasıl olmuş, nerede olmuş, kiminle aldatılmış, nasıl anlamış vs...
amaç, eski sevgiilinin ne kadar ahlaksız biri olduğunu cümle aleme duyurarak kıza kaşar damgası vurup onu rezil rüsva etmektir. fakat, aldatılmak ya da aldatmak ne kadar kötü bir davranış biçimi olursa olsun kimse kimsenin hayatına ipotek koyamaz. ve bu erkek bunun blincine varamadan, kızı karalarken aslında kendini afişe ederek kendi kendini rezil ettiğinin de bilincinde değildir.
(bkz: bir övünç kaynağı olarak aldatılmak)
(bkz: merhaba biliyor musun ben aldatıldım diye selam veren erkek modeli)
suçu hiç kendisinde aramayan, kabiliyetsizliğini herkesle paylaşan.Ve bu zamandan sonra çoğu bayana kaşar gözüyle bakan erkek.
allahın bildiğini kuldan mı saklayacağım. oldu işte. aldatıldım heheeeeyyyytttt. diye acısını azaltmaya çalışan erkek modeli. *
(bkz: görünen boynuz kılavuz istemez)
herkese anlatan erkek diye bir şey yoktur. hayatına girmiş insanlara geçmişiyle ilgili bilgi verirken, eğer sevdiği kimselerse doğruyu söylemenin daha dürüst hareket olacağının bilincindedir.
ayrıca kabahatiniz ne olursa olsun cezası aldatmak değildir. kadınların daha çok aldattığı istatiksel olarak da sunulmuştur.
(bkz: erkek ayrılır kadın aldatır)
(bkz: açılın ben godoşum)
içindeki derdini bir nebze olsa rahatlatan erkektir.
(bkz: ee yol almak koyuyo tabi adama)
egosunu tatmin etmek isteyen erkek modeli.
cesaretinden dolayı kutlanılacak erkektir. (bkz: hocam boynuzlar ağır gelmiyor mu)
kadınlar da aldatır,sözünü kanıtlama amacı güden insan.
aldatılmanın değil aldatmanın utanılacak bir şey olduğunu bilen adamdır.
ilan etmesine gerek yok parasına yazıktır.